Masz pytania?

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Czy dozwolone jest pośredniczenie w kontaktach z dostawcami rc, nawet jeśli nie są oni sponsorami?

Podoba mi się to forum, ale wciąż jestem dość początkujący w syntezie, więc chciałbym zaoferować pośrednictwo w sprzedaży rc, ponieważ znam scenę rc bardzo dobrze i mógłbym się odwdzięczyć.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Co należy rozumieć przez mediację?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ktoś czegoś szuka, a ja daję mu istniejących dostawców z reputacją tego, czego szuka, jeśli tacy istnieją. (Bez dodatkowych kosztów, tylko link lub nazwa dostawcy).
 

Jeff_Benzoz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2023
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Navigating_BB pytanie: w {VPN&Opera} wszystko działa, ale w {TorOnion App} mogę tylko wysyłać i odbierać wiadomości i kilka innych. Czy to powszechne?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jest to problem po stronie przeglądarki, a nie po naszej stronie.
 

GermanWhite

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 22, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Cześć,
Czy ktoś może mi pomóc. Mam kamienie MDMA, które chcę zamienić w ciecz, a następnie ponownie umieścić je w formach dla ukrycia. Czy ktoś zna procedurę lub gdzie mogę znaleźć procedurę na forum, aby zmienić skały MDMA w ciecz i z powrotem w 1 stały obiekt MDMA.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Pytam o to po raz trzeci. Mam całkiem niezłą kolekcję na temat syntezy MA (PDF), gdzie mogę ją opublikować? Każdy wątek z tym pytaniem został skasowany...
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Nie mogę odpowiadać na wiadomości, tylko ja czy nie można użyć przycisku odpowiedzi w przeglądarce?
 

stoneda$$a$$in

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Po wielogodzinnej wędrówce w końcu członek, czy istnieje sposób, aby zareklamować to, czego szukasz... na przykład; metakwalon, "714", quualudes. Nie mogę znaleźć sprawdzonego sprzedawcy w sieci. Dziękuję
 

Cotton Jerzy

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 5, 2023
Messages
13
Reaction score
4
Points
8
Wiem, że nie ma stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa kupującego, ale czy zakup za pośrednictwem systemu escrow tego forum znacząco eliminuje ewentualne po-po?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@HEISENBERG, czy powinienem odpowiedzieć na te pytania, jeśli myślę, że wiem (na przykład facet pytający o swoje pliki PDF z syntezatorami, gdzie opublikować, bibliotekę [moja odpowiedź]), czy jest to odpowiedź administracyjna?
 

lacusht91

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Hy. Chcę zrobić pierwsze zakupy na rynku. na co powinienem zwrócić uwagę? Wszyscy sprzedawcy na rynku są już w porządku?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Oglądasz coś, co chcesz kupić?🤷🤔 to coś, czego musisz nauczyć się sam. Jeśli jest to zbyt łatwe, nie nauczysz się. Wszystkie potrzebne informacje są tutaj. Rozsiądź się wygodnie i zacznij czytać
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Oglądasz coś, co chcesz kupić?🤷🤔 to coś, czego musisz nauczyć się sam. Jeśli jest to zbyt łatwe, nie nauczysz się. Wszystkie potrzebne informacje są tutaj. Rozsiądź się wygodnie i zacznij czytać. Nie, CAVEAT EMPTOR
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Dlaczego płatności Account Upgrade są realizowane przy użyciu bitcoinów? Btc jest identyfikowalne jak fvck. Dlaczego nie używać Monero do płatności?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ujawniając tutaj moją całkowitą ignorancję, ale BTC jest identyfikowalny? Czy możesz wyjaśnić laikom, w jaki sposób Monero różni się od BTC i dlatego jest mniej identyfikowalne?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc są identyfikowalne na zawsze. Monero są dostępne przez pięć dni
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Witam. Proszę o link do instrukcji pomiaru temperatury w kolbie.
p/s
kolba 5000ml, termometr musi być długi, aby dosięgnąć cieczy? rozważ model rtęciowy? dziękuję.
 
Top