SCAM Obcy rynek Ogłoszenie

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Drodzy członkowie forum Breaking bad. uruchomiliśmy rynek obcych najlepszy ciemny rynek sieciowy dla platformy biznesowej, chcielibyśmy zaprosić na nasz rynek dla biznesu i dziękujemy forum Breaking bad za możliwość opublikowania ogłoszenia o rynku obcych.

Ogłoszenie.

alien market admin:


Ugruntowany sprzedawca może uzyskać bezpłatne zwolnienie sprzedawcy od 15 stycznia 2022 r. Do 7 lutego - zgodnie z czasem farmy zaakceptowanym tylko po tym, że odrzuci bezpłatne zwolnienie sprzedawcy, nowe zwolnienie sprzedawcy 125 $ musi zapłacić.

Zarządzanie ryzykiem
konwersacja kupujący-sprzedający zaszyfrowana kluczem pgp, twoja rozmowa zostanie automatycznie usunięta po odtworzeniu, nie masz ryzykownej konwersji na rynku obcym, masz tylko bezpieczne szyfrowanie PGP.

nigdy tego nie próbuj
Wszystko to jest oszustwem, nigdy tego nie próbuj: Oprogramowanie binarne, oprogramowanie Forex, oprogramowanie Bitcoin, sygnał FOREX,

FE
dopóki kupujący nie otrzyma od ciebie żadnego produktu, moneta i wszystko zostanie zatrzymane, a administrator rozwiąże spór. Musisz udowodnić mocne dowody, że wysłałeś produkt do klienta, rynek nigdy nie został sfinalizowany w ciągu 14 dni lub 7 dni, naszym priorytetem jest zaufanie do klientów.

Sprzedawca
nie podajemy żadnej wartości żadnej opinii rynkowej ani wyniku; musimy tylko zobaczyć czysty dowód wysyłki i mocny dowód produktu, który musisz sprzedać.

Co to jest Escrow?
Przetrzymywanie monety przez stronę trzecią do momentu sfinalizowania zamówienia i przekazania monety na konto sprzedawcy.

Nazwa obcego rynku
Zwolnienie sprzedawcy 125$
Ustanowiony sprzedawca za darmo
Prowizja - 3$
Język- angielski chiński Espanol francuski koreański japoński arabski
Odcisk palca: 60625456C542617DDEBD3756140FA76B1F93869E


market url
http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/


Wiadomość od administratora
Romios
 

Attachments

  • wGeCYaNX1R.png
    wGeCYaNX1R.png
    35.2 KB · Views: 478
Last edited:

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Jeśli ktoś kiedykolwiek zamawiał stąd, prosimy o komentarz, czy jest to prawdziwy rynek
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
przegląd rynku dark eye

http://darkeyepxw7cuu2cppnjlgqaav6j42gyt43clcn4vjjf7llfyly5cxid.onion/hs/alien-market.html
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Tak, widzę, że to legalne. Po prostu nie jest to rynek, do którego przywykłem.

Jeśli jesteś administratorem, chcę zweryfikować jednego ze sprzedawców, czy jest prawdziwy, czy oszustwo. a jeśli tak, jak mogę zobaczyć recenzje kilku twoich dostawców. szukam zaufanego dostawcy produktu, którego potrzebuję, ale nie widzę wielu rzeczy na twojej stronie.
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
możesz sprawdzić i powitać wielu dostawców, ale na liście nie możesz uzyskać oszustwa z powodu escrow
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
więc każda transakcja jest ubezpieczona przez escrow????

jak napisać do administratora na rynku z mojego profilu?

czy każda transakcja jest ubezpieczona?
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
próbuję również wstawić mój klucz pgp, a twój rynek nie pozwala mi wstawić pgp
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Zasadniczo, jeśli jesteś administratorem. czy możesz mi pomóc ze sprzedawcą z twojej strony z małym zamówieniem czegoś? Zapłacę ci prowizję za pomoc w zakupie od sprzedawcy. ma coś, czego potrzebuję, ale potrzebuję czystego i surowego wysokiej jakości karfenu.

Czy możesz pomóc mi kupić od niego?
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
możesz sprawdzić nazwę dostawcy cyfrowego john09389 mam nadzieję, że ci się spodoba
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
możesz kliknąć wsparcie i napisać do administratora jestem tylko kupującym
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Obcy administrator rynku jest tak pomocny, że otworzyłem spór, że zwrócili mi pieniądze w ciągu 24 godzin, dzięki stary
 

jalamazhi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
według mnie rynek obcych jest najlepszy i lepszy niż inne rynki, ponieważ silny escrow i nikt nie może oszukać administratora są naprawdę super szybkie, reagują na bilet szybciej,
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
dzięki za wkład. ale z jakiegoś powodu wszystkie funkcje są niedostępne dla mojego komputera.
Nie mam opcji napisania administratora ani wstawienia klucza pgp do mojego profilu.

Widzę opcje, ale funkcje nie działają. Nie widzę żadnych recenzji dla dostawców.
To po prostu strona niskiej jakości i wygląda mi na oszustwo.
 

dhmragud

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
dostałem zamówienie przed wczoraj strona nie jest oszustwem millionmind22 rynek jest bardzo kijowy, więc dla ciebie jest oszustwem, ponieważ nie możesz skanować innych
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
alien market jest najlepszym rynkiem dark net, otrzymałem zamówienie, a obsługa jest bardzo pomocna.
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Podoba mi się funkcja alien market go i łatwość użycia
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
mój silny badacz obcego rynku jest czysty i prawdziwy, mówi się, że to oszustwo, to oszuści
 
Top