Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Przepraszam za zamieszanie, jestem domowym destylatorem, więc moje słownictwo jest takie. To jest szklany destylator laboratoryjny z płaszczem grzewczym. Jakie pH byłoby idealne do neutralizacji oparów?
dzięki!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jeśli mówimy o samej reakcji, w której alkohol i kwas octowy odparowują, to oczywiście jest to roztwór alkaliczny.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mam wszystko, co potrzebne, ale roztwór alkaliczny, czy kupiłem gotowy, czy coś zrobiłem? Nie zrozumiałem tego punktu w szczególności
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Płynny roztwór wodorotlenku sodu został zakupiony w sklepie. Czy ma on takie samo działanie jak sproszkowany wodorotlenek sodu?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy ciekły wodorotlenek sodu w sklepach przeprowadza taką samą syntezę jak na filmie?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Jaki typ kondensatora został użyty w filmie?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Tak, roztwór nie ulega zepsuciu.
Tak

Kondensator Alihn
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
W tym filmie 50 gramów wodorotlenku sodu umieszczono w 150 litrach zimnej wody, a to równanie pokazuje, ile mililitrów wodorotlenku sodu znajduje się w zbuforowanej cieczy.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Jaka jest metoda przygotowania p2np, alkoholu izopropylowego i kwasu octowego?

A w tym filmie, włożył 50 gramów NaOH do 150 litrów zimnej wody, równanie jest ile ciekłego NaOH włożyłem do sklepów
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Konieczne jest wymieszanie odczynników w odpowiednich proporcjach i lekkie podgrzanie w celu rozpuszczenia p2np

Zazwyczaj robię roztwór alkaliów na oko, ściśle proporcje nie są wymagane. Około 50 g alkaliów na 150 mililitrów wody. Ale proces alkaliów RM musi być wykonywany z kontrolą poziomu pH
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Jaka jest metoda przygotowania p2np, alkoholu izopropylowego i kwasu octowego?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy możemy to zrobić ze zwykłego szkła, czy też są jakieś obowiązkowe warunki?
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Czy istnieje film o MDMA? Czy będzie taki film? Czy mogę użyć tego filmu z niewielkimi zmianami?
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Jak wygląda synteza z p2np + efedryna + kofeina rozpuszczona w ipa następnie al/hg (hgcl2), proszę o pomoc
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Czy możesz mi pomóc Jestem entuzjastycznym chemikiem hobbystą z niewielkim doświadczeniem.

W moich zapasach mam al, hgcl2, kwas octowy 60% ipa , sól epsom (myślę, że nie bezwodna) czy byłoby dobrze odwodnić na patelni)
?
Dostaję moje p2np z Nitrochemis.Com

co możesz mi powiedzieć, jak powinienem postępować? Mam pomysł dodania rozpuszczonego p2np + efedryny hcl z kofeiną do al/hg, co o tym sądzisz?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pisz w języku angielskim. Korzystaj przynajmniej z Tłumacza Google
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Jak wygląda synteza z p2np + efedryna + kofeina rozpuszczona w ipa, a następnie al/hg (hgcl2), proszę o pomoc Czy możesz mi pomóc Jestem entuzjastycznym chemikiem-hobbystą z niewielkim doświadczeniem. W moim ekwipunku mam al, hgcl2, kwas octowy 60% ipa, sole epsom (nie bezwodne, myślę, że dobrze byłoby spuścić na patelnię)? Dostaję moje p2np z Nitrochemis.Com, co możesz mi powiedzieć, jak powinienem postępować? Mam pomysł dodania rozpuszczonego p2np + efedryny hcl z kofeiną do al/hg co o tym sądzisz?
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Otrzymałem następujące wyniki w reakcji 5g p2np w Al/hg (hgcl2)... Uzyskałem wydajność ponad 100% Myślę, że jest to siarczan sodu z pożądaną aminą. Jak można to edytować?
AEBevCznmU
 
Top