aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Czy ktoś ostatnio coś otrzymał? Powiedział, że to potrwa tydzień i będę miał śledzenie. Potem powiedział "nie dali śledzenia dla tak małej paczki". A tak przy okazji, jestem na wschodnim wybrzeżu USA. To jest od 7 października. Zastanawiam się, dlaczego nadal odpowiadał na e-maile przez jakiś czas.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Czy Aaron nadal zawiera transakcje i odpowiada teraz ludziom?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Zniknęło.
Złożyłem zamówienie mniej więcej w tym samym czasie. Miał nawet czelność poprosić mnie o wiadomość do modów, że nie jest oszustem.
2 tygodnie bez kontaktu, a kiedy dałem mu znać, że zamierzam dodać moje nazwisko do listy spalonych, otrzymałem odpowiedź, że powinienem się uspokoić. Mówi, że był na wakacjach!
Kilka dni później pyta "Uh...., jakie było twoje zamówienie? Po czym następuje kolejny tydzień ciszy.
Potem mówi, że przesyłka została przechwycona. Brak śledzenia, ale w jakiś sposób wie, że zostało zatrzymane. Oferuje ponowną wysyłkę lub 50% zwrotu pieniędzy. Powiedz mu, żeby wysłał ponownie i cisza radiowa przez kilka kolejnych dni. Pytam go o śledzenie, a on mówi, że "jestem szósty w kolejce do wysłania zamówień, mam nadzieję, że nie kazaliśmy ci czekać zbyt długo" Przemądrzały, karmiący się dnem złodziej, prawdopodobnie nie potrafiłby ugotować jajka, nie mówiąc już o ugotowaniu czegokolwiek wartościowego. Więc wszystko, co potrafi, to oszustwo. Życzę mu złodziejskiej karmy, aby spędził resztę życia myśląc, że ludzie chcą go oszukać.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Po prostu ciesz się, że nie wysłał ci dosłownego DIRT, tak jak zrobił to jednej z innych ofiar w tym wątku 🤣 Aaronstevens zdecydowanie ustawił poprzeczkę dla wszystkich oszustów-szumowin.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Cholera, dlaczego wybrałem go zamiast Gordona? Założę się, że cały e-mail vc.2 był oszustwem. Nie dostałem tego tak źle, jak niektórzy z was. Nie za dużo bzdur i nie za duże zamówienie. W każdym razie, czy Gordon jest jedynym legalnym? Jestem w USA. Dzięki za odpowiedź
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
To zabawne, że oskarżyciele są często najbardziej winni.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Skąd pomysł, że mówię o tobie?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Ostatnią wiadomość e-mail otrzymałem od niego około 1-2 tygodnie temu. Nie odpowiedziałem jednak na niego. Moje ostatnie zamówienie dotarło na początku października.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Otrzymałem moje zamówienie. Trwało to trochę dłużej, do czego przyzwyczaił mnie VC, ale dla mnie nie jest on oszustem. Otrzymałem taką samą doskonałą obsługę, jakiej od niego oczekuję. Stealth był tak dyskretny jak zawsze, a jakość prędkości była tak dobra, jak 20 zamówień, które wcześniej złożyłem u Aarona Stevensa. Zamówienie trwało dłużej niż się spodziewałem, ale odpowiedział mi tego samego dnia. Powiedział: "Próbuję odbudować biznes po tym, jak zostaliśmy zbanowani". Wysłał mi moje zamówienie z dużym dodatkiem. Złożyłem zamówienie 20 października i otrzymałem je 5 listopada. Dla mnie nie jest oszustem i będę nadal robić z nim interesy
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Nie wiem, czy ktokolwiek inny to wyczuł, ale mam wrażenie, że ktoś inny przejął ten biznes siłą, sposób, w jaki ostatnie zamówienia były bardzo zdezorganizowane, takie jak "jakie było twoje zamówienie?" To, co jeden z innych użytkowników otrzymał jako odpowiedź, pokazuje, że menedżer dosłownie nie widział reszty rozmowy. innym sposobem na to jest to, jak zdezorganizowane i opóźnione są zamówienia, takie jak to, co widzieliśmy w przypadku @tegritycantbebought.

Nie mamy pojęcia, kto może sprawować kontrolę, mogą to być dosłownie organy ścigania i osobiście radziłbym nie pracować z czymś tak niejednoznacznym.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top