Masz pytania?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Planujemy zarabiać na reklamie DNM i odczynników chemicznych.

Wraz z otrzymaniem środków w naszym budżecie staniemy się jeszcze lepsi. Planujemy stworzyć:
- badań chemicznych i farmakologicznych substancji.
- recenzje sprzętu laboratoryjnego.
- instrukcje wideo dotyczące syntezy substancji.
- serwis testowania odczynników (będzie zajmował się zakupem i testowaniem odczynników)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg, mam kilka pomysłów na porady, które mogą przyciągnąć więcej osób w legalny sposób do zalogowania się tutaj.
Porozmawiamy o tym i moim zdaniem jest to nawet konieczne, aby to zrobić tutaj, wyjaśnię też dlaczego... zajęty do soboty 18 ok.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Witam Panie Heisenberg, mam pytanie dotyczące ekstrakcji thcp metodą bezpośrednią do bazy. Mamy metodę, ale zastanawiałem się, czy ma Pan jakieś pytania, komentarze lub wątpliwości.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Zostaw THCp+ i idź
Z THCjd o wiele lepiej mówią wszyscy moi przyjaciele i ja też.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Witam, przepraszam za moją ostatnią wiadomość, ale szukam czegokolwiek na temat thc-p. Moja usługa polega na surfowaniu po sieci w poszukiwaniu wszelkich informacji na temat thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Wyszukaj THCJD
Działa lepiej i długotrwale 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Witam, widziałem, że opublikowałeś wiele filmów na publicznym YouTube - czy masz jakieś obawy, że publiczne filmy z YouTube zwrócą uwagę na tę stronę i podważą integralność bezpieczeństwa?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naszym celem jest właśnie zwrócenie uwagi na stronę
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
W przeszłości doświadczyłem tak miażdżącego rozczarowania, gdy miałem szczęście znaleźć miejsce nawet w połowie tak dobre jak to, z powodzeniem nabyć piękne czyste leki, a następnie rząd je zamknął. W najgorszym wypadku, jeśli bbgate.com w końcu zniknie z powodu ingerencji rządu, czy mamy jakiś niezawodny plan, aby znaleźć się ponownie? Czytam wszystko tutaj tak szybko, jak tylko mogę, ponieważ czuję, że to szczęście ma datę ważności.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Witam! Mam problem, chcę wysłać wiadomość do kogoś, ale nie mogę uzyskać dostępu do jego profilu, aby wysłać mu wiadomość. "Ups! Napotkaliśmy pewne problemy." "Profil tego użytkownika jest niedostępny". Problem leży po mojej stronie czy on został zbanowany? Dziękuję!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
moim zaleceniem jest, aby sprzedawca oferował widoczne do dalszego przeglądania, coz, gdy ktoś ustawi ofertę, a następnie oszuka cię, ukryje ją i nadal tu jest, wiedz, że mój failt nie korzystał z usługi escrow :/.
czy można to zrobić?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Myślę, że BB chce tylko, abyś kupił z escrow...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Najlepszą i najbezpieczniejszą metodą zakupu jest escrow. Escrow jest pośrednikiem, więc nie można się pomylić.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Już wiem, ale wątek /scammers
jest prawie pusty i nie jest skorelowany, więc ktoś może myśleć, że bezpośrednie wynagrodzenie nie jest ryzykowne

ale widziałem kilka profili oznaczonych jako scammer, ale nie można zobaczyć jego oferty oszustwa
Uważam, że zdjęcia powinny być oznaczone jako oferta oszustwa i zachowana możliwość zobaczenia na jego profilu i wyłączenia możliwości usunięcia konta.

Czy ktoś może być oznaczony jako oszust, jeśli nie korzystaliśmy z escrow?
Czy tylko oszuści escrow mają przywilej bycia widocznym jako oszust?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Jak mogę zabezpieczyć moje konto? Czy istnieje opcja ustawienia mojego e-maila z 2FA?
Na wypadek, gdyby ktoś chciał włamać się na moje konto lub coś w tym stylu, chcę, aby moje konto było chronione.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Poczta e-mail nie jest bezpieczna. Użyj Element, aby odzyskać dostęp do swojego konta. W przypadku 2fa użyj na przykład Keepass lub dowolnej aplikacji z kodem jednorazowym na smartfonie (podobnej do Google Authenticator).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
LTZ3n6xScH


Zapomniałem, czy 2fa jest połączony z naszym e-mailem lub kontem element, ponieważ jest obok wszystkich ustawień elementu, ale tak czy inaczej, możesz zabezpieczyć swoje konto ^_^.

nieważne, przepraszam, nie widziałem, że heiseinberg już odpowiedział, ponieważ "zobacz poprzednie odpowiedzi" z jakiegoś powodu się nie pojawiło.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Jak długo muszę czekać na podpis? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Tak, dziękuję, zrobię to. Czy mógłbyś mi powiedzieć, jak wysłać "temp pm link"? Nie mam pojęcia, ale potrzebuję tej wiedzy na tym forum w przyszłym tygodniu. Jeśli masz czas? Świetnie!!! Jeśli nie, poszperam dalej i zobaczę, czy uda mi się to rozgryźć. Moje umiejętności komputerowe są gówniane, ponieważ zostały wynalezione, gdy byłem w dużym stopniu pozbawiony dostępu. Wszystko jest dla mnie zupełnie nowe, naprawdę sprawia, że czuję się na swój wiek... ale dygresja, nadchodzę... z niewielką pomocą moich przyjaciół... - wdzięczny (spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Wciąż uczę się, jak poruszać się po stronie. Gdzie jest odpowiednie forum i właściwy sposób, aby zapytać, czy ktoś ma do sprzedania 521097-97-2 (R)-1-(3,4-metylenodioksyfenylo)-2-propanol ?

Jest to produkt pośredni etapu 1 syntezy MAPS cGMP multi-kg.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Wspomniałeś również o testowaniu odczynników. Gdzie mogę wysłać odczynniki do przetestowania? Na przykład chcę wiedzieć, czy udało mi się usunąć wszystkie składniki z wyjątkiem Safrolu z mojego oleju Sassafras przy użyciu wątpliwych metod eksperymentalnych innych niż destylacja frakcyjna.
 
  • Like
Reactions: vis
Top