Jak się o nas dowiedziałeś? To dla nas ważne.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1
Tutaj
 

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Znalazłem cię na Youtube, szukając nowej syntezy do wypróbowania. Jeden z najbardziej profesjonalnie wykonanych filmów chemicznych, jakie do tej pory znalazłem. Dziękuję za podzielenie się swoją pracą!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Witaj Przyjacielu, szukałem informacji na temat archiwów Rhodium, science madness i reddit, jak sądzę, potem kilka razy zobaczyłem logo BB, zanim zdałem sobie sprawę, że prawdopodobnie tam powinienem się udać, a teraz jestem nowym subskrybentem. Z góry dzięki!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Pewien facet zamieścił twój link na francuskim forum LeLoupBlanc i cieszę się, że to zrobił, to piękne forum i naprawdę nie mogę się doczekać przeczytania wszystkich wątków i odpowiedzi! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh pierwotnie przez DarkNetLive przed reorganizacją, byłem lurkerem, ale w końcu założyłem konto lol. Widziałem też kilka rozmów o tobie na subreddicie TheeHive w pewnym momencie.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Cześć, jestem tu nowy, znalazłem ogłoszenie na Dread kilka miesięcy temu.

Nie widzę żadnego wątku z zasadami, ale korzystałem z wystarczającej liczby forów, aby wiedzieć, jak używać zdrowego rozsądku + przeczytałem podpis Heisemberga (który już zaliczyłbym do zdrowego rozsądku). Do przeczytania, peace :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Szukałem jakiegoś podstawowego preparatu chemicznego, którego teraz nie pamiętam i był to tylko youtube. A potem yt polecił mi wideo z kanału bb.expert i poof - oto jestem.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Wideo YouTube. Uwielbiam to tutaj. Wyświadczyłeś wielką przysługę ludzkości i wszystkim, którzy cenią sobie prawdziwą wolność. Świetna robota i dziękuję!!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Wydaje mi się, że widziałem wzmianki o BB gdzieś na innych forach, ale zazwyczaj trzymam się tego, co wiem. Potem pojawiliście się na darkfail lub czymś podobnym? Zajęło mi jednak kilka tygodni, aby otworzyć tę stronę, myślę, że ktoś napisał o syntezatorze i podał link do tego miejsca. Właściwie żałuję, że przespałem tę stronę, ale przy tak wielu oszustwach w darknecie nigdy nie można być zbyt ostrożnym.
 
Top