Escrow

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Widziałem przykładowy system płatności, ale nie rozumiem, że kupujący płaci pieniądze, więc co się stanie, jeśli produkt nie dotrze do jego ręki, nie mogłem zrozumieć tej części, ponieważ sprzedawca pobiera pieniądze z końcowych etapów
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Do kupującego należy decyzja, kiedy przekazać pieniądze sprzedającemu. W przeciwnym razie do transakcji zapraszany jest administrator
 
View previous replies…

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Kara za wwiezienie substancji chemicznej do kraju zaczyna się od 10 lat więzienia, nie sądzisz, że to normalne, że tworzę takie scenariusze? Robiąc interesy ze sprzedawcą, przekażę mu zarówno moje pieniądze, jak i adres. Jeśli produkt do mnie nie dotrze, stracę pieniądze. Jeśli mężczyzna wyśle produkt, ale zawiśnie w urzędzie celnym, stracę pieniądze i pójdę do więzienia, nie sądzisz, że to ważny problem?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Kupując lub sprzedając coś zakazanego, zawsze istnieje ryzyko utraty pieniędzy i/lub wolności. Musisz przemyśleć każdy krok przed zakupem i być świadomym ryzyka. Przygotuj adres, który podajesz sprzedającemu. Nasz system escrow nie gwarantuje, że nie wpadniesz w kłopoty z organami ścigania. Zapytaj użytkowników forum o to, jak robić zakupy, by zminimalizować możliwe ryzyko.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Waoh interesujący temat.
Proszę, jak to działa.
Mam trudności z utworzeniem konta do wpłaty.
Czy ktoś może przeprowadzić mnie przez kolejne kroki? 🙏
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Powiedz nam, jakie masz trudności?
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Gdzie podziały się monety, które wpłaciłem?
 

eralinam

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szukałem wiki na waszych forach dotyczących bezpiecznej dostawy produktów online, tj. gdzie mogę zaakceptować moje zakupy, jakich adresów mogę używać itp. kraj musi się różnić, jestem w oz. będę szukał gdzie indziej, po prostu starając się uzyskać dobrą, bezpośrednią pomoc za pośrednictwem was, ponieważ wasz rynek wydaje się profesjonalny. dzięki za wszelką pomoc, jeśli jest to most za daleko.
tak trzymać
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dostawca pyta mnie, czy korzystają z forum escrow i wysyłają zamówienie, ale nie przyjmuję go z jakiegokolwiek powodu z mojej strony, czy płatność zostanie im przekazana. Myślę, że tak, ale aby potwierdzić ten punkt.
Dzięki.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Konstruowanie hipotetycznych problemów jest bardzo błędne. Jeśli pojawi się problem, będziemy dążyć do jego uczciwego rozwiązania. Ponieważ każdy może stworzyć wątek na forum i oskarżyć nas o nieprawidłowe rozwiązanie problemu. A my nie chcemy uchodzić w oczach opinii publicznej za osoby niezdolne do zagwarantowania uczciwego rozwiązania kontrowersyjnych sytuacji.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ile godzin mam na sfinalizowanie płatności po potwierdzeniu transakcji?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
masz 24 godziny, w przeciwnym razie transakcja zostanie anulowana
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Cześć, mam pytanie dotyczące płatności na escrow, otrzymuję płatność tylko wtedy, gdy klient otrzyma towar?
Co się stanie, jeśli klient otrzyma towar, ale powie mi, że nie otrzymałem towaru lub czekam ponad 48 godzin na naciśnięcie przycisku "finalizacja", aby wysłać pieniądze. Jak mogę zaoszczędzić i upewnić się, że otrzymam pieniądze nawet na podstawie dowodu z mojej witryny na liście śledzenia?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Przyjrzymy się problemowi i poszukamy rozwiązania.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Podczas procesu zakupu lub sprzedaży, korzystanie z usługi escrow może zapewnić bezpieczne transakcje i spokój ducha
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
W umowie powierniczej strona trzecia przechowuje i kontroluje transfer aktywów lub pieniędzy między dwiema stronami zaangażowanymi w transakcję
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Escrow działa jako obiektywny pośrednik, przechowując pieniądze lub aktywa w zaufaniu do czasu wypełnienia zobowiązań prawnych, zapewniając bezpieczeństwo i pewność obu zaangażowanym stronom
.
 

mistah mistah

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, czy zezwalacie na zawieranie transakcji bronią za pośrednictwem waszych usług escrow? Jeśli tak, proszę o informację
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Co jeśli towary zostaną zajęte przez organy celne? Czy sprzedawca otrzyma pieniądze?
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ojej! Dzięki, potrzebuję trochę pieniędzy, ponieważ zbliża się termin mojej operacji.
 
Top