Od L-metamfetaminy do D-metamfetaminy

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Chociaż to by zadziałało... niektóre z tych chemikaliów są trudne do zdobycia lub mogą być niebezpieczne, tak jak moja nazwa użytkownika, zamiast tego powinieneś użyć naproksenu i skorzystać z naproksenu z NASID Naproxen. Poniżej zamieściłem pełny przewodnik
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Naproksen nie wydaje się być najlepszym środkiem rozdzielającym:
https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/pdf/meth.chiral-sep.distn.pdf
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nigdy nie powiedziałem, że tak jest, powiedziałem, że jest najbardziej dostępny i lepszy niż zwykły kwas winowy. ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Zrozumiałem, że było to lepsze dla rozdzielczości i że tylko ogrzewanie L-met uzyskanego z tej rozdzielczości staje się racemiczne Przepraszam, jeśli się myliłem.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
OK, wyślę ci PM i pójdziemy dalej OK? Mam wszystko, czego potrzebuję i nic lepszego do roboty, więc zobaczmy, czy i mnie uda się przekonać.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po rozmowie z soldadoDeDrogas to nie jest nowa pszczoła. Ale prawdopodobnie uczącą się larwą. Bez urazy wszyscy zaczynaliśmy w dużej mierze od strajków książek TS2. (To jest dla wszystkich innych), ponieważ już dostał dogłębną rozmowę.

W każdym razie, jeśli chodzi o tę reakcję, można ją ocenić jako półłatwą i zrozumiałą od ŁATWEJ dla kogoś takiego jak ja, która jest średnio łatwa do trudnej dla nowego gracza.

To wszystko pochodzi z postu sprzed 2 tygodni.



Notdrugs

Jakiś czas temu słyszałem, że niektóre laboratoria używały naproksenu (jak NLPZ) jako kwasu enancjomerycznego. Ale nie byłem w stanie znaleźć żadnych informacji na temat tej metody, więc naprawdę nie mogę powiedzieć z całą pewnością

Szperam...


u/Notdrugs

Prawdopodobnie na podstawie tej riposty? Jak powiedziałem wcześniej... Sztuczka polega na znalezieniu najtańszego optycznie czynnego kwasu, który będzie wiązał się z jednym izomerem, ale nie z drugim, i który zmieni rozpuszczalność w wystarczającym stopniu, aby jeden z produktów (czy to nieprzereagowana wolna zasada, czy przereagowany amid, sulfonian lub cokolwiek innego) mógł zostać przemyty do innego rozpuszczalnika (takiego, który jest niemieszalny z pierwszym rozpuszczalnikiem), dzięki czemu jeden izomer rozpuszcza się w pierwszym rozpuszczalniku, a drugi izomer rozpuszcza się w drugim rozpuszczalniku. Co o tym sądzisz?

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

W takim razie odpowiedź Notdrugs...


Notdrugs
- 13 dni temu - Edytowano 13 dni temu

To naprawdę interesujące! Widzę, jak te zastrzeżenia znacznie ułatwiają produkcję komercyjną. Nie za często otrzymujemy "szczegóły produkcji masowej" określone w podstawowej instrukcji, więc dziękuję za to.

Później, w tym tygodniu
Nawet jeśli w roztworze d-winian monosodowy preferencyjnie tworzy rozpuszczalną w wodzie sól z d-metamfetaminą, podczas gdy l-metamfetamina (nadal pozostająca w postaci wolnej zasady) może być ekstrahowana niepolarnym rozpuszczalnikiem...

Myślę, że masz problem ze zrozumieniem... to jest rzeczywiście wykonalne

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Azole
- 6 dni temu

Naproksen byłby interesującym odczynnikiem do rozdzielania chiralnych amin

PsychedStrawberry
- 6 dni temu

Jak to?



SunderedValley
- 6 dni temu

Zostało to zrobione wcześniej IIRC.
Przeczytałem to dość mocno, ale konsensus wydawał się być "działa bardzo dobrze, czasami można to zrobić nawet taniej przy użyciu innych metod". Powinien być tutaj, na drugnerds sub lub Vespiary.


