Masz pytania?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Planujemy zarabiać na reklamie DNM i odczynników chemicznych.

Wraz z otrzymaniem środków w naszym budżecie staniemy się jeszcze lepsi. Planujemy stworzyć:
- badań chemicznych i farmakologicznych substancji.
- recenzje sprzętu laboratoryjnego.
- instrukcje wideo dotyczące syntezy substancji.
- serwis testowania odczynników (będzie zajmował się zakupem i testowaniem odczynników)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Miło widzieć, że przynajmniej masz jakiś plan. Większość forów takich jak to istnieje tylko po to, by później zniknąć bez funduszy. Szczególnie podoba mi się pomysł testowania odczynników. Większość ludzi nie może kupić spektrometrów i nie wyobraża sobie wysyłania swoich próbek do publicznego laboratorium. A co jeśli okaże się, że to narkotyki?
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Ja swoje wysyłam do firmy analitycznej Solaris.
Robi swoją robotę i to tylko 40$. Po prostu wysyłam gotówkę i to, co podejrzewasz, że jest próbką, aby dostroić jego specyfikację. Po prostu napisz do niego i zapytaj, gdzie wysłać próbkę. Po wysłaniu kilku mg wystarczy grzecznie poprosić go o zgłoszenie wyników na adres e-mail... więc wystarczy e-mail do korespondencji. Nic więcej.
Nie jestem pewien, czy docenia, że go tu wystawiam, ale jego praca była dobrze polecana za brak stronniczości. To jego praca. Przeprowadza testy i o ile wiem, jedynym sposobem, w jaki zostaniesz odrzucony, jest głupota. Nie osądza i wydaje się chętny do odpowiadania na pytania. O ile nie stawiasz go na linii ognia. Ognia. Bądź więc pełen szacunku i pamiętaj o tym.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
jeśli chcę wysłać moje rzeczy do CW, dowiem się o % czystości i innych informacjach
Szukam laboratorium, które przeprowadza testy na coc, china white, crystal meth lub cokolwiek podobnego, proszę o przesłanie informacji i instrukcji oraz czy mogę się z nim skontaktować przed wysłaniem próbki.
 

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć wszystkim, jestem nowy na tym forum i zastanawiałem się, czy ktoś mógłby mi pomóc w syntezie ciekłego PMK (cas 28578-16-7)
 

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Witam, jaki jest najlepszy sposób spożywania kryształów MDMA, aby uzyskać natychmiastowy efekt. Co z dawkowaniem?
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Chciałem założyć nowy wątek, ale pomyślałem, że zacznę tutaj.
Jak przygotować enolan acetonu z acetonu + tert-butlenku K, czy to tylko równomolowe ilości poddane reakcji bezwodnej?
 

david arrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może mi powiedzieć, która tabletka zawiera efedrynę i jest dostępna w Indiach?
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
jak zrobić roztwór metyloaminy z metyloaminy hcl? czy powinienem po prostu rozpuścić ją w wodzie?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Witam. Nie znalazłem żadnych informacji na temat 3,4,5-trimetoksy-fenylo-nitrostyrenu, możesz rozwinąć?
3,4,5-trimetoksy-fenylo-nitrostyren to:

3,4,5-trimetoksy-beta-nitrostyren lub
3,4,5-trimetoksyfenylo-2-nitroetan
Dzięki 🙂
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Nr CAS 6316-70-7 Nazwa chemiczna: 1-(3,4,5-TRIMETOKSYFENYLO)-2-NITROETEN
Synonimy:
3,4,5-TRIMETOKSYNITROSTYREN;
β-Nitro-3,4,5-trimetoksystyren;
BETA-NITRO-3,4,5-TRIMETOKSYSTYREN;
3,4,5-trimetylo-.beta.-nitrostyren;
1,2,3-trimetoksy-5-(2-nitrowinylo)benzen;
1-(3,4,5-TRIMETOKSYFENYLO)-2-NITROETEN;
3,4,5-TRIMETOKSY-BETA-NITROSTYREN;
1,2,3-trimetoksy-5-(2-nitroetenylo)benzen
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Bardzo dziękuję!
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Witam, widziałem, że opublikowałeś wiele filmów na publicznym YouTube - czy masz jakieś obawy, że publiczne filmy z YouTube zwrócą uwagę na tę stronę i podważą integralność bezpieczeństwa?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naszym celem jest właśnie zwrócenie uwagi na stronę
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
W przeszłości doświadczyłem tak miażdżącego rozczarowania, gdy miałem szczęście znaleźć miejsce nawet w połowie tak dobre jak to, z powodzeniem nabyć piękne czyste leki, a następnie rząd je zamknął. W najgorszym wypadku, jeśli bbgate.com w końcu zniknie z powodu ingerencji rządu, czy mamy jakiś niezawodny plan, aby znaleźć się ponownie? Czytam wszystko tutaj tak szybko, jak tylko mogę, ponieważ czuję, że to szczęście ma datę ważności.
 
  • Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Jak więc wszyscy możemy pozostać zjednoczeni, jeśli rząd zamknie bb?
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Mam pytanie, jak wysyłać paczki w Europie, anonimowo, bez spotkania z kurierem?
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Czy możliwość edytowania lub usuwania postów jest dostępna w ramach aktualizacji członkostwa?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jak zarządzacie hostingiem strony internetowej? Witryna w wersji clearnet ma domenę .com. Brzmi to jak kłopot z organami ścigania, które z dnia na dzień zamykają takie fora. Spójrzmy na to, jak Rhodium przestało działać z powodu "problemów z hostingiem" (taa, jasne). Swoją drogą fajnie, że forum ma również domenę .onion.

Czy planujesz stworzyć wersję forum, która nie wymaga JavaScript? Uruchamianie skryptów w przeglądarce Tor może być wykorzystywane przez organy ścigania do śledzenia użytkowników Tora.
 

Jox

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy mógłbyś zrobić jakiś fajny post o ekstrakcji morfiny ze słomy makowej? Z pewnością byłby to dobry film informacyjny.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Szukam sklepu i jestem tu nowy, wskaż mi właściwy kierunek?
 
Top