Masz pytania?

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane czy jesteś modem i nauczycielem tej nowej grupy, gratulacje, jeśli tak, a przy okazji następnym razem, gdy ktoś przyjdzie do twojego domu, w którym śpisz i zachowuje się jak foll, weź puszkę bare mase i daj mu niezły strzał, a wkrótce wszyscy będą wiedzieć, nie przeszkadzaj tropane chcę dołączyć do tej grupy i uczyć się
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jestem administratorem i mam nadzieję, że uda mi się pozyskać pomoc. Widzę przydatność i potrzebę takiej grupy, chociaż jestem beznadziejnie niedostatecznie wykwalifikowany do tej pracy. W tej chwili ludzie mają zamiar zmieszać potężną substancję chemiczną z inną potężną substancją chemiczną w słoiku z masonem na ladzie. Nawet nie zastanawiają się, co będzie dalej. Może się zagotować i okaleczyć rodzinnego psa, wywołać pożar lub oślepić. Są ludzie i posty na tej stronie, którzy w swoich poszukiwaniach (czegokolwiek szukają) zapomnieli o logice i mają zamiar "pieprzyć się i dowiedzieć się o czymś, co może zakończyć ich wolność lub życie. Jeśli mają szczęście, nic się nie stanie. Nie przestrzegali wystarczająco dokładnie przepisu. Dodali reagenty w złej kolejności. Może wybrali przepis, który nie działa, ponieważ był o wiele łatwiejszy niż ten, który by działał, lub dlatego, że ktoś miał niepełną pamięć o czymś, co mu powiedziano lub co widział. Osoba nastawiona na wytwarzanie narkotyków bez wcześniejszego zrozumienia mechaniki podstawowej chemii jest poważnym zagrożeniem, którego można uniknąć
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Dlaczego płatności Account Upgrade są realizowane przy użyciu bitcoinów? Btc jest identyfikowalne jak fvck. Dlaczego nie używać Monero do płatności?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ujawniając tutaj moją całkowitą ignorancję, ale BTC jest identyfikowalny? Czy możesz wyjaśnić laikom, w jaki sposób Monero różni się od BTC i dlatego jest mniej identyfikowalne?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Btc są identyfikowalne na zawsze. Monero są dostępne przez pięć dni
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Jak natknąłem się na to urocze forum? Szukałem syntezy kannabinoidów. Nie jestem pewien, dlaczego nie znalazłem tego forum wcześniej!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
I wreszcie....... Mógłbym przysiąc, że widziałem opcję uaktualnienia konta, aby wrzucić trochę pieniędzy na stronę, inną niż 1000 $ dla grupy RC lub prosty przycisk Przekaż darowiznę w obszarze produkcji filmów, aby mnie sfinansować. Nie mogę tego znaleźć. Może mi się śniło.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Uaktualnienie to sekcja RC o wartości 1000 USD
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Czy można rozważyć, aby wiadomości wysyłane i odbierane w ramach zawieranych transakcji, niezależnie od tego, czy są szyfrowane, czy nie, były usuwane / usuwane itp. po zakończeniu transakcji? Jest to niepokojące, ponieważ, jeśli kiedykolwiek nie daj Boże, strona zostanie w jakikolwiek sposób naruszona przez LE lub inne osoby, dane te mogą być bardzo niekorzystne zarówno dla sprzedawców, jak i kupujących
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
potrzebna pomoc!
podczas mieszania tych pierwiastków nastąpiła eksplozja (4mmc)
4'-Metylopropiofenon - 100 g
Benzen - 400 ml
Brom (Br2) - 100g
następnie wszystko w domu zostało umyte i wyprane, zachlapane miejsca zostały pomalowane, aktywna wentylacja trwała ponad 10 dni, ale ból oczu nie ustał całkowicie...

Teraz odmalowuję wszystkie ściany i sufity, zmieniam podłogę!
Czy muszę mieć jakieś filtry powietrza?
Proszę o wszelkie inne informacje!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Witam, brzmi dziwnie. Czy natychmiast dodałeś 100 g ciekłego bromu do roztworu? Reakcja nie powinna wybuchnąć. Ponadto nie ma H2O2. Czy jesteś pewien, że użyłeś dokładnie tych odczynników?
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Tak, natychmiast( po 10 minutach ogrzewania, chłodnica zwrotna odskoczyła od kolby, a gęsty strumień kropel i gazu uderzył w sufit
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
To był fatalny błąd. Proszę, przeczytaj uważnie tutoriale przed syntezą.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Czy mogę zmontować recyrkulator z filtrem węglowym, HEPA lub jonizatorem?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
tak, błąd jest naprawdę potworny
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Potrzebujesz dobrze wentylowanego miejsca, w przeciwnym razie możesz umrzeć. Ponadto zacznij od partii 10g, naucz się syntezy, aby uniknąć takich wypadków.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
O Człowieku :) Bezpośrednio rozpoznaję siebie w twoich błędach!!! :)
Miałem ten fatalny błąd z 100 pseudo /I2 /P
Sufit był niemożliwy do wyczyszczenia. Musiałem przykryć go płytą gipsowo-kartonową.
Bromu też nie da się zmyć! :)
To była dla mnie dobra lekcja
NIE używaj chemii w pomieszczeniach mieszkalnych!!!

Generator ozonu pomoże rozwiązać problem nieprzyjemnego zapachu.
Ozon neutralizuje chemikalia łzawiące. (łzawiące)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Dziękuję! Naprawdę udzieliłeś złotej rady!)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Co zrobić, gdy para wydostaje się przez połączenie między chłodnicą zwrotną a kolbą? Wymiary są takie same, ale nic nie wydostaje się przez wąż wylotowy gazu.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Dobrą praktyką, wręcz niezbędną, jest stosowanie smaru na połączeniach. Ja używam smaru silikonowego klasy spożywczej. Praktycznie nic nie kosztuje.

Wspomniałem również, że jeśli wykonujesz refluks, ważne jest, aby istniało ujście dla narastającego ciśnienia, w przeciwnym razie mogą wystąpić złe rzeczy (eksplozje ciśnienia).

Wiem bardzo mało, ale wiem to. Jeśli masz więcej pytań, napisz do mnie.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Czy mogę używać wazeliny?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Możesz, ale gdy robi się gorąco, zamienia się w płyn, który może kapać na RM, potencjalnie go niszcząc. Używam balsamu do ust. Mam ich mnóstwo (ChapStick), topią się nieco wyżej, a mały pojemnik jest wygodny. Po prostu wcieram go w męską stronę na około 2 linie i przekręcam podczas składania, aby go rozprowadzić. Do rozdzielacza próżniowego. Mam prawdziwy smar próżniowy, który jest drogi, ale 1 ilość wielkości ziarnka grochu wystarcza na połączenie, więc przechodzi długą drogę
 
Top