aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
@aaronstevens Jak słyszałem, główny użytkownik konta aaronstevens został aresztowany, dlaczego nie ma jeszcze żadnego ogłoszenia na ten temat? Myślę, że Twoja społeczność powinna wiedzieć, a może chcesz ujawnić prawdę, aby wszyscy przestali zgadywać.

Ostrzegłeś swoją listę e-mailową, że twój stary e-mail jest zagrożony, ale na BB nie mówiłeś nic o tym fakcie. Czy zauważyłeś, że doxxed wszystkich swoich klientów do siebie, wysyłając e-mail do wszystkich odbiorców jednocześnie? Przynajmniej ich adresy pocztowe. Wygląda naprawdę źle na to, jak traktujecie wrażliwe dane swoich klientów.

Nie sądzę, aby niepewność przyczyniała się do takich sytuacji. Wyjdź i wyjaśnij, co się dzieje.

BB powinno wprowadzić zakazy handlu w takich sytuacjach, dopóki aaron nie wyjaśni sprawy!!!! Chociaż transakcje były poza depozytem, główny właściciel tego konta, który rzekomo został aresztowany, jest sytuacją, z którą nie należy się bawić
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Świetnie, został aresztowany. Miejmy nadzieję, że nie będzie w stanie ujawnić wszystkiego, WTF. Zniknął na 4 tygodnie 25 gównianych tabletek kwasu później, nie mogę tego ogarnąć! Nadal potrzebuję sprzedawcy cid, który mnie nie oskubie! TYLKO DM
 

american gopnik

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 18, 2023
Messages
28
Reaction score
15
Points
3
Omg, jeśli ktoś jest na tyle głupi, by kupować od tego gościa, zasługuje na to, by zostać oszukanym. Myśli, że jest sprytny ze swoimi fałszywymi reklamacjami typu "zamówiłem 100 g, a otrzymałem tylko 98,5". Łatwo zauważyć, że używa wielu kont
 

dark9999

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 27, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
na bro legalnie zamówiłem 100g otrzymałem 91,5g następnie powiedziałem mu o tym i powiedział, że ponownie wyśle resztę. 2 dni później dostałem 7 g pocztą, więc wysłałem mu wiadomość, mówiąc, że brakuje mu 1,5 g, więc nigdy do mnie nie wrócił.
Zamówiłem 100g H, które nigdy nie dotarło. miało być śledzone, nigdy nie otrzymałem śledzenia. ciągle wysyłałem mu wiadomości bez odpowiedzi. nie chcę brzmieć jak pizda, ale tak, w sumie na koksie brakowało 1,5 g, brzmi to jak fałszywa skarga, ale taka jest prawda. otrzymałem dziś e-maile od kartelu Valentino, ale chcę zwrotu pieniędzy. chcą zrobić 50% reship, ale nie stoję na to. nie mam gwarancji, że ponowna wysyłka dotrze. to mój pierwszy raz, kiedy robię z nim interesy. moje konto wygląda na fałszywe, ponieważ jestem tu nowy. nie sądzę, żebym kupował od nich, dopóki nie rozwiąże problemu, a jeśli to zrobią, to dlaczego nie spróbować z nimi ponownie? błędy się zdarzają, rozumiem to. nie możesz ufać ciemnej sieci, ale każdy może być za ekranem.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Zdjęcia jego H wyglądały bardzo dobrze, ale na szczęście przestał mi odpowiadać
FQB5cF0UvK
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Chcę stwierdzić, że te sytuacje to "totalne gówno"! Widziałem już takie zachowania i miałem z nimi do czynienia, więc mogę je zrozumieć nawet jako kupujący. Czasami masz pasożyty i luźne śruby / śruby. Obowiązkiem kupującego i społeczności jest podjęcie inicjatywy, aby odnotować i ostatecznie zgłosić, jeśli będzie to kontynuowane, w modny sposób. Nie każda sytuacja powinna być brana pod uwagę, przeglądana kanałami niektórych liderów, a następnie w razie potrzeby może być eskalowana do administratora. Aby zająć się rzeczami, które wymagają poprawy lub złapać jako oszust, musisz wziąć pod uwagę nieporozumienia, złośliwość i przeszkody. Osobiście nie znam tutaj żadnych oszustów, przynajmniej nie pracowników platformy.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Cóż, to wyjaśnia ten gówniany kwas, który mi wysłano, bracie (Aaron) WTF
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Uznaj się za "szczęściarza", że inny koleś trafił do szpitala z powodu zażycia LSD
 
