Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
nie martw się o to
Przed dodaniem roztworu P2NP można go schłodzić do temperatury 0*C. Dodawanie będzie łatwiejsze, ale po potrzebnym wymuszonym ogrzewaniu, potrzebujesz 60*C. Taka kontrola pozwala na wprowadzenie dużej skali.
Przed dodaniem alkoholu należy maksymalnie odparować wodę. Mniej wody - mniej alkoholu. Duża ilość alkoholu jest zła, ponieważ nie daje całego produktu bez odparowania.
bez różnicy
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
On musi to powiedzieć. Mogę dać ci tylko wskazówkę. Zamów żądany produkt i natychmiast zapłać. Następnie wyślij potwierdzenie przelewu na jego adres e-mail. Nic nie stanie na przeszkodzie, abyś otrzymał przesyłkę. Możesz nazwać swoją firmę xy. Sprzedawca powstrzymuje się od ust-id.
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję. Przepraszam, chyba wyraziłem się niejasno. Metoda nie jest tym, co wydaje mi się trudne, a raczej uzyskanie chemikaliów, w szczególności nitroetanu i do pewnego stopnia benzaldehydu. Pomijając próbę syntezy nitroetanu, jakieś namiary na zaufanego dostawcę? Przepraszam, jeśli pytanie nie zostało zadane w odpowiednim miejscu.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Dziękuję bardzo. Jeśli dobrze rozumiem, chodzi o następującą sytuację: Tłok uzbrojony w aluminium + h2o w kąpieli lodowej i luzuję osobno mój hgcl2 zanim dodam go do tłoka? Jakiej temperatury potrzebuje mój ciepły klarowny roztwór p2np + ipa zanim go dodam?

?

Czy obie zawiesiny amalgamatu i sody kaustycznej powinny być schłodzone do 0c?

?

Dodam aceton natychmiast po rozdzieleniu

?

Mam kwas akumulatorowy i stężony kwas siarkowy, czy muszę sam wyprodukować alkoholowy kwas siarkowy?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
W jakiej temperaturze powinienem umieścić ten preparat?
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję, niestety UE nie działa dla mnie, ale doceniam radę.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Roztwór należy przygotować w temperaturze pokojowej, ale w celu rozpuszczenia kryształów można go nieco podgrzać.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Chcę zmniejszyć ilość wody, czy mogę zastosować 500 ml i czy muszę zmniejszyć proporcje pozostałych odczynników?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Gdzie redukować? W roztworze alkalicznym? Napisz do mnie w wiadomości prywatnej, opowiem Ci wszystko szczegółowo
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy ta wydajność to amfetamina? Skąd mam wiedzieć, że to amfetamina i czy ma zapach?
CDBLdfRJ4Y
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Polecam lekturę tej książki wszystkim osobom, które rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem:

Vogel's Practical Organic Chemistry
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy amfetamina musi być usuwana po procesie syntezy?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jest to amfetamina, jeśli uzyskano ten proszek poprzez redukcję fenylnitropropenu. Powinien mieć gorzki smak. Co masz na myśli mówiąc usunąć?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy amfetamina powinna zostać oczyszczona po procesie syntezy?

Czy amfetamina wyekstrahowana z tej formuły jest gotowa do sprzedaży, czy też wymaga oczyszczenia?

Pod koniec tego klipu amfetamina została wyekstrahowana. Czy jest ona gotowa do sprzedaży, czy wymaga procesu oczyszczania?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Amfetaminę można oczyścić przez przemycie zimnym alkoholem lub acetonem, co wystarczy, jeśli kolor substancji jest biały.
 

pdwshopnl

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2022
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Dlaczego na erowid Ludzie, którzy wykonują reakcję IT, używają rozcieńczonego lodowatego kwasu octowego ~ około 70-75% do redukcji?
A po drugie używają więcej kwasu do redukcji nitropropenu na 1g p2np używają 10 ml GAA i rozcieńczają IT wodą.

W syntezie z tego tematu na 1g p2np używają 5ml GAA.

Różnica wynosi 50% dla odczynnika, który daje wodór podczas redukcji.

Jaka redukcja będzie lepsza? Z wodą (z erowidu) czy bez wody (z tego tematu)?





Tekst z tego linku:
#4. Redukcja niepodstawionych P2NP przez HyperLab Bee#2.


W 3-L FBF umieszczono 100 ml wody, 250 ml GAA i roztwór 1 g rtęci w 2-3 ml stężonego HNO3.
52 g (2 paczki po 10 metrów każda) folii Al złożono na 7-8 warstw, pocięto na kawałki o wymiarach 3x3 cm i włożono do kolby.
Kolbę podgrzano do temperatury 40°C. Gdy początek amalgamacji był wyraźnie widoczny po kilku minutach, ogrzewanie przerwano i do reakcji dodano zawiesinę 30 g nierekrystalizowanego fenylo-2-nitropropenu w mieszaninie 50 ml GAA i 100 ml IPA (nitropropen otrzymano a la Barium's MeAm condensation - ważne pojęcie, ponieważ ta metoda daje produkt o najwyższej czystości).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Można użyć rozcieńczonego kwasu octowego. Nadmiar kwasu nie przeszkadza w redukcji, ale będzie musiał zostać ugaszony odpowiednią ilością zasady, co doprowadzi do zwiększonego zużycia odczynników i czasu, ponieważ więcej ciepła zostanie uwolnione, gdy kwas wejdzie w interakcję z zasadą. W opisanej technice przeprowadza się jednocześnie amalgamację z solą rtęci i reakcję redukcji. W mojej technice folia jest najpierw traktowana wodnym roztworem soli rtęci, który jest następnie odsączany, co sprawia, że produkt jest czystszy.
 

TIMBER12

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Czy nic mi się nie stanie, jeśli użyję kwasu octowego %94?
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Cześć,

Muszę wrócić do kwasu siarkowego, czy jest jakaś alternatywa dla krystalizacji amfetaminy? Czy kwas winowy byłby opcją, aby otrzymać winian amfetaminy?

Dzięki :)
 
Top