aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
Niestety mam takie same złe doświadczenia z aaronstevens! W międzyczasie uważam również, że jest to bardzo sprytne oszustwo w aaronstevens!
Na początku, przy mniejszych testowych zakupach różnych rzeczy, wszystko było w porządku!
komunikacja była zawsze niezwykle profesjonalna, teraz wiem też, że to były tylko "miłe słowa", aby zbudować pewien poziom "zaufania"!
Zamówiłem kilogram suchej amfetaminy!
ale przy ostatnim zakupie porządnie mnie wyruchał!
Zostałem niestety zmuszony z różnych powodów bez bb-market escrow do skorzystania z ostatniego zakupu (jeden z nich monero!).
co było największym błędem!!!
Zobaczcie co dostałem po dobrych 4 tygodniach oczekiwania!
Myślę, że zdjęcia, które zamieszczam mówią same za siebie!
Widziałem wiele brudu w moim życiu, ale to bije wszystko wcześniej!
Natychmiast skontaktowałem się z Aaronem Stevensem, aby zgłosić oszustwo i poprosić o rozwiązanie problemu, ponieważ poprzednia komunikacja zawsze była tak "profesjonalna", myślałem, że znajdą rozwiązanie, które sprawi, że oboje będą szczęśliwi! Krótko mówiąc, więcej Ale znowu nie usłyszałeś "miłych słów" i "przeprosin"!
Potem aaronstevens zniknął jak duch!
Dostarczyłbym również administratorowi forum moją historię e-maili z aaronstevensem jako dowód, gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości!


Zawsze jesteś mądrzejszy po fakcie
AjI3V9BU1h
IOlgy7S2MR
 
View previous replies…

NoCutt

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
27
Reaction score
20
Points
8
ok co to do cholery jest teraz lmao przepraszam za cokolwiek to jest to jest tak złe, że znowu zabawne jest to, że oszustwo to jedno, ale sranie w skrzynkę pocztową to drugie
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Przykro mi z powodu twojej straty! To szalone, w jaki bałagan zamienił się ten wątek!
 
View previous replies…

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
"Ludzie na tej platformie nie akceptują oszustw"

To całkowicie nieprawdziwe stwierdzenie.

Zapytaj mnie skąd to wiem.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ponieważ go zakazali? I mają listę znanych skanerów z ponad 30 wątkami? Albo oferowana przez nich usługa escrow, która zapobiegłaby większości z nich?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Przepraszam, to było przeznaczone dla marty€mcfly
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Nie, nie dlatego, że go zbanowali.

"oferowana przez nich usługa escrow, która zapobiegłaby większości z tych sytuacji?"

Kluczowym słowem w tym, co napisałeś, jest "większość".

Pieniądze, które wpłaciłem na oferowaną przez nich usługę escrow, zniknęły.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Nie jestem zbyt obeznany z technologią, ale czy system escrow nie mógłby temu zapobiec?
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Cotton Jerzy Przepraszam, to było przeznaczone dla marty€mcfly

Ah, właśnie to zobaczyłem. Nie ma się czym martwić.
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Dodam tylko dla potomnych, że ich katalog linków tutaj z pewnością powinien podnieść kilka brwi.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tak właśnie czuję się w przypadku większości sprzedawców tutaj. Trzymam się małych zamówień testowych lub próbek, dopóki nie zobaczę wystarczającej ilości pozytywnych opinii przed dokonaniem większego zamówienia. Na szczęście dostałem swoje tuż przed październikiem,
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Pieniądze escrow nigdy nie znikają. Chyba że publicznie przedstawisz dowód na to, co powiedziałeś. Zostaniesz zbanowany za dyskredytowanie reputacji forum. Wszyscy czekamy na twój dowód.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Według mojej wiedzy i w oparciu o analizy, Cotton Jersey: otrzymałeś wystarczająco dużo korzyści od bardzo "Mądrych Ludzi" za pośrednictwem tej konkretnej platformy. Gdyby nie oni, nie byłbyś w stanie zrozumieć tego rodzaju rzeczy. Bycie wdzięcznym dobrym człowiekiem to sztuka.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Istnieją sposoby na odzyskanie pieniędzy nawet w przypadku oszustwa! Ale musisz mieć do czynienia z tymi, którzy są certyfikowani i renomowani! Nie można się pomylić.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Tak, escrow z pewnością by temu zapobiegł, ale zadaniem kupujących jest pomóc platformie zrozumieć problemy, aby je naprawić. Jeśli zostaniesz oszukany w ten sposób, istnieje dział ~tutaj na platformie tak~ do tego, ale muszą to być uzasadnione roszczenia, które naruszają warunki i można było temu zapobiec w inny sposób.
 

feinkostParanoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
12
Reaction score
10
Points
3
tak, to powinna być amfetamina
rzekomo
Myślę, że powinna być przebrana za cappuccino w proszku (patrz zdjęcie opakowania, hahahhaha).
Szczerze mówiąc, nie miałbym żadnego problemu z jej oczyszczeniem, to naprawdę byłby najmniejszy problem, ale tak naprawdę nie ma w niej żadnego aktywnego składnika, więc nie byłoby to warte wysiłku! To naprawdę bardzo smutne!
ZRJmVOidqC
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Tak właśnie czuję się w przypadku większości sprzedawców. Trzymam się małych zamówień testowych lub próbek, dopóki nie zobaczę wystarczającej ilości pozytywnych opinii przed dokonaniem większego zamówienia. Na szczęście dostałem swoje tuż przed październikiem,
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Czy przypomina to komuś sytuację z JohnWilkesBoof? Też był na najwyższym poziomie, aż pewnego dnia powiedział, że gliny go ścigają i zabrały go do więzienia, nie pamiętam jego wymówki, dlaczego, ale zaczął zachowywać się naprawdę nieregularnie, a potem po prostu zniknął. Coś, co właśnie zauważyłem, to to, że mogą być jedynymi sprzedawcami, z którymi się zetknąłem, którzy używają sesji tylko do komunikacji, jestem pewien, że to zbieg okoliczności, ale nie mogłem przestać się zastanawiać, jak mogliby zostać złapani, podczas gdy setki otwarcie sprzedają na telegramie
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Po prostu zapomniałem, że zrobiłem zdjęcie mojego zamówienia, czuję się źle, że ci ludzie zostali przez to tak królewsko wydymani. Nie jestem zbyt obeznany z Meth, ale ta partia była najlepsza jaką widziałem
 

Attachments

  • JL6OXGHgvR.jpg
    JL6OXGHgvR.jpg
    4 MB · Views: 186
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top