Masz pytania?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Planujemy zarabiać na reklamie DNM i odczynników chemicznych.

Wraz z otrzymaniem środków w naszym budżecie staniemy się jeszcze lepsi. Planujemy stworzyć:
- badań chemicznych i farmakologicznych substancji.
- recenzje sprzętu laboratoryjnego.
- instrukcje wideo dotyczące syntezy substancji.
- serwis testowania odczynników (będzie zajmował się zakupem i testowaniem odczynników)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Miło widzieć, że przynajmniej masz jakiś plan. Większość forów takich jak to istnieje tylko po to, by później zniknąć bez funduszy. Szczególnie podoba mi się pomysł testowania odczynników. Większość ludzi nie może kupić spektrometrów i nie wyobraża sobie wysyłania swoich próbek do publicznego laboratorium. A co jeśli okaże się, że to narkotyki?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Ja swoje wysyłam do firmy analitycznej Solaris.
Robi swoją robotę i to tylko 40$. Po prostu wysyłam gotówkę i to, co podejrzewasz, że jest próbką, aby dostroić jego specyfikację. Po prostu napisz do niego i zapytaj, gdzie wysłać próbkę. Po wysłaniu kilku mg wystarczy grzecznie poprosić go o zgłoszenie wyników na adres e-mail... więc wystarczy e-mail do korespondencji. Nic więcej.
Nie jestem pewien, czy docenia, że go tu wystawiam, ale jego praca była dobrze polecana za brak stronniczości. To jego praca. Przeprowadza testy i o ile wiem, jedynym sposobem, w jaki zostaniesz odrzucony, jest głupota. Nie osądza i wydaje się chętny do odpowiadania na pytania. O ile nie stawiasz go na linii ognia. Ognia. Bądź więc pełen szacunku i pamiętaj o tym.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sądzę, że był to nasz oszust w rezydencji, myślę też, że każdy, kogo oszukał, kogo tu spotkał, zostanie podobnie zablokowany, aby uniemożliwić im opowiadanie o tym, jak ich oszukał
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Chętnie zobaczyłbym wątek poświęcony prekursorom i rozpuszczalnikom otc. Patrzyłem wcześniej na utwardzacze żywic epoksydowych i kilka z nich brzmiało jak prekursory. Świetnie byłoby mieć taką listę
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
W publikowanych przez siebie materiałach wideo twierdzisz, że posiadasz licencję na produkcję narkotyków i prekursorów. Czym dokładnie się zajmujesz? Jaki rodzaj licencji posiadasz? I dlaczego robisz wszystko na tak dużą skalę? (Nie zrozum mnie źle, uwielbiam syntezatory na dużą skalę, po prostu zastanawiam się, po co, na bogów, potrzebujesz ich tak dużo).
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
74
Points
18
Ok, mam dwa pytania dotyczące fisher indole rxn dla DMT vs 5-meo-DMT. Jedno pytanie dotyczy zamaskowanych aldehydów chronionych jako pochodne acetalu dietylowego, a drugie pytanie dotyczy rozpuszczalnika organicznego używanego do ekstrakcji wolnej zasady z kwaśnego roztworu aq.

Pytanie 1: czy chronione aldehydy stosowane w obu indolowych rnx są takie same (DMT vs 5-meo-dmt)?

1. 5-MEO-DMT (ta informacja została zaczerpnięta z wątku utworzonego przez @William Dampier(http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...synthesis-of-5-meo-dmt-via-fischer-indole.11/).

W tym rxn używają 4,4-dietoksy-N,N-dimetylo-butan-1-aminy (numer CAS: 1116-77-4) i chlorowodorku 4-metoksyfenylohydrazyny.

2. DMT (ta informacja pochodzi z wątku utworzonego przez @halohydrin (xmrhfasfg5suueegrnc4gsgyi2tyclcy5oz7f5drnrodmdtob6t2ioyd.onion/))

W tym rxn używają (N,N-dimetyloamino)butanalu dietyloacetalu (numer CAS: 1116-77-4).

Teraz... wydaje się, że jedynymi różnicami w tych dwóch indolach Fishera (DMT vs 5-MEO-DMT) są rodzaje stosowanych fenylohydrazyn. Zakładam więc, że numer CAS: 1116-77-4 może być użyty dla obu? Chyba właśnie odpowiedziałem na własne pytanie, ale potrzebuję potwierdzenia. Przypadkowo zamówiłem bliskiego kuzyna numeru CAS: 1116-77-4, 4-(N,N-Dimetyloamino)butanal Dimethyl Acetal (CAS 19718-92-4).

