Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Instrukcje wideo są bardzo wygodne dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki. Dla bardziej doświadczonych chemików wystarczą proste instrukcje. Możesz pobrać ten film.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Wiele lat temu takie filmy bardzo by mi pomogły, gdybym nie musiał szukać i łączyć całej swojej wiedzy jako laik gdzieś wśród półprawd. Do tego często niepoprawne tłumaczenie... nie wszystko było wtedy lepsze ;)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Można użyć rozcieńczonego kwasu octowego. Nadmiar kwasu nie przeszkadza w redukcji, ale będzie musiał zostać ugaszony odpowiednią ilością zasady, co doprowadzi do zwiększonego zużycia odczynników i czasu, ponieważ więcej ciepła zostanie uwolnione, gdy kwas wejdzie w interakcję z zasadą. W opisanej technice przeprowadza się jednocześnie amalgamację z solą rtęci i reakcję redukcji. W mojej technice folia jest najpierw traktowana wodnym roztworem soli rtęci, który jest następnie odsączany, co sprawia, że produkt jest czystszy.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Czy nic mi się nie stanie, jeśli użyję kwasu octowego %94?
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Możliwe jest wytrącenie z 36% hcl (jeśli to możliwe, wyobrażam sobie, że wytrąci się w postaci chlorowodorku). Nie mogę łatwo dostać siarkowego
 

ju3

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy możemy zamienić alkohol izopropylowy na metanol lub etanol?
 

flyhigh2

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Mieszaninę reakcyjną należy poddać refluksowi przez 2 godziny po zakończeniu reakcji z hg
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Izopropyl można wysolić do jego własnej warstwy ze zalkalizowanej mieszaniny reakcyjnej. W przeciwnym razie należy użyć DCM, eteru naftowego lub benzyny lakowej.
Jeśli nie można uzyskać stężonego H2SO4, należy użyć kwasu fosforowego. Możesz użyć HCl, ale to naprawdę ostateczność.
 

voiden

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
1
Po raz pierwszy udało mi się stworzyć własną amfetaminę.
Cholera, uwielbiam zapach i smak czystej substancji! .

Wyrazy uznania dla mojego "byłego" dilera, który popchnął mnie w tym kierunku.
Byłem naprawdę wkurzony i miałem dość jego niespójnej jakości.

Teraz mam dobry towar i nigdy nie będę zależny od chciwych dealerów.

Oto kilka zdjęć
 

Attachments

  • 6YbMBv4ZnH.PNG
    6YbMBv4ZnH.PNG
    1.6 MB · Views: 208
  • c2iH4A8sV5.PNG
    c2iH4A8sV5.PNG
    490.1 KB · Views: 207
  • 8exYhcSHtu.PNG
    8exYhcSHtu.PNG
    684.9 KB · Views: 189
  • cZPGDaW8vC.PNG
    cZPGDaW8vC.PNG
    1 MB · Views: 206
  • Os0r1VNTS7.PNG
    Os0r1VNTS7.PNG
    520.2 KB · Views: 203

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy destylację z parą wodną oleju A można przeprowadzić tak, jak w filmie o destylacji z parą wodną p2p?
To destylacja z parą wodną po destylacji próżniowej rozpuszczalników, prawda?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Czy destylacja z parą wodną oleju A może być przeprowadzona tak jak w filmie p2p o destylacji z parą wodną?
Tak
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Słyszałem, że można używać kwasu octowego zamiast siarkowego, czy to prawda?
 

blacky2340

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 28, 2023
Messages
37
Reaction score
26
Points
18
Nie do zakwaszania. Spróbuj poszukać z nim środka do czyszczenia odpływów, skoncentrować kwas akumulatorowy lub po prostu kupić go online
 

drjesus1

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy zakwaszanie i regulacja ph to nie to samo? To właśnie miałem na myśli, że można go zastąpić dowolnym kwasem do regulacji ph.
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3
Zakwaszanie i regulacja pH to nie to samo, ponieważ regulacja pH może również oznaczać zasadowość.

Ponieważ różne sole mają różne właściwości fizyczne, chemiczne i farmaceutyczne, lepiej jest wybrać odpowiednią sól.
Octan amfetaminy nie ma praktycznego znaczenia (z wyjątkiem, na przykład, redukcji przez Al/Hg).

Ale zachęcamy do wypróbowania i poinformowania o tym.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Szukałem przez chwilę informacji na temat różnic między solami amfetaminy pod względem właściwości farmaceutycznych, ale nie znalazłem żadnych przydatnych informacji.

Jeśli masz jakieś informacje lub referencje, proszę prześlij je do mnie
Z góry dzięki
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Chcę o to zapytać!
Odnośnie wykonalności i poprawności tego podejścia.

Wypróbowałem proces przedstawiony na filmie i oto jak to zrobiłem. Nie wiem, dlaczego końcowy wynik nie jest taki sam jak ilość w filmie.

Najpierw użyj IPA 100ml+H2O 50ml+P2NP 10g. Po podgrzaniu i rozpuszczeniu pozostawić do ostygnięcia, aż pojawią się kryształy.