View previous replies…

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro WTF poważnie? Testowałem swój wcześniej, więc wiedziałem, że to LSD, a nie ważka B.S. Faceci zdenerwowali wiele osób z postów, które przeczytałem. Myślę, że musi wyjaśnić wszystko co najmniej!

Czy facetowi nic się nie stało po zażyciu kwasu?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Cut ma informacje na ten temat, chyba nie słyszeliśmy jeszcze więcej!
 

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
Klient mojego klienta nie był w stanie pomóc bardziej niż z tym, co na zrzutach ekranu, "ofiarą" była osoba, której sprzedano na imprezie. testowali jak te podstawowe testy i nie wyszło jak LSD, dziwnie zmieniło kolory, ale w kierunku 25E lub podobnym. nie spędziłem nad tym więcej czasu, ponieważ ofiara jest w porządku, a Aaron jest zbanowany.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Jakkolwiek smutny jest ten dramat, nadszedł czas, aby zostawić go za sobą IMO :(
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Bro musisz przestać być lil Bi*tch, 25 tabs of crap. Jeśli ktoś to czyta, wysyła rzeczywiste 225mic tabs lub mocniejsze, DM, oszustów i wszystkich podlegających tylko zamówieniom ESCROW. Pieprzona nowość, że zostałem zrobiony i oszukany! Powiedziałem mu, żeby nie pieprzył się z kwasem, wcale nie jest fajny. Zjadłem 8 jego 225mic tabsów jak cukierek!!!!!
 

Dr. X

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2023
Messages
43
Reaction score
18
Points
8
Zamówiłem 0,5 g DMT od aarona 5 tygodni temu, ale potem pojawiła się wiadomość o skradzionym koncie sesji i wysłałem SMS-a do nowego, który powiedział, że wysłał go i za około 2 tygodnie go otrzymam. Czekałem 3 tygodnie i zdecydowałem się napisać do niego, nigdy nie odpowiedział i nie ma DMT, spodziewając się, że na adresie wysyłki, który mu podałem, pojawiła się policja 2 razy. Ale myślę, że za drugim razem policja przyszła po darmowe próbki MDMA Gordona. I nie jestem pewien, czy to dlatego, że policja w moim kraju jest poważniejsza, ale fakt, że widziałem tutaj w tym wątku, został aresztowany... Zamówiłem MDMA i DMT o różnych nazwach, ale adres wysyłki był oddalony od siebie o 1 metr. Dobrze, że nie mam już dostępu do tych adresów wysyłkowych.
 

Amsterdam Business

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
on guys,

Jeśli chcesz uczciwego biznesu i nie chcesz zostać oszukany. Róbmy razem interesy Mam najlepsze produkty z mojego hrabstwa, olej, mdma i inne produkty w magazynie.
Jestem bardzo otwarty na opcje, po prostu napisz do mnie.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś ostatnio coś otrzymał? Powiedział, że to potrwa tydzień i będę miał śledzenie. Potem powiedział "nie dali śledzenia dla tak małej paczki". A tak przy okazji, jestem na wschodnim wybrzeżu USA. To jest od 7 października. Zastanawiam się, dlaczego nadal odpowiadał na e-maile przez jakiś czas.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Czy Aaron nadal zawiera transakcje i odpowiada teraz ludziom?
 
View previous replies…

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Nie odpowiedział od 17 października. Zamierzałem wysłać nową wiadomość e-mail. Może nawet z innego adresu. Ale co to da, jeśli to naprawdę oszustwo.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Skąd pomysł, że mówię o tobie?
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top