1Azole
- 6 dni temu

Dostępny, enancjomerycznie czysty, użyteczna funkcjonalność kwasu karboksylowego, duży układ pi, arylometoksy, wszystko to sprawia, że wydaje się być użytecznym kandydatem, a ostatnie dwa deskryptory są powodami, dla których może być szczególnie interesujący

Dlaczego więc mój post jest lepszy?

Nie, nie podam szczegółów, takich jak temperatura i czas, wszystko jest w ORYGINALNYM poście.

Nie, jeśli możesz dostać DCM benzen itp. itp. nie powiem ci odpowiedniego rozpuszczalnika do użycia, ponieważ wszystko jest UŻYJ JEBANEJ WYSZUKIWARKI Google, tutaj ula itp... będą miały wszystkie odpowiedzi.

I nie, nie obliczę moli. A jeśli jeszcze jedna osoba zapyta mnie o szczegóły, czas itp.

Zostaną zignorowane, wszystko jest dobrze udokumentowane
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Po rozmowie z soldadoDeDrogas to nie jest nowa pszczoła. Ale prawdopodobnie uczącą się larwą. Bez urazy wszyscy zaczynaliśmy w dużej mierze od strajków książek TS2. (To jest dla wszystkich innych), ponieważ już dostał dogłębną rozmowę.



W każdym razie, jeśli chodzi o tę reakcję, można ją ocenić jako półłatwą i zrozumiałą od ŁATWEJ dla kogoś takiego jak ja, która jest średnio łatwa do trudnej dla nowego gracza.



To wszystko pochodzi z postu sprzed 2 tygodni.







Notdrugs



Jakiś czas temu słyszałem, że niektóre laboratoria używały naproksenu (jak NLPZ) jako kwasu enancjomerycznego. Ale nie byłem w stanie znaleźć żadnych informacji na temat tej metody, więc naprawdę nie mogę powiedzieć z całą pewnością



Szperam...





u/Notdrugs



Prawdopodobnie na podstawie tej riposty? Jak powiedziałem wcześniej... Sztuczka polega na znalezieniu najtańszego optycznie czynnego kwasu, który będzie wiązał się z jednym izomerem, ale nie z drugim, i który zmieni rozpuszczalność w wystarczającym stopniu, aby jeden z produktów (czy to nieprzereagowana wolna zasada, czy przereagowany amid, sulfonian lub cokolwiek innego) mógł zostać przemyty do innego rozpuszczalnika (takiego, który jest niemieszalny z pierwszym rozpuszczalnikiem), dzięki czemu jeden izomer rozpuszcza się w pierwszym rozpuszczalniku, a drugi izomer rozpuszcza się w drugim rozpuszczalniku. Co o tym sądzisz?



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



W takim razie odpowiedź Notdrugs...





Notdrugs

- 13 dni temu - Edytowano 13 dni temu



To naprawdę interesujące! Widzę, jak te zastrzeżenia znacznie ułatwiają produkcję komercyjną. Nie za często otrzymujemy "szczegóły produkcji masowej" określone w podstawowej instrukcji, więc dziękuję za to.



Później, w tym tygodniu

Nawet jeśli w roztworze d-winian monosodowy preferencyjnie tworzy rozpuszczalną w wodzie sól z d-metamfetaminą, podczas gdy l-metamfetamina (nadal pozostająca w postaci wolnej zasady) może być ekstrahowana niepolarnym rozpuszczalnikiem...



Myślę, że masz problem ze zrozumieniem... to jest rzeczywiście wykonalne



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azole

- 6 dni temu



Naproksen byłby interesującym odczynnikiem do rozdzielania chiralnych amin



PsychedStrawberry

- 6 dni temu



Jak to?







SunderedValley

- 6 dni temu



Zostało to zrobione wcześniej IIRC.

Przeczytałem to dość mocno, ale konsensus wydawał się być "działa bardzo dobrze, czasami można to zrobić nawet taniej przy użyciu innych metod". Powinien być tutaj, na drugnerds sub lub Vespiary.





1Azole

- 6 dni temu



Dostępny, enancjomerycznie czysty, użyteczna funkcjonalność kwasu karboksylowego, duży układ pi, arylometoksy, wszystko to sprawia, że wydaje się być użytecznym kandydatem, a ostatnie dwa deskryptory są powodami, dla których może być szczególnie interesujący



Dlaczego więc mój post jest lepszy?



