Escrow

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
wykryty błąd.
1. chcę zdeponować kwotę w XMR, która jest potwierdzona.
2. przechodzę do ***/account/wallet/ i wybieram xmr --> deposit
3. następnie wybieram kwotę w EUR lub USD. ta kwota jest w jakiś sposób konwertowana na xmr i generowany jest adres.
4. ale jeśli przeleję na ten adres kwotę większą niż otrzymałem w kroku 3, wyląduje tylko kwota z kroku 3: reszta zniknie.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pracujemy nad możliwością uzupełniania wolnej ilości, bez generowania konkretnej ilości.

Jeśli masz taką sytuację, skontaktuj się ze mną, a my to naprawimy.
 
View previous replies…

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Problem nie leży tylko w tej kwocie.
po przelaniu płatności z mojego portfela xmr na wasz adres, żadna inna transakcja nie mogła zostać wykonana z mojego portfela.
Każda próba zalogowania się seedem kończy się synchronizacją na zawsze.
Technicznie rzecz biorąc, mogę wejść na moje konto, ale nie mogę zsynchronizować mojej kwoty i wykonać żadnych czynności. więc wygląda to albo jako "oczekujące", albo "zablokowane".
Nie wiem, co jest tego przyczyną, ale przypuszczam, że ten problem jest związany z tą płatnością, ponieważ pojawił się natychmiast.

NZ3pQDbJai
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dlaczego piszesz do mnie w wiadomościach prywatnych i tutaj? Pozwól, że odpowiem Ci jutro, a Ty poćwicz swoją cierpliwość.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Odpowiedziałeś mi w PM, że nie znasz przyczyny, dlatego zgłosiłem tę kwestię do wspólnej dyskusji: Być może inni użytkownicy napotkali ten sam problem?

Uważam, że jest to poważny problem, jeśli nie mogę uzyskać dostępu do mojego portfela przez kilka dni od wykonania transferu na losowy adres.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
To nie jest problem po naszej stronie, to Twój portfel nie może się zsynchronizować.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Tak, rozumiem, że jest to "ogólny problem". ale teraz trwa to ponad 48 godzin od pomyślnego dokonania płatności w portfelu.
Przypadek? Nie jestem pewien.
Nie twierdzę, że jest to problem stworzony celowo przez użytkownika... ahahah....
ale uważam, że może to być związane z algorytmem generowania adresów lub czymś podobnym.

Miejmy nadzieję, że uda mi się to odblokować w ciągu 2-3 dni: monety są zamrożone, nie mogę nawet złożyć nowego zamówienia, aby kupić moje pieprzone zioło(((
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jakiego rodzaju portfela używasz?
Nie musisz odpowiadać, po prostu zaimportuj klucze do innego portfela i zsynchronizuj je tam.
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Pierwotnie został on stworzony na xmrwallet.com

Cóż, wykonałem kilka prób zaimportowania moich kluczy do innego portfela: aplikacja mymonero i strona internetowa były używane z tym samym rezultatem: problem z synchronizacją.
Wygląda na to, że moja ostatnia transakcja nie została poprawnie przetworzona lub coś podobnego, nie wiem dokładnie.
 
Last edited:

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
UPD: w końcu uzyskałem dostęp do moich środków za pomocą dziwnego portfela "monerujo". Oprócz tego teraz udało się zsynchronizować wszystkie dane.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Nie wiem nic o monero, jak kupić, jak zapłacić, jak otworzyć portfel, czy ktoś tutaj może mi wyjaśnić pls i jak dokonać transakcji?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Kup Monero na Kraken > stwórz portfel, MyMonero jest dobrym portfelem > poczekaj kilka dni, zwykle tydzień, aż środki w Kraken będą możliwe do wypłaty > wypłać je do nowego portfela > dla dodatkowej anonimowości dodałem drugi portfel do mojego MyMonero i ponownie przeniosłem XMR z tego pierwszego portfela do nowego > wejdź na stronę, kliknij swój portfel u góry > znak plus obok "XMR" > strona da ci link do wpłaty > wróć z nim do swojego portfela, wprowadź ten kod w polu "wyślij" > odświeżaj stronę jak szalony, aż zobaczysz go na swoim koncie.

Jeśli nie możesz tego zrobić, prawdopodobnie powinieneś zrobić "trochę" więcej badań, zanim podejmiesz jakąkolwiek próbę.
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
spróbuję, dzięki
 

Lucy12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 24, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Cześć! Chciałbym wiedzieć, czy istnieje możliwość usunięcia wszystkich przeszłych transakcji i depozytów?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witaj, zostaną one automatycznie usunięte za 90 dni.
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Cześć nowy sprzedawca, jeśli otrzymujesz nowe płatne zamówienie, gdzie wypełnić zamówienie? dowolny przycisk? lub po prostu opublikuj numer śledzenia w rozmowie?
--Właśnie to przeczytałem:
Kiedy kupujący otrzyma zamówienie, musi kliknąć przycisk "Zakończ transakcję". Ta czynność pozwala sprzedającemu otrzymać płatność za zamówienie.
Jakiś przycisk dla sprzedawcy?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Każdy ma przycisk "Zaproś administratora".
 

Orisnancy

Don't buy from me
Member
Joined
May 24, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
więc przy każdym zamówieniu muszę zapraszać administratora do rozmowy, a następnie umieszczać tam numer śledzenia?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Odpowiedziałem już na to pytanie, dlaczego się powtarzasz?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Musisz poczekać, aż klient potwierdzi odbiór paczki. Następnie otrzymasz swoje pieniądze. W przypadku długiego czasu offline lub ignorowania ze strony klienta, Admin może zostać poproszony o rozwiązanie problemu.
 
Last edited:
Top