SCAM Obcy rynek Ogłoszenie

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Dokładnie rzecz biorąc, nie udało im się udawać do tego stopnia, że łatwiej byłoby po prostu zrobić to naprawdę :ROFLMAO:
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
TO NIE JEST LEGALNE, NIE KUPUJ.
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3


dobre dzięki brachu! mam wrażenie, że to gówno było fałszywe, oszustwo, a może LE!
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Tak, prawie każde konto, które twierdzi, że jest prawdziwe, zostało utworzone godzinę po tym, jak pojawił się post o alien market, a ich jedyne wiadomości dotyczą alien market, jeśli widzisz, że ktoś próbuje kupić na tej stronie, poinformuj go o tym.
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nie wierz GrumpyPenis on jest kłamcą on publikuje negatywne opinie na temat wielu rynków, a na koniec poprosił o pieniądze, aby usunąć negatywną opinię, więc ostrożnie ludzie z tym oszustem (GrumpyPenis) on nie ma penisa on jest lady-boy hehehe.
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nie wierz GrumpyPenis on jest kłamcą on publikuje negatywne opinie na temat wielu rynków, a na koniec poprosił o pieniądze, aby usunąć negatywną opinię, więc ostrożnie ludzie z tym oszustem (GrumpyPenis) on nie ma penisa on jest lady-boy hehehe.
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nie wierz użytkownikowi GrumpyPenis on jest oszustem on publikuje negatywne opinie na temat wielu rynków i na koniec poprosił o pieniądze, aby usunąć negatywny widok, więc ostrożnie ludzie z tym oszustem (GrumpyPenis) on nie ma penisa on jest lady-boy hehehe.
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nie wierz GrumpyPenis on jest kłamcą on publikuje negatywne opinie na temat wielu rynków, a na koniec poprosił o pieniądze, aby usunąć negatywną opinię, więc ostrożnie ludzie z tym oszustem (GrumpyPenis) on nie ma penisa on jest lady-boy hehehe.
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Mam i działa
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nie wierz GrumpyPenis on jest kłamcą on publikuje negatywne opinie na temat wielu rynków, a na koniec poprosił o pieniądze, aby usunąć negatywną opinię, więc ostrożnie ludzie z tym oszustem (GrumpyPenis) on nie ma penisa on jest lady-boy hehehe.
GrumpyPenis
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
małe panis lub duże lol
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Użytkownik GrumpyPenis jest fałszywy, widziałem jego posty dotyczące kilku rynków w recenzji.
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Zamówiłem fałszywy identyfikator na obcym rynku i pomyślnie go otrzymałem.
 

nima854

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
obce wsparcie rynkowe jest miłe, dostałem naleganie na powtórkę od administratora
 
Top