Kompletna synteza MDMA z oleju Sassafras przy użyciu Al/Hg

smokeyltda

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
10
Reaction score
6
Points
3
Który kwas jest lepszy do utleniania, aby uzyskać wyższą wydajność, mrówkowy czy octowy?
 

Hungtuan

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Kwas mrówkowy jest najlepszy!
 

Camilo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
16
Reaction score
2
Points
3
Czy to może działać w przypadku syntezy MDA z fenyloacetonu MD?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
View previous replies…

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Huh, ta ciekawostka to dla mnie kompletna nowość. Z drugiej strony wujek Fester wydaje się czasami zagłębiać w fanfiction na poziomie chinacat, więc kto wie. Masz może DL tej książki?

Ostatnio byłem bardzo zainteresowany różnicami MDMA/MDA.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Jeśli zobaczysz, kiedy MDA zostało po raz pierwszy zdelegalizowane i fakt, że MDMA nie było popularne aż do dekady po tym, to wydaje się to dość oczywiste.
 

agapitolopez

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, czy możliwe jest uzyskanie safrolu dla Piper auritium i innego rozpuszczalnika zastępującego nitroetan?
 

DarkMarlboro

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 12, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tak, możliwe jest uzyskanie bardzo czystego safrolu z piper a. Oil, ale musisz oczyścić i destylować, z 28% kwasem octowym i alkoholem zbożowym, chodzi o to, aby oddzielić eugenol od oleju i innych związków, użyj nitrometanu zamiast nitroetanu, możesz znaleźć tę substancję chemiczną 50/50 nitrometan metanolu w puszce z gazem formuły 1.
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Profesjonalne, szczegółowe wskazówki wideo(y)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Cześć, to nie jest nasz film. Pochodzi ze studia Hamilton's Pharmacopeia. Ten film został usunięty z YT jako nasz.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mój przyjacielu, kiedy planujesz zrobić film z chemicznej syntezy MDP2P z glicynianu etylu PMK i chemicznej syntezy MDMA z MDP2P? wielu użytkowników tego forum potrzebuje tych syntez, jestem gotów współpracować ekonomicznie.
dziękuję!!!
 

Maya

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 18, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Cześć, gdybym miał mpk lub 2-prepanon,
Od jakich kroków mogę zacząć.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Cześć, dziękuję za wskazanie mi właściwego tematu Patton. Więc jeśli mam MeNH2 rozpuszczony w MeOH zgodnie z twoim generatorem, to po prostu wymieszaj olej MDP2P z tym MeOH i dodaj tę mieszaninę do amalgamatu AlHg? Czy konieczne jest, aby w tej reakcji w ogóle nie było wody (całkowicie suche)? Całkiem podoba mi się przygotowanie amalgamatu w syntezie P2NP do amfetaminy, ponieważ wypłukuje nadmiar HgCl2 wodą, można go nawet przemyć kilka razy (zgodnie z zaleceniami w filmie), ale w tym wytwarzaniu amalgamatu nie można pozbyć się całej wody. Czy byłby to problem w tej metodzie? (Tak samo czy mała ilość wody byłaby problematyczna w redukcyjnym aminowaniu MDP2P)?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Cześć, więc czy uważasz, że jest to rozsądne ulepszenie procesu (najpierw przygotowanie amalgamatu w wodzie, następnie umycie go przynajmniej raz, a dopiero potem dodanie mieszaniny metanolu-MeNH2-MDP2P do lekko mokrego amalgamatu), czy jest to całkowicie niepotrzebne. Nie podoba mi się pomysł dużej ilości soli rtęci unoszącej się wokół podczas tworzenia mojego produktu, nawet jeśli wiem, że zostanie ona później usunięta i nie ma żadnej lub niewielkiej szansy na zanieczyszczenie produktu końcowego HgCl2. To byłaby dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, czy tylko dodatkowa praca?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Myślę, że nie jest to konieczne. W rzeczywistości procedura ta nie jest zbyt trudna i nie wymaga dużego wysiłku.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Gdzie kupić olej z sasafrasu?
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Jeśli nie jesteś jeszcze częścią sieci, generalnie zaleca się samodzielną destylację, ponieważ kora jest nieco mniej oglądana.
 

Glocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Mieszkam w Argentynie, czy łatwo jest dostać olej Sassafras.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Kilka tygodni temu oglądałem program informacyjny o wandalizmie w parku. Po kilku sekundach zdałem sobie sprawę, że cały park za facetem był zamieszkany przez młode drzewa Sassafras. Wszystkie miały około metra wysokości i wyglądały na posadzone w tym samym czasie. Pomyślałem, że to trochę zabawne, bo albo zasadziło je miasto, albo ktoś używa parku jako farmy MDMA. 😏

W rzeczywistości w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych rośnie wszędzie. Jest używany w wielu naturalnych lekarstwach i jest smakiem piwa korzennego. Rdzenni Amerykanie również używali go w medycynie.
 
Top