Synteza alfa-PVP (skala 1-10 kg). Kompletny samouczek wideo.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Czym mogę zastąpić pirolidynę?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metyloamina. Otrzymasz również dobry produkt.
 
View previous replies…

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Oczywiście nie jest to prawdą. Prekursory mogą być uważane za legalne w niektórych częściach UE, ale są to te regiony w środku UE, w których można dostać 9 lat więzienia za zamówienie tylko tych "legalnych" chemikaliów.
Nie martw się, jeśli będziesz potrzebował działania, szturmują twój dom, rzucają cię na podłogę i zakuwają w kajdanki. W rzeczywistości robią to za znacznie mniejsze przestępstwa, takie jak noszenie młynka.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Oczywiście nie ma argumentu w tym, że "Chemical1 nie jest wymieniony jako nielegalny". Sam fakt, że można go wykorzystać do produkcji nielegalnego narkotyku, wystarczy, aby uzyskać pełne zdanie. Dobra strona jest taka: Kiedy ludzie cię złapią, czeka cię znacznie gorszy los.
Słyszałem, że w innych częściach świata, takich jak Teksas, jest mniej więcej tak samo. Dlatego to zaniedbanie tutaj jest niezrozumiałe.
 

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 31, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Witam. Czy mogę zastąpić bezwodny aceton tylko acetonem? A może czymś innym.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Którego rozpuszczalnika do syntezy alfa-PVP lepiej użyć zamiast octanu etylu, aby można go było zakwasić w nadmiarze wody, a rozpuszczalnik nie mieszał się z zasadą wodną?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Tak więc... Do tej pory moje pytanie pozostaje bez odpowiedzi, jakie są typowe pozostałe toksyczne chemikalia w syntezach alfa*. Niektóre partie mogą naprawdę powodować spustoszenie w płucach, a dla bezpieczeństwa zdrowotnego ta informacja jest bardzo ważna.

@William Dampier, @G.Patton, @HIGGS BOSSON, jesteście świetnymi chemikami. Z pewnością znacie odpowiedzi!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć. Jeśli będziesz postępować zgodnie z naszym samouczkiem wideo, w Twoim produkcie nie będzie żadnych toksycznych substancji.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Właściwie to jeszcze nic nie zrobiłem. Mówiąc o produktach stworzonych przez innych.

Myślałem, że wy, eksperci w dziedzinie chemii, znacie możliwe zanieczyszczenia i potraficie je określić. Ale słyszałem, że nie wszyscy wiedzą, że Potassium Permanganat jest używany przez chińskie laboratoria do produkcji substancji dla nas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Czy możesz opisać swoją myśl i logikę dotyczącą nadmanganianu potasu i jego zależności między zanieczyszczeniami produktów końcowych?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Próbuję więc sam odpowiedzieć na te pytania: Zgaduję, że głównym zanieczyszczeniem powodującym problemy z oddychaniem jest pirolodyna.
Jest to nie tylko oczywiste, ponieważ została użyta w syntezie, ale jej temperatura wrzenia jest bardzo zbliżona do temperatury wrzenia pirolu, co może wyjaśniać, że tak szybko dostaje się do płuc.

Ale jednej rzeczy NIE rozumiem: Powinien on być bardzo dobrze zmyty bezwodnym zimnym acetonem. Jak to więc możliwe, że nadal znajduje się w niektórych produktach?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nadmiar pirolidyny zostanie oddestylowany octanem etylu. Ponadto ma stan ciekły w normalnych warunkach i można go łatwo określić. Jeśli zobaczysz płynny a-PVP, nie używaj go i umyj / wysusz.
Mogę powiedzieć, że nigdy nie widziałem takiego a-PVP, chociaż widziałem wiele próbek.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
więc co to za zanieczyszczenia? znajomy mojego fanboya wyprał acetonem trochę a-pvp od sprzedawcy z tej strony. było pełne yelloe sh*t, przepraszam za te słowa. co to jest?
dlaczego nie sprawdzisz jakości i zagrożeń dla zdrowia tutaj?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Witam, jaki jest najlepszy proszek do rekrystalizacji, próbowałem umieścić 1: 1 z acetonem i zamrażarką, ale nadal pojawia się proszek
 

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Piękny schemat, widząc, jak bardzo każdy odczynnik lub substrat przyczynia się do procesu, jest zdumiewający nawet po wielu reakcjach. Użyłem sit molekularnych w schłodzonym acetonie, aby pomóc mu pozostać suchym przed dodaniem, a także schłodzić FB, i dość często miałem wytrącanie do i ponad 95% wydajności racemicznej.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Witam, chciałbym zapytać, czy mogę użyć fenheksanonu do produkcji alfa-PHP? Czy mogę również użyć nadtlenku wodoru i kwasu bromowodorowego do bromowania i deaminacji pirolidyny? Dziękuję bardzo
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Wyparka obrotowa znajduje się na liście wyposażenia? Ale przeglądając instrukcje i filmy, nie zauważyłem, żeby była używana. Czy czegoś mi brakuje? A może jest to coś, co w 100% NIE jest do tego potrzebne? Mam nadzieję, że to drugie. Ponieważ najtańszy, jaki widziałem, jest 2x droższy od reszty listy sprzętu łącznie
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy płyta grzejna z mieszadłem magnetycznym będzie działać? A może istnieje konkretny powód, dla którego należy użyć mieszadła nad głową? W żadnym wypadku nie jestem chemikiem. Proszę więc o wybaczenie, jeśli moje pytania są głupie
 
Top