Jak się o nas dowiedziałeś? To dla nas ważne.

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Słyszałem o twoich absolutnie niesamowitych filmach na YT. Było to dość ironiczne, ponieważ próbowałem zsyntetyzować 4-FA metodą redukcji NaBH4 i miałem z tym trudności.
Potem opublikowałeś ten film w ciągu kilku dni. To było jak znak od wszechmocnych narkotycznych bogów! lol.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Podziel się swoim doświadczeniem z syntezą 4-fa. Jest to interesująca substancja, którą najłatwiej uzyskać z euforetyków typu amfetaminy.
 

SmithSmath

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Albo DuckDuckGo, albo doprowadziło mnie do reddita i nie pamiętam dokładnie, czego szukałem, ale okazało się, że jest to wyjątkowa strona.
 

Jessiescents

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szukałem ciemnych linków internetowych i znalazłem twoją stronę. Chętnie dołączę
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Z Twojej syntezy wideo na Youtube :cool:(y)
Lubię chemię, a jakość Twoich filmów jest po prostu niesamowita :giggle:
 

eurodisneyspacestation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Byłem na desce surfingowej i zanurzyłem się pod powierzchnię po zrobieniu Titanica. To wszystko, co pamiętam, ponieważ byłem na haju w tym konkretnym momencie. Nikt mi nie powiedział, bo byłem sam, więc pewnie gdzieś to przeczytałem.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Kręciłem się po /r/darknet... myślę, że kliknąłem kilka linków, które skierowały mnie do czegoś, a potem trafiłem tutaj? Jestem trochę naćpany i po raz pierwszy od kilku lat zagłębiłem się w darknet. Kiedyś zarabiałem dużo pieniędzy odsprzedając RC online. To forum mnie zainteresowało.
 

ccali

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Przeglądając internet od linku do linku, trafiłem na nią przez przypadek. Spędziłem tutaj wiele godzin studiując
 
Top