Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Umieściłem 10 gramów, a wydajność wynosi 1 gram
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Imo może to być wiele rzeczy, takich jak nieprzereagowany P2 z powodu nieprzeprowadzenia reakcji, przechłodzenia, P2 niskiej jakości, może to być wiele rzeczy.
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nitroetan/p2np z Polski, reszta od RÓŻNYCH lokalnych dostawców, możesz mieć problem ze znalezieniem H2SO4 (EU), ale jestem pewien, że dasz radę to rozgryźć. Nikt nie będzie Cię karmił łyżką mocniej niż to.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Czy jesteś pewien, że prawidłowo łączysz? Wymaga to nieco doświadczenia i praktyki. Wskazaniami są wszystkie pływaki w górę, przejście małych i dużych pęcherzyków.
 

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
CZEŚĆ!
Zastanawiam się nad użyciem destylatora parowego w następujący sposób, byłbym zadowolony, gdybyście wszyscy przejrzeli metodę, po zakończeniu opublikuję wyniki.

Przygotowuję reakcję w taki sam sposób, jak opisano w poście, w 1l rbf, ale nie spłukuję aluminium wodą.

Po zakończeniu redukcji destyluję ipa 85 (stopni) i dodaję wodę, a następnie wygotowuję całą wodę - nie jestem pewien, czy pozbędzie się hgcl2-.
Będę dodawał wodę i pozbędę się około 2 litrów.

Następnie bazuję pozostały roztwór, a następnie destyluję wolną bazę - nie jestem pewien temperatur (jakakolwiek pomoc) -.

następnie dodać kwas i wysuszyć

Więc zasadniczo dwa pytania,

czy pozbędę się nieprzereagowanego hgcl2 przez destylację roztworu i jaka temperatura będzie odpowiednia do destylacji wolnej zasady.

dzięki za odpowiedzi
 

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 20, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Czy ktoś może zasugerować drogę od aminy fenetylowej do metylu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Cześć, czy chcesz poznać drogę od benzenoetanaminy (CAS 64-04-0)?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Po wykonaniu opisu otrzymane pH jest wyższe niż 6. Czy mogę zmodyfikować mieszaninę i naprawić błędy lub co mogę zrobić w tym przypadku?
Dziękuję
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Naprawdę nie jest jasne, co masz na myśli. Opis mówi o dodawaniu kwasu, aż pH wyniesie sześć. Która część tego jest dla Ciebie niejasna?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Po 2 próbach w końcu uzyskałem oczekiwany rezultat, ale mam pewne wątpliwości, do tej pory zawsze uzyskiwałem siarczan amfetaminy z "A-Oil" (amfetamina freebase) ten olej uzyskuje się "czyszcząc" P2P (olej BMK).
Jak wiadomo zapach tego oleju i zapach produktu końcowego jest bardzo charakterystyczny, w przypadku wolnej bazy uzyskanej w procesie P2NP ten zapach jest zupełnie inny i zapach siarczanu amfetaminy też, czy to normalne? Czy chodzi o zastosowaną drogę, czy zrobiłem coś źle?
PH mojej wolnej bazy wynosi 13,8 (więcej niż dobrze), a proces uzyskiwania siarczanu działa dobrze, ale przypuszczam, że wiele osób mogłoby powiedzieć, że nie jest to dobra jakość, ponieważ zapach jest inny niż w przypadku drugiej.
Jakiś pomysł na naprawienie tego "problemu"? Wyniki laboratoryjne mojego siarczanu amfetaminy prześlę jak najszybciej do laboratorium w przyszłym tygodniu.
Dzięki.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

Dziękuję, ale
Mam pytanie: zwiększyłem ilość acetonu i kwasu siarkowego
I przekroczyłem wymagane pH. Czy mogę wykorzystać to, co zrobiłem i zmodyfikować syntezę, aby osiągnąć wymaganą liczbę?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Zapach każdej amfetaminy powinien być farmaceutyczny. Jeśli produkt specyficznie pachnie, oznacza to, że substancja nie została całkowicie oczyszczona. Głównym kryterium jest aktywność substancji. Czy amfetamina ma dobre właściwości farmakologiczne? Jakiego jest koloru?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Jeśli ilość kwasu została przekroczona, można to skorygować, dodając zasadę lub niewielką ilość zasady. Ale zadziała to tylko wtedy, gdy zrobisz to od razu. Przekroczenie ilości kwasu przy pH poniżej 5 nie jest tego warte, psuje produkt, nadmiar kwasu spala amfetaminę, staje się czerwona lub różowa.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam, bardzo dziękuję za odpowiedź, mój produkt końcowy jest całkowicie biały, a zapach jest farmaceutyczny, co było moją wątpliwością, ponieważ cała amfetamina, którą robiłem przez lata z oleju freebase pochodzącego z oleju BMK, ma inny zapach. Wrzucę zdjęcia dziś wieczorem.
Z drugiej strony, czy mogę zastąpić folię aluminiową bezpośrednio wiórami aluminiowymi? Ciężko jest ciąć folię na małe kawałki w procesie na większą skalę, a kupowanie wiórów aluminiowych jest łatwiejsze.
Jeszcze raz dzięki.
 

