Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Dziękuję za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy umieścić amfetaminę w suchym i ciemnym miejscu na ile godzin? lub dni? I co potem? Dziękuję
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Przechowywanie amfetaminy jest podobne do przechowywania leków: ciemne, chłodne, suche miejsce, w pojemniku bez dostępu tlenu. W takich stabilnych warunkach amfetamina jest przechowywana przez długi czas.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Czy jest jakiś inny plan po wysuszeniu amfetaminy w lodówce, czy też zadanie zostało wykonane?
 

a_king

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Witam wszystkich, chcę zsyntetyzować krystaliczną metamfetaminę, czy jest jakaś metoda lub film, jak to zrobić.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mam pytanie, jaką czystość powinien mieć wodorotlenek sodu? W Internecie znalazłem informacje o 25% lub 50%. Nie wiem, czy to zadziała
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Dlaczego przed alkalizacją nie dodaje się wody, a pozostały alkohol i duża część wody są ponownie destylowane? Następnie dodaje się alkalia, a amfetaminę zbiera się za pomocą destylacji z parą wodną i ekstrahuje eterem. Czy nie dałoby to czystszego produktu? A raczej, jaki jest sprzeciw wobec dodania tego etapu?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
W tym filmie nie ma takiego etapu. Film został zaczerpnięty z otwartego źródła i zmontowany na potrzeby naszego forum. Ale dodatkowe kroki nie są wykluczone i nie są sprzeczne z tym filmem. Możesz nagrać interesujący Cię etap i przesłać go nam do opublikowania wraz z komentarzami lub opublikować go samodzielnie.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tak, to prawda, ale moje pytanie dotyczyło raczej tego, czy ten krok jest niepotrzebny, a zatem nie skutkuje żadnym sukcesem w oczyszczaniu, wydajność spada bardzo gwałtownie lub pojawiają się inne wady, czy też ten dodatkowy krok naprawdę poprawia czystość produktu. Nie chciałem krytykować wideo w jego treści.
Jedynie podkreślić tę różnicę i sprawdzić jej sens.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Film przedstawia uproszczoną wersję syntezy, z wyłączeniem wszystkich procedur dodatkowego czyszczenia i zwiększania wydajności. W razie potrzeby można kilkakrotnie przemyć amalgamat wodą, dodatkowo wyekstrahować bazę amfetaminy rozpuszczalnikami, oddestylować opary bazy, przeprowadzić ekstrakcję kwasowo-zasadową i rozdział na izomery.
 
Last edited by a moderator:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tak, oczywiście istnieje wiele innych kroków, które można podjąć, tylko co tak naprawdę ma sens? Czy wypłukiwanie soli rtęci wodą jest naprawdę takie dobre? Gdzie umieścić zanieczyszczoną wodę? Raczej pozbyć się jej później jako oddzielonego ciała stałego. Sole rozpuszczają się w wodzie, a nie w eterze, więc produkt będzie całkowicie pozbawiony rtęci, również destylacja z parą wodną oddziela sole. Zastanawiam się, czy ekstrakcja AB jest nadal potrzebna po destylacji z parą wodną i przemyciu acetonem?
Dlatego właśnie zadaję te pytania.
Gdzieś powiedziano, że destylacja z parą wodną sprawia, że olej jest "długi", to znaczy rozcieńczony i ma mniejszą wydajność. Nie mogę sobie wyobrazić, że to prawda, ale może rzeczywiście pozostaje 10% oleju, ponieważ nie jest on całkowicie przenoszony wraz z parą.
Próbuję tylko znaleźć informacje, aby stać się lepszym.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Kiedy robię amfetaminę dla siebie, dokładnie przemywam amalgamat z soli rtęci wodą i przeprowadzam ekstrakcję kwasowo-zasadową, a następnie dokładnie przemywam produkt końcowy acetonem. Myślę, że to wystarczy i destylacja z parą wodną dla tych, którzy lubią zawracać sobie głowę procesami chemicznymi.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pierwsza ekstrakcja kwasowo-zasadowa jest zawsze konieczna do uzyskania bazy amfetaminy (oleju), właściwie myślałem, że po wysoleniu może być również druga ekstrakcja AB w celu oczyszczenia produktu.
Wielkie dzięki za uwagę.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Czy możesz umieścić odpowiedź tutaj? Materiały zaczynają napływać i potrzebuję wszystkich możliwych informacji.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Przypomnij mi o swoich pytaniach, odpowiem tutaj
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Jaka jest miara Büchnera filmu?
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Fajnie, więc to jest dla Speed o czystości 70%?
 
Top