Nie, nie podam szczegółów, takich jak temperatura i czas, wszystko jest w ORYGINALNYM poście.



Nie, jeśli możesz dostać DCM benzen itp. itp. nie powiem ci odpowiedniego rozpuszczalnika do użycia, ponieważ wszystko jest UŻYJ JEBANEJ WYSZUKIWARKI Google, tutaj ula itp... będą miały wszystkie odpowiedzi.



I nie, nie obliczę moli. A jeśli jeszcze jedna osoba zapyta mnie o szczegóły, czas itp.



Zostaną zignorowane, wszystko jest dobrze udokumentowane



Jeszcze raz dla wszystkich



Notdrugs



Jakiś czas temu słyszałem, że niektóre laboratoria używały naproksenu (jak NLPZ) jako kwasu enancjomerycznego. Ale nie byłem w stanie znaleźć żadnych informacji na temat tej metody, więc naprawdę nie mogę powiedzieć z całą pewnością.



Szperam...





u/Notdrugs



Notdrugs



- 13 dni temu - Edytowano 13 dni temu







To naprawdę interesujące! Widzę, jak te zastrzeżenia znacznie ułatwiają produkcję komercyjną. Nie za często otrzymujemy "szczegóły produkcji masowej" określone w podstawowych instrukcjach, więc dziękuję za to.



ponownie teoria L VICKS do D meth. Czy jest to MOŻLIWE, tak. Czy ktoś, kto nie opracował ścieżki mdma, która nie jest dobrze udokumentowana, może to zrobić, tak. Czy ktoś, kto pyta, czy może użyć 40% etanolu, DSMO vs DCM itp. itd. nie jest gotowy?



Czy można zrobić MDA/MDMA z kawy/kwasu kawowego lub podobnych... tak. Czy 12% drożdży do kosztów wydaje się opłacalne, gdy octan piperonalu lub inne analogi są groszami za dolara i mogą wytwarzać piperonal w 1-2 krokach, a stamtąd safrol lub izosafrol ... tylko dlatego, że możesz, nie oznacza, że uzyskanie 10 g inhalatorów vicks będzie "opłacalne".

Być może będziesz musiał kopać dla każdego, kto czyta, ale każdy, kto rozumie ts2, aby stworzyć WŁASNE prekursory lub prekursor, ma to sens. Jeśli podążasz za tym jako mapą i kompasem, a nie przepisem

Podczas gdy wszyscy chcą, aby A + B + ciecz + ciepło tworzyły substancję chemiczną X i działały w 0-80-95% przypadków.

Czasami próbujesz zrobić ciasto, ale wychodzi chleb.

Na przykład dodanie 1 do wielu węgli itp. itd. Rekrystalizacje i separacje polimorfizmu lub oddzielnych entiomerów to sztuka sama w sobie.

Niestety, moje rzeczy to produkcja NOVEL MDMA i MDP2P, a mniej chiralna resulacja, ale potrafię czytać papieża na tyle brzoskwiniowo, by stać z 99% poparciem, a jeśli ktoś chce robić dziury, niech tak będzie. I będę rozmawiał, ale proszę, nie ma żadnych pytań dotyczących rozpuszczalników ani obliczeń moli, wszystko zostało opublikowane wcześniej i jest def opłacalne
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ponownie wszystko jest publikowane wszystko jest bardziej opłacalne niż AIBN opublikowane wcześniej w mniejszym otoczeniu.

Ale pamiętaj, że to naprawdę interesujące! Widzę, jak te zastrzeżenia znacznie ułatwiają produkcję komercyjną. Niezbyt często otrzymujemy "szczegóły produkcji masowej" określone w podstawowej instrukcji, więc dziękuję za to.

