Masz pytania?

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
CZEŚĆ!
Mam kilka tabletek.
Składnik: pseudoefedryna, chlorowodorek triprolidyny.

Chcę się dowiedzieć, jak wyodrębnić tylko pseudoefedrynę
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hej, jak możemy wysyłać prywatne wiadomości? Nie widzę żadnych przycisków do PM.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Najedź myszką na nazwę i rozpocznij rozmowę

2KBrZjgMtd


lub kliknij logo litery po prawej stronie u góry i rozpocznij nową konwersację
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Szukałem i wiele miejsc twierdzi, że forma mocy GBL lub 96-48-0 nie jest możliwa. GHB tak, ale nie GBL, ale Chiny to reklamują. Czy to możliwe, czy podobno mają opublikowany proces, ale jeśli tak, to nie mogłem go znaleźć? Czy ktoś może pomóc z pewnym źródłem lub osobą, która może ukryć moje rzeczy z Europy Wschodniej? Zarobią dużo pieniędzy.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Co to jest wątek "przyklejony"?
2) Czy istnieje tutaj wątek lub post, który szczegółowo opisuje, jak skutecznie uzyskać substancje chemiczne reklamowane przez sprzedawców na tej stronie? Zamówiłem u jednego z nich, zapłaciłem pieniądze i nigdy nie zobaczyłem przedmiotu. Poprosiłem nawet o numer przesyłki i nigdy nie otrzymałem odpowiedzi.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Oto przykład takich tematów (zawsze są one lepsze od wszystkich innych):
PtBuziIVEG

U kogo złożyłeś zamówienie? Do listy dodajemy tylko zweryfikowanych sprzedawców, ale jeśli już nimi nie są, usuwamy ich z listy. Zawsze możesz skorzystać z usługi escrow. To prawda, nie wszyscy sprzedawcy są reprezentowani na forum, więc nie zawsze jest to możliwe.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sir, czy mógłby mi Pan powiedzieć, czy istnieje rozpuszczalnik lub inna substancja chemiczna, która wygląda na tyle podobnie do GBL, że mógłbym wysłać etykietę jako taką i mieć ją w sytuacji, gdy ktoś na nią patrzy lub wącha. Próbuję wysłać z Europy Wschodniej, co mógłbym ukryć. Wszelkie pomysły będą bardzo mile widziane.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy uważasz, że pomysł dziewczyn na przekształcenie Gabby w GBL jest wykonalny na dużą skalę? Czy to w ogóle działa? Po trzecie, zwrócono się do mnie z ofertami desicated GBLand, byłem pod wrażeniem, że nie jest to nawet możliwe z GBL, Last but not least uważam, że nowy facet w grupie Neon47 to Tom Chemical. Czy przeczytałeś moją ofertę stworzenia dużej ilości funduszy na GBL. Pomyślałem, że może mógłbyś zrobić 2 pełne beczki i wysłać je statkiem?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jestem tu nowy... Czy możesz mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć bromek amylu, z syntetycznego filmu wydaje się być cieczą.
Szukałem pilnie, ale nie mogę go znaleźć. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Jestem w Stanach Zjednoczonych.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Jak znaleźliście/zrekrutowaliście ekspertów? To zadziwiające, jaką wiedzą dysponują. Jak utrzymać ich zaangażowanie, aby odpowiadali na podstawowe pytania i karmili ludzi, którzy nie dają nic w zamian?
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Witam,

Jestem prawie pewien, że istniała lista wiarygodnych sklepów, w których można kupić produkt końcowy, taki jak 3mmc, 4mmc i kannabinoid, taki jak 5cl-cladba.
Ale nie mogę już znaleźć tych sklepów.
Czy ktoś może pomóc?
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Chcę uzyskać dostęp do sekcji RC Jestem aktywny na forum od dłuższego czasu dzięki
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Łańcuch metylowy mnie odstrasza.
Czy gdzieś go znalazłeś?
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Ktoś to tutaj sprzedaje. Jeśli można to skonsumować samodzielnie, kupiłbym to.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Właśnie przeglądałem nowe chemikalia.
Jest ich teraz więcej niż garść.
Są one wyróżnione czerwonymi pogrubionymi literami, jeśli chcesz się biczować.
Nawet nie wiedziałem, że Tolazoline istnieje!
Tolazoline
Tolazolina jest nieselektywnym, kompetycyjnym antagonistą receptorów α-adrenergicznych. Jest to lek rozszerzający naczynia krwionośne, który jest stosowany w leczeniu skurczów obwodowych naczyń krwionośnych. Był również z powodzeniem stosowany jako antidotum w celu odwrócenia ciężkiego zwężenia naczyń obwodowych, które może wystąpić w wyniku przedawkowania niektórych agonistów 5-HT2A, takich jak 25I-NBOMe, DOB i Bromodragonfly. Jest on jednak najczęściej stosowany w medycynie weterynaryjnej w celu odwrócenia sedacji wywołanej ksylazyną.
 
Top