Przygotuj 12g płatków aluminium + 2g HgCL2 (ponieważ nie mogę dostać azotanu rtęci i mogę użyć tylko chlorku rtęci do produkcji amalgamatu aluminium), umieść je w kolbie i reaguj przez około 30 do 40 minut, a następnie podłącz rurkę skraplacza

Schłodzony i skrystalizowany P2NP można łatwo dodać do 50 ml lodowatego kwasu octowego i podgrzać do rozpuszczenia.

Usuń szarą brudną wodę z płatków aluminium i przemyj je dwukrotnie czystą wodą.

Następnie dodaj roztwór P2NP do aluminiowej kolby (w tym czasie zajdzie duża ilość reakcji, a temperatura gwałtownie wzrośnie). Użyj zimnej kąpieli, aby schłodzić temperaturę i regularnie potrząsaj kolbą podczas procesu). Proces reakcji trwa około 30-40 minut.

Po wyjęciu roztworu z kolby pojawi się szara ciecz i niewielka ilość płatków aluminium

Wcześniej przygotowany roztwór 50g NaOH+70ml H2O, dodać roztwór wodorotlenku sodu do szarej cieczy, aby doprowadzić pH cieczy do 11.

Reakcja trwa około 30 minut
Pojawi się żółta ciecz. Wyjmij tę ciecz (szara substancja nie zostanie wyekstrahowana) i umieść ją w lodówce na 1 godzinę.

Po schłodzeniu dodaj tę jasnożółtą ciecz do IPA w stosunku 1:1 i wymieszaj.
Dodaj stężony kwas siarkowy i wrzuć niewielką ilość. W tym czasie pojawią się białe obiekty, sprawiając, że płyn będzie wyglądał na mlecznobiały z osadem.
Doprowadzić pH do 5,5

Po schłodzeniu cieczy przez 24 godziny, przefiltruj i wysusz biały produkt (czy produkt w tym momencie jest prawidłowy? I wymagane końcowe P2P).

W tej części mój produkt końcowy to tylko około 1 ~ 2 g, co nie wydaje się prawidłowe.
Bardzo się starałem znaleźć odpowiedź, ale nadal nie mam właściwego pomysłu. Czy mógłbyś udzielić mi prawidłowych wskazówek?

Jakie czynniki wpływają na wydajność (końcowy produkt na filmie wydaje się być znacznie większy niż liczba moich eksperymentów)?

Zapraszam osoby, które odniosły sukces z tą metodą, a wydajność wynosi około 70 ~ 80%, aby mnie poprowadzić.
proszę


Folia aluminiowa i płatki aluminium są przekształcane w amalgamat aluminium, a następnie dodawany jest roztwór wodorotlenku sodu. Dlaczego płatek aluminiowy jest lekko żółtawą cieczą, a folia aluminiowa jest białą cieczą?
Folia aluminiowa, której używam, to domowa folia aluminiowa używana w kuchni. Czy można jej używać?
 

TheCook

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2024
Messages
17
Reaction score
18
Points
3

Jak usunąłeś górną warstwę? Jeśli ją wylejesz lub zbierzesz strzykawką, stracisz dużo produktu.
Lepiej jest użyć lejka rozdzielającego (co najmniej 500 ml, a najlepiej 1000 ml). Powinien on być wystarczająco duży, aby pomieścić całą mieszaninę reakcyjną i nadal mieć 1/4 przestrzeni na górze. Następnie dodaj 25 ml eteru dietylowego (lub lepiej MTBE, ponieważ nie tworzy on nadtlenków) i zamknij korkiem. Po upewnieniu się, że lejek separacyjny jest całkowicie szczelny, odwróć go do góry dnem, aż nad kranem nie będzie już płynu i otwórz go na chwilę, aby uwolnić ciśnienie. Zamknij go ponownie, potrząśnij nim krótko i otwórz go ponownie. Czynność tę należy powtarzać do momentu, aż ciśnienie przestanie spadać.
Następnie potrząsaj energicznie przez 3 minuty, zamocuj urządzenie w stojaku i poczekaj, aż fazy się rozdzielą. Spuść dolną fazę z wodorotlenkiem glinu (nie zapomnij najpierw zdjąć korka z rozdzielacza!) Jeśli lekko przechylisz rozdzielacz podczas spuszczania, aluminium nie przyklei się do szkła. Następnie przelej górną fazę (z górnej części rozdzielacza!) do zlewki. Powtórzyć proces 3 razy, wlewając zawiesinę glinu z powrotem do rozdzielacza z 25 ml świeżego eteru.
Na koniec połączyć fazy eterowe i przemyć je w rozdzielaczu 3 razy 0,01N NaOH.
Następnie wysuszyć eter nad bezwodnym siarczanem magnezu przez noc i przystąpić do wytrącania pożądanej soli amfetaminy.
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Czy to jest gruba folia? Czytałem tutaj, że folia powinna mieć 3 lub 4 warstwy grubości, czy masz jakieś rady?
dziękuję
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Nie bierz grubej folii, ponieważ będzie ona reagować przez długi czas. Ponadto nie należy składać jej warstwami.
 
Top