SCAM Obcy rynek Ogłoszenie

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
mój silny badacz obcego rynku jest czysty i prawdziwy, mówi się, że to oszustwo, to oszuści
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Każdy rynek ma fałszywych sprzedawców, ale dobrze wiem, że obcy rynek jest prawdziwy, ponieważ dokonałem wpłaty i już się wycofałem.
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
dzięki new market alien moje zamówienie zostało pomyślnie zrealizowane
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
jesteście wielkimi oszustami (millionmind22) mam kilka formularzy zamówień obcy rynek działa idealnie
 

komadfer

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Uwielbiam obcy rynek ten system rynkowy każdy produkt fizyczny większość musi napisać nazwę rynku, aby zapewnić bezpieczeństwo, że ludzie wiedzą, że sprzedawca jest autentyczny
 

dhrag4536

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Administrator jest szczery, odpowiada szybciej i bardzo pomocnie
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Masz rację, że odtwarzają się szybciej
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
zamówiłem kokainę 14 dni temu, dziś dostałem przesyłkę do ręki +++++ opinia
 

ma4785aaad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Mój pomysł polega na tym, że obcy rynek ma bardzo dobry escrow i nigdy nie sfinalizował funduszu, dopóki nie otrzymałeś zamówienia.
 

slamankhan45

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Top i najlepszy rynek dark web alien według mojej opinii, ponieważ mają bardzo silny klucz PGP do konwersji wiadomości sprzedawca kupujący, twoja wiadomość zostanie automatycznie usunięta po odtworzeniu.
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
niech żyje obcy rynek, dziś otrzymałem zamówienie, dzięki
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
powodzenia
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
najlepszy rynek dark net z wyższym poziomem bezpieczeństwa wiadomość zostanie usunięta po odtworzeniu, to dobrze, naprawdę lubię obcy rynek.
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Wiem, bo po powtórce szukam swojej wiadomości hahahahaha
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
To jest oszustwo
Wszystkie te "obce notatki rynkowe", które umieszczasz na przykład obok "swoich" leków.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/r5y1g6sY6wwQP93WCtaVn8xhIF0BRbs8mL4U7AOjpTAzffMPHqmr4HTXSpEDZ0BJuuJ1ZGoN2jclOGSWyvtdoLUa5EqieMxdI2kY.jpeg
ten obrazek ma wyraźnie photoshopowaną notatkę.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/LOTUMDmR4a0kzp8qss7uKz26UP7LQReY0X6CgwtBhycXHBCO2QjaNjqE5GIwgVxln9fNrxe3AZYIhoiAP4vuGHlyWp8SKfikr3V9.jpeg
Prawdziwy paszport, obca notatka z rynku w Photoshopie

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/th07i8bdYhjz2MSLcFsr4bHdRTFTAV3P4atRKGiGwmUNJvOe09uYzNcCEyWKuqoWUmX6LxH8eXrfvq1C5nZP9sgp6DQZOnIEAgy2.jpeg
zdjęcie stockowe

i wszyscy twoi niesamowici recenzenci są nowymi członkami? którzy kiedykolwiek publikowali tylko po to, aby mówić o tym, jak dobry jest twój sklep? i wszyscy mówią to samo, co ty w swojej wiadomości reklamowej? YO MR WHITE USUŃ TEN SCAM!!! a wszyscy twoi pieprzeni recenzenci dołączyli kilka minut po tym, jak opublikowałeś tę reklamę o swoim gównianym rynku.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nigdy nie widziałem tak rażąco fałszywych rekomendacji. Naprawdę, trochę kreatywności. To jest ponadprzeciętnie głupie.
A jednak ... jeśli dasz się na to nabrać, zasługujesz na to, by zostać oszukanym. Więc myślę, że to coś w rodzaju darwinizmu.
 
Top