Escrow

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Niesamowita innowacja. Myślę, że nadszedł czas, aby powrócić do gry na skalę globalną :)
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Co jeśli towary zostaną zajęte przez organy celne? Czy sprzedawca otrzyma pieniądze?
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Ojej! Dzięki, potrzebuję trochę pieniędzy, ponieważ zbliża się termin mojej operacji.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
11
Points
3
@HEISENBERG Czy istnieje możliwość opłacania zleceń escrow za pośrednictwem XMR? Nie widzę BTC jako bezpiecznej drogi zakupu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Możesz skorzystać z usług wymiany BTC/XMR. Nie ma jeszcze bezpośrednich płatności w XMR.
 

jennycraig

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 29, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pierwsze zamówienie na bbgate, otrzymałem zamówienie dzisiaj i nacisnąłem, aby zakończyć transakcję, teraz jest napisane "oczekuje na wypłatę", czy zrobiłem wszystko, co muszę zrobić, aby zwolnić środki do sprzedawcy, proszę lmk jak najszybciej dzięki!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Witam. Tak, wszystko zrobiłeś poprawnie, teraz sprzedawca powinien wypłacić pieniądze
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ok
Aby rozpocząć transakcję, publikuję nową transakcję, a następnie podaję informacje. Czy wtedy też podaję informacje o sprzedawcach? A następnie komu wysyłam bitcoiny, a następnie nie zwracają środków, dopóki nie otrzymam produktu, prawda?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Czy pieniądze pochodzące z systemu depozytowego to pieniądze, które trzeba wyprać, czy pieniądze, które można wydać?
@HEISENBERG
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Oczywiście wszelkie pieniądze pochodzące ze sprzedaży narkotyków muszą zostać wyprane.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Czy będzie możliwość płatności w innych walutach? Niedawno musiałem wymienić na BTC, to było drogie AF, transfery BTC również są drogie, są lepsze kryptowaluty do użycia, dlaczego ich nie wdrożyć?
 

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Drodzy administratorzy, naprawdę podoba mi się wasz biznes escrow, chcę tylko poprosić o wprowadzenie niewielkiej zmiany, jeśli to możliwe. Ta niewielka przerwa czasowa 1,5 godziny od uzyskania adresu płatności czasami nie wystarcza. Czy możliwe jest wydłużenie go do 3 lub nawet 4 godzin?
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Gdzie mogę wysłać bitcoiny? Czy escrow ma adres bitcoin? To jest miejsce, w którym jestem zdezorientowany.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Gdy sprzedawca potwierdzi gotowość do realizacji zamówienia, będziesz mógł za nie zapłacić, a system poda ci adres bitcoin do płatności
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
powinien istnieć XMR jako moneta dla escrow
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Teraz wysyłam adres i utrwalam transakcję na telegramie, zanim przejdę do escrow, ponieważ nie ma sposobu, aby uzyskać adres sprzedawcy na tym forum bez łamania zasad.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Kryptowaluta Monreo, czytaj dalej o jej zaletach. Ale w skrócie jej niewykrywalność - mam na myśli jej transakcje.
 
Top