Pytanie 2: Rozpuszczalniki stosowane do ekstrakcji tryptaminy
Z procedury 5-meo-dmt ,

"13. Zawiesinę ekstrahowano 2-MeTHF (3 x 1,45 l, 10,0 obj.); po każdej ekstrakcji warstwy pozostawiono do osadzenia na 15 minut, dolną alkaliczną warstwę wodną oddzielono w bębnie, a górną warstwę organiczną zebrano.
14. Dolną warstwę wodną odrzucono, a połączone warstwy organiczne 2-MeTHF przeniesiono do kolby o pojemności 20 l.
15. Roztwór zatężono in vacuo do oleistej, bursztynowej pozostałości.
16. Pozostałości wody usunięto azeotropowo przez ponowne rozpuszczenie pozostałości w świeżym 2-MeTHF (1,45 l, 10 obj.) i powtórzenie etapu zatężania.
17. Tę oleistą pozostałość suszono na wyparce rotacyjnej pod próżnią (10-20 mbar) przez 1 h w temperaturze 40-45 *C, aby otrzymać 117,68 g (wydajność teoretyczna 64,9%) surowej wolnej zasady 5-MeO-DMT".

Z procedury DMT:


"9. Zawiesinę ekstrahuje się 3*1,45 L 2-Me-THF, który można zastąpić octanem izopropylu lub DCM.
10, Warstwy organiczne są łączone, a rozpuszczalnik jest usuwany przez destylację. Pozostała oleista pozostałość jest ponownie rozpuszczana w rozpuszczalniku i ponownie zatężana (w celu usunięcia azeotropu wodnego)".

Czy to samo podstawienie można zastosować do ekstrakcji wolnej zasady 5-meo-dmt i czy istnieją rozpuszczalniki, których można użyć (wiem, że niektóre rozpuszczalniki mogą faktycznie tworzyć niepożądane półprodukty).

-Nie chcę używać 2-me-thf, ponieważ jest drogi (chociaż użyłem go do procedury ekstrakcji wolnej bazy 5-meo-dmt, ale skończyło się na gęstym oleju, który po odparowaniu był na pewno 5-meo-dmt).
-Próbowałem użyć octanu izopropylu do wolnej bazy DMT, ale na miłość boską, odparowanie zajmuje WIEKI!!! Zostawiłem go w piecu próżniowym przy 30-40 mbarr na 24 godziny i 75% wyparowało. Umieściłem go nawet w roto vap pod ciśnieniem 1 MPa w 40 ° C na 3 godziny... trochę odparował. Potem powiedziałem pieprzyć to i podkręciłem łaźnię wodną do 86C i nadal nie odparowywało!!!

Kilka rozwiązań:

wyekstrahować wolną bazę DMT w roztworze octanu izopropylu (zakładając, że nie odparowałem reszty wolnej bazy DMT lol) DCM z roztworu octanu izopropylu) z DCM. Musiałbym porównać współczynniki podziału z dwoma rozpuszczalnikami w odniesieniu do DMT.

Zacząć od nowa i użyć DCM do ekstrakcji.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tak, to samo.
Próbowałeś tylko THF? Nie próbowałem, tylko myślałem.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
wybacz, nie jest to związane z forum, ale zastanawiam się, kto lub co stoi za niedostępnością filmów na youtube? nie odnosząc się do filmów bb, ale zauważyłem, że inne kanały chemiczne, których używam do nauki, mają niedostępne filmy. czy jest to spowodowane raportami widzów? czy przez administratora youtube? dzięki....
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Witaj 👋... jakie jest Ph PMK ... nie glicynianu, ale zwykłego PMK....
dzięki ✌️
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Jak najskuteczniej obniżyć poziom speeda (amfetaminy) i jak najbezpieczniej wysyłać go w kraju i za granicę?
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Witam. Na początku wielkie dzięki za pracę. Czy mógłbyś wyjaśnić produkcję 3cmc?
. Mam odczynniki:
2b3ch
m40%
dcm
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nie jest takie samo jak mmc u made
 
View previous replies…

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Najwyraźniej to po prostu nie to samo. Dużo czytałem na tym forum i są różne opinie
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Made u zobaczysz nie tylko u spróbuj.
Podoba mi się ten miesiąc.
Nie byłem twardy, ale skończyłem szkołę chemiczną i dla mnie jest to o wiele prostsze niż ludzie, którzy nigdy nie pracowali z chemikaliami.
 

Attachments

  • 35zd0PpvTH.jpeg
    35zd0PpvTH.jpeg
    770.5 KB · Views: 309
  • ySCB4v26Dp.jpeg
    ySCB4v26Dp.jpeg
    721.3 KB · Views: 313

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Szacunek. Wygląda bardzo ładnie. Mógłbyś dać mi jakieś wskazówki? Jeśli możesz napisz na PM
 

Thomas

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 18, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
😁Szacunek. Wygląda bardzo ładnie. Mógłbyś dać mi jakieś wskazówki? Jeśli możesz napisz na PM
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Czy możesz mi powiedzieć, jak zrobić kryształy mdma moon rock?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Przestudiuj forum. Jeśli włożysz w to trochę wysiłku, prawdopodobnie znajdziesz rozwiązanie swojego pytania.
 

Problem child

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ok, przepraszam, że nie wiem jak poruszać się po tej stronie, ale zrobię co w mojej mocy, dziękuję.
 
Top