Jak się o nas dowiedziałeś? To dla nas ważne.

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Po raz pierwszy znalazłem cię w Darknet Index, myślę, że był to darknet.live, potem straciłem link, a kilka dni temu mój dostawca laboratoryjny z ASAP Market wysłał mnie tutaj, abym odrobił pracę domową z chemii przed rozpoczęciem produkcji.
 

Sbalscr

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Korzystałem już z tej strony w przeszłości, ale pierwotnie zostałem tu skierowany przez użytkownika Reddit
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Nowy na forum, spędziłem ostatnie trzy dni analizując łamiące złe wideo syntezy a-pvp, teraz jestem tutaj, powinienem tu być lata temu, to prawdziwa historia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dwie nieznane mi osoby zaprosiły mnie na 2 dni z reddita, gdzie udzielam się na podredditach poświęconych chemii i lekom.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
na youtube, ze wszystkich miejsc :D
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Niestety, nasz kanał youtube jest na skraju zamknięcia, niektóre filmy zostały już usunięte.
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Tak, rzeczywiście, zauważyłem, że synteza amfetaminy z p2np + amalgamat al zniknęła :(

no cóż, w końcu to youtube:')
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Przygotowujemy kilka naprawdę rewolucyjnych metod syntezy. Mamy nadzieję, że zdążymy opublikować je na kanale przed jego zamknięciem.
 

m1000

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Surfując po przeglądarce Tor, szukając linków, które wciąż żyją. Ostatecznie doprowadziło mnie to do tego miejsca.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Została mi ona pokazana przez zaufanego przyjaciela, którego w pewnym stopniu przyczyniłem się do edukacji w zakresie preparatywnych sztuk ciemnych.
 

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Byłem niezmiernie szczęśliwy, że znalazłem to niezwykle pomocne forum za pośrednictwem youtube.
 

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
Kiedy zniknęły filmy na youtube, zacząłem pobierać całą wiedzę zewsząd. Kiedy szukam czegoś, co chcę lepiej poznać, zawsze na końcu mam więcej. To chyba było na vk.com
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Tak, dzięki za komentarz. To jest to, czego się uczę. Uzyskaj informacje, gdy są dostępne i zapisz je.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Słyszałem o twoich absolutnie niesamowitych filmach na YT. Było to dość ironiczne, ponieważ próbowałem zsyntetyzować 4-FA metodą redukcji NaBH4 i miałem z tym trudności.
Potem opublikowałeś ten film w ciągu kilku dni. To było jak znak od wszechmocnych narkotycznych bogów! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Podziel się swoim doświadczeniem z syntezą 4-fa. Jest to interesująca substancja, którą najłatwiej uzyskać z euforetyków typu amfetaminy.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Szczerze mówiąc, nie czuję się inaczej niż po zwykłej amfetaminie. Mam wrażenie, że może to dlatego, że jest to mieszanka racemiczna. Właśnie dostałem trochę kwasu D-(-)-winowego i spróbuję uzyskać rozdzielczość optyczną, aby sprawdzić, czy izomer D-4-FA rzeczywiście wywołuje euforię.

Pomyślałem też, że może to tylko ja nie odczuwam euforii, więc wysłałem go do znajomego, który ma większe doświadczenie z amfetaminami, a on powiedział, że też jej nie odczuwa.

Nie jestem pewien, co, jeśli w ogóle, zrobiłem źle, ponieważ otrzymuję regularną reakcję na amfetaminę.

P.S. Wszystkie odczynniki, których użyłem do produkcji 4F-P2NP były klasy ACS, a 4F-P2NP rekrystalizowałem wiele razy. Więc wątpię, żeby to było to.
 

adiggels

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Najpierw zobaczyłem twoje filmy na yt, które są absolutnie najlepsze i bardzo pomocne, więc zacząłem kopać i natknąłem się na fora, więc cieszę się, że to zrobiłem!
 
Top