Synteza alfa-PVP (skala 1-10 kg). Kompletny samouczek wideo.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobry wieczór, przepraszam, czy mogę prosić o pomoc? Zrobiłem syntezę Alfa pvp na podstawie tego przepisu https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone Zrobiłem wszystko zgodnie z opisem, oprócz destylacji octanu etylu, doprowadziłem zakwaszenie do 5, włożyłem do zamrażarki, a sole nie wypadły, jak mogę naprawić sytuację? Następnie odparowałem roztwór do 1/2 w temperaturze 74-77 i ponownie włożyłem do zamrażarki i wszystko bez rezultatu, może ktoś się z tym spotkał? Proszę o pomoc!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jeśli występuje kwas, należy go odparować w niskiej temperaturze lub pod próżnią. Pozostałości mogą przypominać czarną żywicę. Do krystalizacji należy użyć chemicznie czystego suchego acetonu. Jeśli jest to aceton domowy, mogą wystąpić problemy. Oprócz acetonu istnieje również metoda oczyszczania, jeśli można uzyskać żywicę i rozpuścić ją w wodzie. Wodę należy wyekstrahować rozpuszczalnikiem z zanieczyszczeń i po schłodzeniu wykrystalizować produkt z roztworu wodnego.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy zrobiłeś to tak, jak na filmie?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dzień dobry, dziękuję za pomoc, wszystko mi się udało, cały problem jak rozumiem tkwił w octanie etylu po jego całkowitym zepsuciu i rozcieńczeniu suchym acetonem, ponownie zakwasiłem i wtedy wypadły sole.
 
Top