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Bo tego pierwszego nie wąchałem od 8 lat, ale nawet po 20 latach będę go dokładnie pamiętał.

Od tamtej pory nie widziałem dobrego. Czasem natknę się tu na jakieś martwe gówno, w którym zapach wydaje się być wyczuwalny w śladowych ilościach, ale tak nie jest. Obecnie nasz rynek jest w punkcie, w którym latem pojawiło się nikotynowo-żółte coś, czuć, że na początku ma może 50% działania, ale tutaj maks 20-30%. 1G do nosa, wszystkie włókna nerwowe mi drgnęły, parsknąłem, sapnąłem, zakręciło się, naprawdę zakręciło.... Po 2 godzinach ostre otrzeźwienie, po 3 godzinach splądrowałem lodówkę w domu, obżarłem się na śmierć. Potem spałem tak spokojnie przez 10 godzin, jak wcześniak, który właśnie został umieszczony w nowym inkubatorze. Nie mogłem zidentyfikować jego zapachu przez kilka dni, ale wiedziałem, że go znam i że był to całkiem zwyczajny zapach. Wtedy zdałem sobie sprawę. Pachniał jak mocny, słodki likier kawowy. Nie podobnie, tylko tak samo.
Nie wiem, co to do cholery było. Ale moje doświadczenie z amfetaminą, z którą na początku miałem podobny start, nie błaźniłem się z nią przez 3 godziny, ale klikałem szczęką bez mrugnięcia powieką przez 3-4 dni.
To już ma skutki uboczne w czasie aktywnym, które dają uczucie napięcia, a poza tym wcale nie poczujesz się po tym lepiej, wręcz przeciwnie.... ogłupia. Cokolwiek robisz, zajmuje ci to trzy razy więcej czasu niż zwykle, bo twoje ciało kręci się na próżno, mózg je przyćmiewa, a ty się spieszysz. Aha, i powoduje takie problemy z pamięcią, że ciągle wszystkiego szukasz, bo jak tylko coś odłożysz, to już zapominasz, gdzie to położyłeś. Do dziś nie wiem, co to było, ale nigdy więcej tego nie widziałem. To jest sprzedawane jako amfetamina i dostajesz takie mądre wyjaśnienia, kiedy poruszasz ten temat, że "amfetaminę można zrobić na 10 sposobów". Mówisz mi, że amfetamina będzie amfetaminą, nawet jeśli zrobisz ją w inny sposób. Nie ma już na to odpowiedzi.
Tak więc, w zamian za sytuację, w której się znalazłeś, pisząc to... rzuciłbym teraz gardłem wszystkim zarejestrowanym mieszkańcom Mos Eisley.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Najprawdopodobniej otrzymałeś bardziej czystą amfetaminę.
Lepiej jest użyć folii. Do krojenia używam niszczarki do papieru, znacznie upraszcza proces i można szybko pokroić dowolną ilość. Wiórki nie mają tak dużej powierzchni do amalgamacji, więc trzeba będzie użyć znacznie większych ilości, a następnie odfiltrować nieprzereagowane pozostałości przed alkalizacją.
 
Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Mam zwiększone zakwaszenie, czy mogę rozjaśnić
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok, dzięki za wskazówkę, zostawię też dobrą wskazówkę dotyczącą procesu, po dodaniu roztworu NaOH do separacji wolnej zasady lepiej poczekać co najmniej 24 godziny na pełną separację.
Zrobiłem to tak, jak pokazuje wideo, ale później zostawiłem roztwór jeszcze 1 dzień i więcej freebase zostało oddzielonych i uzyskałem większą wydajność ;-) Przesłałem kilka zdjęć.
Dzięki.
 

Attachments

  • Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg
    7xav9iUALM.jpeg
    135.8 KB · Views: 523
  • s8Q9iy1UMz.jpeg
    s8Q9iy1UMz.jpeg
    97.2 KB · Views: 523
Top