Darmowe próbki od BB Forum dla każdego!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Oto próbka, którą otrzymałem od ludzi z BB. 2g 4mmc lub "kota". Przepraszam, że nie zrobiłem lepszego zdjęcia poza torbą. Był w większości zmiażdżony i sproszkowany, więc nie było na co patrzeć, ale tak czy inaczej, darmowe narkotyki, więc nie ma żadnych skarg tutaj (y). Rozpoznaję ten zapach... tak... ten wyraźny zapach... i smak! To jest mniej więcej to, co krążyło jako "molly" w mojej okolicy około 10 lat temu. Było w stanie uchodzić za MDMA lub jego analog ze względu na efekt "toczenia", jaki daje.

Przeszedłem od razu do sedna i podałem dożylnie około .3... i tak... to jest to. Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to coś w rodzaju psychodelicznej amfetaminy, to najlepszy sposób, w jaki mogę to opisać. Jest to wysoce euforyczny stymulant, w wystarczająco dużej dawce można uzyskać efekty wizualne. Używany dożylnie jest dość intensywnym hajem przy ~.25 g i więcej powinieneś zobaczyć zniekształcenia wizualne (w zależności od wagi, mam około 180 funtów). Intensywny przypływ euforii trwa około 30 minut, a następnie zaczyna opadać i jesteś na haju przez około godzinę. Różni się od innych stymulantów, takich jak kokaina czy dekstrometamina, ponieważ daje charakterystyczne uczucie "toczenia się". Trudno to wyjaśnić - jest to nadmiernie stymulujące, ale jednocześnie prawie uspokajające lub relaksujące... ale po prostu ciągnie cię dalej. Sprawia, że czujesz się trochę "naćpany", ale nie podobny do heroinowego ukłonu.
Podzieliłem się resztą z kilkoma przyjaciółmi i poprosiłem o ich opinię... oni również podali dożylnie, mniej więcej taką samą ilość jak ja. Nie mieli zbyt wiele do powiedzenia poza "Podobało im się i było dobre... i czy mam lub mogę dostać więcej." Liczyłem na coś więcej, ale nie można oczekiwać tak elokwentnych raportów z podróży od uzależnionych od ulicy.
Dałem innemu przyjacielowi .8 do spadochronu (zjedzenia). Jej też się bardzo podobało. Powiedziała, że była naćpana jak diabli przez około 3 godziny, potem zeszła na kolejne 2 i wróciła do normy po około 6 godzinach od podania. Chciała wiedzieć, jak szybko będę w stanie zdobyć więcej. Tak więc, niech będzie wiadomo, że ta próbka została dobrze przyjęta i będzie jej brakować, ponieważ istnieje duży popyt, ale nie ma podaży.

Jakieś wieści na temat tych promocyjnych zestawów syntezatorów?

Dziękuję wszystkim w BB - administratorom, pracownikom, wszystkim użytkownikom. Wszystkim, którzy to umożliwili. To było naprawdę fajne i coś, czego się nie widuje... jak nigdy?
Kto rozdaje darmowe próbki i nie oczekuje niczego w zamian? Bardzo niesamowite... jeszcze raz dzięki.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Coś, o czym zapomniałem wspomnieć, to wysyłka/pakowanie. Podróż do USA z Europy Środkowej zajęła około tygodnia. Kolejny tydzień zajęło dotarcie do mnie w północno-wschodniej części USA.
Przesyłka została dostarczona w małej kopercie wielkości karty pocztowej. Koperta zawierała zapieczętowaną torebkę mylarową, w której znajdowało się małe jabłko widoczne na zdjęciu (chyba rozmiar 1515?).
Najwyraźniej nie ma w tym nic przesadnie ukradkowego, ale też nie ma takiej potrzeby. Przesadzanie z ukrywaniem się tylko zaszkodzi w tej sytuacji, więc nie ma powodu do niepokoju. Coś tak małego nie będzie badane ani ścigane. Ponadto nie ma zapisu transakcji, więc jeśli cokolwiek, po prostu udawaj głupiego i zaprzeczaj, zaprzeczaj ... zaprzeczaj.

Jeszcze raz dziękuję.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy dzięki za tę aktualizację, jestem na wschodnim wybrzeżu USA, tylko bardziej na południu. Szczerze mówiąc, zastanawiałem się, czy to dotrze, czy nie, a to bardzo mi pomogło. Minęło trochę czasu, odkąd otrzymałem cokolwiek int.
 

papiflaw666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jestem zainteresowany, bardzo. Błogosławieństwa
palę kokainę
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Próbka jest w drodze... Jestem bardzo podekscytowany, aby zobaczyć, co jest w mailu.

A tak przy okazji, czy to jest zapakowane po kryjomu?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Z pewnością dobrze zapakowane :)
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3

Bez skradania, ale dobre opakowanie. Pachnie trochę jak kocie szczyny.
Vape na Alu Foul nie jest taki dobry!
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Hy, używam każdego leku od 35 lat. Years averybody wyślij mi bezpłatną próbkę. Dziękuję wam.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Sprawdź swój DM pls :)
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
 

Attachments

  • nH8IOidq70.jpeg
    nH8IOidq70.jpeg
    430 KB · Views: 57

lenoss

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Chciałbym otrzymać próbkę, jeśli są jeszcze dostępne?
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
I am Ready Jestem tatuażystą, który ledwo wiąże koniec z końcem.
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
4-MMC stąd jest niesamowity. Rozpuszcza się w zimnej wodzie. Nie szczypie w nos. Gotowanie na parze na folii aluminiowej jest trudne.

Efekt jest bardzo podobny do amfetaminy przy niskich dawkach 25 mg - 50 mg.
Jeśli nos jest większy, efekt jest bardzo podobny do MDMA.

Zero nerwowości, zero paranoi. Żadnych filmów typu: ktoś nadchodzi itp.

Schodząc z THC niesamowicie zrelaksowany, zasypianie nie stanowi problemu po 3, 4 godzinach od ostatniego niucha.

Dawno nie miałem tak czystej substancji z czarnego rynku. Jak dobre mogą być substancje, gdy nie ma w nich brudu. Amfetamina, którą dostaję w moim mieście, nie zasługuje na to miano.

Byłem naprawdę zaskoczony, jak czysta i szlachetna może wydawać się substancja! Wielkie dzięki i szacunek za twoją pracę!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Wielkie dzięki za twoje słowa bracie :)
 

Lordbahamut

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Dobry wieczór, jestem ciekaw, z czego składa się katalog próbek.

Dziękuję i życzę miłego wieczoru!
 
Top