Masz pytania?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Planujemy zarabiać na reklamie DNM i odczynników chemicznych.

Wraz z otrzymaniem środków w naszym budżecie staniemy się jeszcze lepsi. Planujemy stworzyć:
- badań chemicznych i farmakologicznych substancji.
- recenzje sprzętu laboratoryjnego.
- instrukcje wideo dotyczące syntezy substancji.
- serwis testowania odczynników (będzie zajmował się zakupem i testowaniem odczynników)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Miło widzieć, że przynajmniej masz jakiś plan. Większość forów takich jak to istnieje tylko po to, by później zniknąć bez funduszy. Szczególnie podoba mi się pomysł testowania odczynników. Większość ludzi nie może kupić spektrometrów i nie wyobraża sobie wysyłania swoich próbek do publicznego laboratorium. A co jeśli okaże się, że to narkotyki?
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
jeśli chcę wysłać moje rzeczy do CW, dowiem się o % czystości i innych informacjach
Szukam laboratorium, które przeprowadza testy na coc, china white, crystal meth lub cokolwiek podobnego, proszę o przesłanie informacji i instrukcji oraz czy mogę się z nim skontaktować przed wysłaniem próbki.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Witam pana...

czasami nie mogę znaleźć tematów lub ogromnych metod opublikowanych, gdy na przykład podają: 5MEO, DMT, BDO GBL, BDO do GBL itp.

7gSGBVbFcH
dzięki.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
istnieje ograniczenie, że tag powinien składać się z minimum 4 liter.

Musisz wrócić do forum i spróbować ponownie. powinno być dobrze, jest pewien przedział czasowy, kiedy piszesz odpowiedź lub tworzysz wątek, połączenie się resetuje, musisz skopiować wiadomość i odświeżyć, a następnie wkleić i opublikować ponownie. Pytałem o to, ale myślę, że xenforo naprawi to w jakiejś następnej aktualizacji w ich repozytorium php.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Po prostu dodaj to, co chcesz od słów kluczowych, takich jak synteza 5meo, efekty 5meo, sprzedawca 5meo lub coś w tym stylu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Zawsze myślę, że zmniejszy to moje wyniki ze względu na to, że są zbyt specyficzne i / lub błędne itp. bez stresu poradzę sobie, zakładam, dzięki!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zdecydowanie powinniście stworzyć odczynniki do testów punktowych. Kwas siarkowy i formaldehyd tworzą Marquis, wodzian chloru i jod do meltzera. Wiele z nich jest prostych. Kosztują one 15-20 USD za 10 ml zakraplacz. To daje 14,50-19,50$ zysku. Wezmę Merke/Marquis z twoich rąk. Alternatywnie wrzuć 8 z nich do pudełka po 4 dolary z papierkiem lakmusowym i kilkoma wgłębieniami, a będzie to zestaw za 150 dolarów.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Mam problem z odszyfrowaniem wiadomości od dostawców. Zapłaciłem za produkty, ale muszę być w stanie odszyfrować wiadomości PGP od dostawcy, aby uzyskać moje rzeczy.

Używam Kleopatry.
Mam blok klucza publicznego PGP dostawcy
Mam wiadomość PGP produktu

Wiem, że w jakiś sposób mogę wygenerować klucz za pomocą bloku klucza publicznego PGP dostawcy, a następnie użyć klucza do odszyfrowania wiadomości PGP produktu. POMOCY!!!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Użyj gpg4win, myślę, że to najłatwiejsze.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Popieram pomysł stworzenia forum do dyskusji nie na temat. Dzisiaj przydałoby mi się miejsce, w którym mógłbym wyrzucić z siebie kilka rzeczy, a temat nie był czymś, co mógłbym opublikować w mediach społecznościowych. Nie było to związane z chemią, ale z narkotykami. Dwie osoby przyszły dziś do mojego domu, żeby mi coś sprzedać. Chodzili ze sobą, teraz on jest oskarżony o przemoc domową i ma bransoletkę na kostce. Był wrogo nastawiony do sytuacji i musiałem go zmusić do wyjścia. Normalnie mój przyjaciel.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Możesz utworzyć grupę. Możesz też prowadzić bloga we własnym profilu. Albo zaproponować rozwiązanie, które będzie odpowiadać wszystkim
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ok, dzięki, myślałem, że muszę być zwolennikiem, aby założyć grupę. I tak zamierzam wkrótce nim zostać. Nie zbadałem jeszcze dokładnie wszystkich aspektów strony. Dzięki za wskazówki. Jeśli chodzi o rozwiązanie, które pasuje wszystkim, myślałem podobnie. The Hive ma "kanapę The Shroomery ma "dyskusje poza tematem" Może nazwa miejsca, które jest lokalnym barem lub miejscem spotkań Jessie i kohorty w programie telewizyjnym. Miejsce na rzeczy niezwiązane z chemią narkotykową.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Możesz dołączyć do dowolnej istniejącej grupy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kiedy próbuję utworzyć grupę, pojawia się komunikat "Ups, nie możesz wyświetlić tej strony lub wykonać tej akcji"? Strona, którą mam nadzieję stworzyć to Chemistry 101, rzeczy, których powinieneś nauczyć się na lekcjach chemii
GWOqr4U6xH
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane czy jesteś modem i nauczycielem tej nowej grupy, gratulacje, jeśli tak, a przy okazji następnym razem, gdy ktoś przyjdzie do twojego domu, w którym śpisz i zachowuje się jak foll, weź puszkę bare mase i daj mu niezły strzał, a wkrótce wszyscy będą wiedzieć, nie przeszkadzaj tropane chcę dołączyć do tej grupy i uczyć się
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jestem administratorem i mam nadzieję, że uda mi się pozyskać pomoc. Widzę przydatność i potrzebę takiej grupy, chociaż jestem beznadziejnie niedostatecznie wykwalifikowany do tej pracy. W tej chwili ludzie mają zamiar zmieszać potężną substancję chemiczną z inną potężną substancją chemiczną w słoiku z masonem na ladzie. Nawet nie zastanawiają się, co będzie dalej. Może się zagotować i okaleczyć rodzinnego psa, wywołać pożar lub oślepić. Są ludzie i posty na tej stronie, którzy w swoich poszukiwaniach (czegokolwiek szukają) zapomnieli o logice i mają zamiar "pieprzyć się i dowiedzieć się o czymś, co może zakończyć ich wolność lub życie. Jeśli mają szczęście, nic się nie stanie. Nie przestrzegali wystarczająco dokładnie przepisu. Dodali reagenty w złej kolejności. Może wybrali przepis, który nie działa, ponieważ był o wiele łatwiejszy niż ten, który by działał, lub dlatego, że ktoś miał niepełną pamięć o czymś, co mu powiedziano lub co widział. Osoba nastawiona na wytwarzanie narkotyków bez wcześniejszego zrozumienia mechaniki podstawowej chemii jest poważnym zagrożeniem, którego można uniknąć
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Czy dozwolone jest pośredniczenie w kontaktach z dostawcami rc, nawet jeśli nie są oni sponsorami?

Podoba mi się to forum, ale wciąż jestem dość początkujący w syntezie, więc chciałbym zaoferować pośrednictwo w sprzedaży rc, ponieważ znam scenę rc bardzo dobrze i mógłbym się odwdzięczyć.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Co należy rozumieć przez mediację?
 

Sir_Smokealot

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ktoś czegoś szuka, a ja daję mu istniejących dostawców z reputacją tego, czego szuka, jeśli tacy istnieją. (Bez dodatkowych kosztów, tylko link lub nazwa dostawcy).
 
Top