Potrzebna jest skala masowa. Nie 1,5 g vicks L. Używając brudnego lub po prostu pokruszonego naproksenu. Wystarczy kupić cholerną sól
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Ponownie, angielski najwyraźniej nie jest twoim pierwszym językiem lub masz problemy ze zrozumieniem, zrozumieniem lub komunikacją jako całością, a może po prostu jesteś naprawdę wysoki. Bez względu na powód, nie jestem w stanie wyrazić się jasno, a ty po prostu powtarzasz swój spiel, kilka razy w PM, a teraz ponownie w głównym wątku. Rozumiem wszystko, co mówisz i nie uczę się niczego ani nie jestem pod wrażeniem, więc nie rozumiem już, o co ci chodzi. Spędzasz cały ten czas rozmawiając o tym i publikując referencje, o które nie proszę. A jednak nie potrafisz po prostu powiedzieć mi, czy węglowodór można zastąpić, czy też nie, ani przejrzeć mojej "proponowanej pracy" i powiedzieć mi, czy mogę iść naprzód, czy też jest w niej błąd. Nikt nie prosił cię o pracę lub myślenie.

W końcu zgodziłem się przeprowadzić "prosty test" tej metody, po wszystkich twoich nieustannych prowokacjach, aby dać temu spokój, lub innymi słowy, aby cię uciszyć. Zabawne, jak skomplikowana, przytłaczająca i wymagająca stała się ta procedura, gdy podszedłem do niej. Cóż za drastyczna zmiana tonu. Cała ta sprawa staje się teraz naprawdę zbędna. Ten wątek dotyczył zamiany L w D, a ja pytałem o inhalatory. Wyróżniłeś mnie i nie zostawiłeś mnie w spokoju przez prawie tydzień, nie wiem, czego TY oczeki wałeś .... ponieważ już to wszystko spłaciłem. Od kogo spodziewałeś się takiego pytania?

Wydawało mi się, że wcześniej jasno określiłem moje obecne stanowisko, więc jeszcze raz: Tak. To nie jest tajemnica. HEJ WSZYSCY, nie jestem chemikiem. Jestem spłukany jak chuj. Nie mam prekursorów, odczynników, sprzętu, szkła. Nie mam gówna. W tej chwili pracuję wyłącznie OTC z bardzo ograniczonym doświadczeniem i wiedzą, co, jak rozumiem, jest dla niektórych z was przezabawne. Bawię się partiami w mikroskali, starymi metodami, improwizując tam, gdzie jest to potrzebne, czyli wszędzie, wyłącznie w celu zdobycia praktycznego doświadczenia i wiedzy, a poza tym może to być świetna zabawa i nie mam nic lepszego do roboty. Kiedy trochę się rozbuduję, będę mógł spróbować innych eksperymentów, ale od czegoś trzeba zacząć, prawda? Robię to dla takich "maluczkich" jak ja. Staram się nauczyć tego, co mogę i przekazać to następnemu człowiekowi, jeśli to coś znaczy. Nie mam nic przeciwko byciu świnią ginuea, jeśli nie jest to zbyt drogie lub niebezpieczne.

Pytałem o możliwość zastąpienia DCM toluenem lub benzyną lakową w celu uwolnienia bazy lub czy proponowana przeze mnie metoda czyszczenia tabletek lub bawełny jest odpowiednia. Czy możliwe jest użycie tego, co mam pod ręką, czy też muszę zaopatrzyć się w inne składniki. Zamiast po prostu powiedzieć "tak" lub "nie" i może dlaczego, żebym mógł się czegoś nauczyć. Nieco niespójnie opowiadasz o tym przez znacznie, znacznie dłużej niż to konieczne, o tym, że "TO NIE JEST DLA MNIE i NIE JESTEM TYM, KTÓRY POWINIEN TO ROBIĆ." ... niech tak będzie. Zostaw to w spokoju, tak jak prosiłem. Możesz mieć rację, ile chcesz. Nie mieszaj mnie do tego.

Na koniec dziękuję za poświęcony czas, wysiłek i cierpliwość. Powiedziałem ci w moim ostatnim PM, że nie chcę już o tym rozmawiać ani o tym słyszeć, nie obchodzi mnie to w ten czy inny sposób. Mam większe ryby do usmażenia. Masz całe zrozumienie, wiedzę, doświadczenie, sprzęt i "100 prekursorów metamfetaminy" itp. więc kurwa zrób to. Upewnij się, że opublikowałeś swój własny tekst (niech ktoś mówiący po angielsku również go najpierw przeczyta) i przestań kopiować wklejając gówno innych ludzi 10 razy, o patentach, które nie mają żadnego wpływu na to, co próbujesz zaproponować, poza tobą lub innym użytkownikiem forum wyjaśniającym "Tylko w reakcji, zamiast tego, użyj tego." Jakby powtarzanie tego w ten sam sposób dosłownie w kółko miało pomóc w końcu. ROZUMIESZ?

