Jak się o nas dowiedziałeś? To dla nas ważne.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nasze forum nie jest trudne do znalezienia w Internecie, bardzo szybko to forum będzie kojarzone jako miejsce, w którym zaczyna się sposób tworzenia tajnych laboratoriów. Już teraz pod względem jakości treści przewyższamy niemal wszystkie znane Ci podobne zasoby internetowe.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
tak, rozumiem, ale myślałem, że jak zamieszczam zdjęcia, to może jest to bezpieczne lub bezpieczniejsze niż normalna sieć, więc zastanawiałem się, po co strona darkweb, skoro jest normalna wersja... po prostu zastanawiam się, bardzo lubię tę stronę. ale w przyszłości chcę zamówić to, co chcę. poszedłem do tego holenderskiego więzienia, nie było większego problemu, ale teraz jestem zwolniony, a ta dziwka z workuplyer nie płaci mi i nie mogę prosić o pomoc, ponieważ pracuję tam na papierze. Mówię to, ponieważ chcę sprzedawać produkt, który jest czysty i minimalnie szkodliwy dla organizmu. Sprzedawałem kokainę, kokainę bazową i brudny speed i co nie. Zostałem przyłapany! Ale teraz jestem bez pieniędzy! Moje oszczędności dałem mojemu młodszemu bratu, ale teraz ich nie ma.. więc może będę sprzedawał amfetaminę i legalne leki, ponieważ mogę je zdobyć. ale nie jeżdżę po okolicy... pytają mnie za dużo, czy mogę pokazać, co mam w moim samochodzie..... jak darkweb, może muszę spróbować (amfetaminephosfate) ..... przepraszam za spam
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nasz projekt znajduje się w przestrzeni onion, w clearnecie mamy tylko bramkę.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Czy korzystanie z wersji gateway jest bezpieczne? Znalazłem ten niesamowity projekt podczas wyszukiwania informacji o ADBB i 5CL w Google
Nawiasem mówiąc, strona czasami wolno się ładuje. Jeśli potrzebujesz pomocy z szybszymi serwerami lub czymś, mogę przekazać darowiznę na to wspaniałe forum. ale szczerze mówiąc, jest o 99% szybsza niż inne strony cebulowe, więc prawdopodobnie po prostu nie jestem przyzwyczajony do korzystania z tor lol.

EDIT: Nieważne, właśnie znalazłem sekcję "płatne". Zdecydowanie wkrótce kupię członkostwo! (Zaoszczędzę na sekcję RC :D)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dla prostego studiowania informacji, tak, jest to bezpieczne.
Ale lepiej jest korzystać z cebulowej wersji strony, jest jeszcze bezpieczniejsza. Lista jest dostępna tylko za pośrednictwem wersji cebulowej.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Znalazłem was na Dread i jestem bardziej niż szczęśliwy, że dołączyłem do społeczności.

Jak dotąd było to DOKŁADNIE to, czego potrzebowałem do pracy nad moim dużym projektem i mogłem bardzo szybko znaleźć dostawców dla prokuratorów, których mi brakowało, a pierwsza transakcja odbędzie się już wkrótce dzięki waszemu depozytowi.

Dzięki za waszą pracę i trzymajcie się!

Z poważaniem,

Koko
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Znalazłem to forum na Dread!

Naprawdę doceniam małą, ale rosnącą społeczność tutaj.

Przez ostatnie kilka miesięcy tylko śledziłem i czytałem posty, ale nie mogę się doczekać większej aktywności!
 
Top