(PODSUMOWUJĄC - SZCZERZE DZIĘKI ZA WSZYSTKIE INFORMACJE! DOCENIAM TWÓJ CZAS I WYSIŁEK, ALE JUŻ MNIE TO NIE OBCHODZI. NIE OBCHODZI MNIE TWOJA HISTORIA Z PODUSZKĄ POWIETRZNĄ ANI TO, SKĄD MASZ SWOJE IMIĘ I CO ONO OZNACZA. PRZESTAŃ MARNOWAĆ MÓJ CZAS, PROSZĘ I DZIĘKI).
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro i mówię ci...

Próba zrobienia tej MIKROSKALI z nieczystym gównem OTC...

NIE ZADZIAŁA, BRACIE.

Tak, wiem, że jesteś spłukany. Tak, mówiłem, poczekaj, aż dostaniesz pieniądze, aby zrobić to dobrze. MÓWIŁEM, ŻE BĘDZIESZ POTRZEBOWAŁ PŁYTY GRZEWCZEJ / MIESZADŁA (w przeciwnym razie wydajność wyniesie 25% vs 55/60%).

Drugie GIGO śmieci w śmieciach na zewnątrz

TY CHCESZ PROSIĆ O WYJAŚNIENIE naproksenu z tabletek... CHCESZ ZROBIĆ WSZYSTKO, NIE DBAJĄC O CZYSTOŚĆ. To jest BARDZO ZŁA MENTALNOŚĆ. chemia mądra

I CHCĄ PO PROSTU ZOBACZYĆ, CZY TO DZIAŁA....

POSŁUCHAJ OSTATNI RAZ

chemia NIE JEST TAK ŁATWA JAK A + B + CIEPŁO = metamfetamina.

WIĘC TY MÓWISZ, że nie dbam o czystość, chcę tylko spróbować....

Bro.FFS POTRZEBUJESZ CZYSTEJ PASZY

Rozumiesz, że zanieczyszczając LMETH KAMFORĄ, MENTOLEM I CZYMKOLWIEK INNYM, masz mnóstwo "wolnych rodników", kilka OLFENÓW itp. Konkurują one w reakcji. Wszystkie jony dodatnie i ujemne tworzą równowagę

To kamfora i MENTOL oraz wszelkie inne śmieci, których nie usunąłeś z LMETH, wpłyną na reakcję...

TO NIC INNEGO JAK TLEN, WODÓR I NITROGEN PRÓBUJĄCE OSIĄGNĄĆ RÓWNOWAGĘ, ABY SIĘ ZRÓWNOWAŻYĆ. Jony dodatnie i ujemne równoważą się.

NIE MÓWIĘ, ŻEBY NIE ROBIĆ MIKROSKALI. NIE MÓWIĘ, ŻE TO NIE ZADZIAŁA.

MÓWIĘ, ŻE PRÓBUJESZ TEGO BEZ GORĄCEJ PŁYTY/ŻERDZI, BEZ POLIMETRU. NIE MA CZYSTYCH ODCZYNNIKÓW, NIE MA GCMS. tak, możesz to zrobić bez recepty, ALE JAKIEKOLWIEK NIEPRAWIDŁOWOŚCI W TWOIM L METH, KTÓRYCH NIE WYCZYŚCIŁEŚ, BĘDĄ MIAŁY WPŁYW NA REAKCJĘ.

Nawet uzyskanie 1-2 GRAMÓW L METH z VICKS IMPURE jest bardzo drogie.

Tak, WIEM, ŻE JESTEŚ PIERDOLONY, POWIEDZIAŁEŚ MI TO W PM.

ZRÓB TO, GDY MASZ PIENIĄDZE I LEPSZE ZROZUMIENIE, TO WSZYSTKO. ALE JEŚLI UŻYWASZ IMPURE FEEDSTOCK of L meth, nie obchodzi mnie "jak to się skończy".

Nie narzekaj, że zrobiłeś ściemniacz lub coś, co jest AKTYWNE, ale nie było D METH.

To wszystko. Rób mikro TYLKO do kurwy nędzy NIE MÓW, że nie dbam o czystość, a mimo to posiadanie OLFENÓW ETC ETC może powodować reakcje uboczne.

Jeśli chcesz to zrobić MICROSCALE. kup PURE CHEMICALS, gdy masz gotówkę. KUP METH, który jest czysty, a ja po prostu będę L meth z kamforą i olfenem i gówno mnie to obchodzi.

To jest ZŁE MYŚLENIE, BRO.

ZDOBĄDŹ PIENIĄDZE, ZRÓB TO DOBRZE, ALBO NIE RÓB TEGO WCALE.

Podczas gdy można wyodrębnić metamfetaminę z VICKS OF BRAND. ilość, której potrzebujesz. Aby uzyskać gram lub uczynić go wystarczająco czystym... po prostu kup uliczny narkotyk i oddziel go. Będzie taniej.

Teraz za 100 RAZY, jeśli chcesz poczuć różnicę, mógłbyś zrobić 100 różnych analogów z powodu zanieczyszczeń w naproksenie, którego nie oczyściłeś, w rozpuszczalnikach, metamfora L i kamfora spowodują reakcje uboczne, niecierpliwa, niewykształcona reakcja.

Więc tak, mam jasność

Zdobądź pieniądze, zdobądź czyste odczynniki i zapas paszy, a następnie wróć. w przeciwnym razie będziesz miał mnóstwo reakcji ubocznych.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Ten facet wymyślił własną teoretyczną "ścieżkę MDMA", jestem pod wrażeniem. Czy ktoś może dać mu nagrodę BBGATE MVP "COOK OF THE YEAR" lub coś w tym stylu, aby go uciszyć?
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Setki członków Bro tworzą własne trasy mdma. Nie mówimy o tym, ponieważ każdy chce skrótów.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Nie próbuję być niegrzeczny ani zły, ani nie są one skierowane do nikogo, ale bardziej ogólnie w odpowiedziach, które otrzymałem i chcę, aby przestały one pochodzić od innych osób, chyba że istnieje PRAWDZIWA treść. . Są albo w raporcie, a ludzie są leniwi w czytaniu, a to są ludzie zajmujący się produkcją, więc powstrzymajmy tę leniwą produkcję loosów

Z drugiej strony nie zamierzam nikogo trzymać za rękę, jeśli ludzie tego nie rozumieją, to nie rozumieją. Jeśli chcą zastąpić DCM benzenem lub czymkolwiek innym, czego ludzie chcą używać, nie przychodź do mnie po tym, jak obliczyłeś swoje mole i stworzyłeś "nieudaną reakcję", ponieważ każdy rozpuszczalnik ma swoje własne bp, więc nie jestem pewien, czego ktoś potrzebowałby pod względem temperatury. Z tego, co wiem, reakcja jest częściowo ogrzewana egzotermicznie, przynajmniej na początku. Nie mogę powiedzieć, jak zachowają się inne rozpuszczalniki. Przepisy obowiązujące w danym kraju itp.

Wreszcie, co nie mniej ważne, powinieneś zrozumieć. NIE WOLNO ufać nikomu ani żadnym słowom online...

Tak, to oznacza patenty w światowym biurze.

1) rzeczy spieprzone w tłumaczeniach
2) firmy kłamią, aby posiadać patent, nawet jeśli jest to bzdura, aby powstrzymać inny aspekt procesu
3) patent jest prawdziwy. Ale zmodyfikowany, aby inni nie mogli go ukraść. Centrala ma "prawdziwą ścieżkę" Google, a biura mają inną, która jest bzdurą. Zmieniają to, co zostało edytowane w 2099 roku, jeśli zostaną wezwani, powołują się na tajemnicę handlową. Porozmawiaj z nami w sądzie, a my powiemy stronie trzeciej, zarówno zatrudnionej po twojej, jak i naszej stronie, i zobaczymy, co powiedzą, ale musisz nas zabrać do sądu NDA, wiesz....
4. Są popieprzeni ludzie, którzy mówią ci, żebyś to zrobił, ale robisz termit lub bombę rurową z nawozem, ponieważ są źli. Zrozumienie jest ważne, aby nazwać faktem, czapką lub może pozwolić mi zbadać więcej
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ja pierdolę, usuń to paskudztwo
 
Top