Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC, ponieważ tam jest większość mojego doświadczenia i gdzie mogę wnieść największy wkład.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Jestem dość aktywnym użytkownikiem od czasu mojej pierwszej rejestracji i mam nadzieję, że stanę się jeszcze bardziej aktywny, gdy czas na to pozwoli. Chciałbym otrzymać dostęp do sekcji rc i mogę zapewnić, że traktowałbym forum z szacunkiem i profesjonalizmem. BB było latarnią "co robić" w tych trudnych czasach dla oryginałów darknetu. Obserwując, jak jedna witryna z kotwicą po drugiej popada w chciwość, oszustwa i LE, zasady, którymi kierujecie się sami i wasza społeczność, są tym, do czego powinien dążyć każdy purysta. Niezależnie od tego, czy przyznano mi dostęp do sekcji RC, wiedz, że BB jest moim domem w dn i jestem niezmiernie wdzięczny za całą ciężką pracę, którą wykonujecie!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Witam, chciałbym ubiegać się o ściśle niekomercyjny dostęp do sekcji RC. Uważam się za entuzjastę, a nie producenta, ponieważ nie mam laboratorium i w najbliższym czasie nie będę go miał. W związku z tym moje zainteresowanie sekcją RC ma na celu wyłącznie zaspokojenie mojej intelektualnej ciekawości i bycie na bieżąco z ostatnimi wydarzeniami na tajnej scenie w odniesieniu do technik syntezy i zależności struktura-funkcja. Zdaję sobie sprawę z ilości pieniędzy, czasu i wysiłku włożonego w produkcję nowych RC. W związku z tym będę przestrzegać i szanować potrzebę zachowania tajemnicy. Być może nie mam największej liczby postów w porównaniu z innymi członkami forum, ale zawsze staram się, aby były one jak najdłuższe i zawierały jak najwięcej informacji, ponieważ jest to najlepszy sposób na promowanie intelektualnej dyskusji. Dziękuję za rozważenie mojej kandydatury. Jeśli do tej pory nie jesteś przekonany co do moich motywów, chciałbym zaoferować swoje usługi, aby pomóc rozwinąć sekcję Wiki forum w zamian za dostęp do sekcji RC. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie, jak mogę pomóc. Dzięki.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Cześć, od razu będę szczery, chcę dostać się do sekcji RC, aby zarabiać pieniądze. Jestem teraz w bardzo trudnej sytuacji, ale moje dawne studia i bezgraniczna miłość do chemii przywiodły mnie tutaj, na wasze forum. Bardzo szanuję waszą pracę, a po obejrzeniu filmików z syntezami różnych substancji coraz bardziej przekonywałem się do waszego profesjonalizmu. Będę bardzo wdzięczny w przypadku pozytywnego werdyktu.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Witam, chcę uzyskać dostęp do sekcji RC, ale nie mam tyle pieniędzy. Nie mogę wchodzić na forum z powodu mojej pracy, staram się wchodzić jak najwięcej.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Nie mogę się doczekać, aż spędzę wystarczająco dużo czasu na słuchaniu i zbuduję wystarczającą reputację, aby uzyskać dostęp do grupy RC
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Ubieganie się o dostęp do sekcji RC. Staram się publikować rzeczy, które mogą pomóc innym i jestem bardzo zainteresowany zobaczeniem wszystkich chemikaliów badawczych, które są w pobliżu
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Czy mogę dołączyć po południu? 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Bardzo chciałbym mieć dostęp do sekcji RC. Jestem w trakcie robienia wszystkiego, aby zostać sprzedawcą i producentem. Specjalizuję się w syntetycznych kannabinoidach. Gotowałem 5fadb, mdmb-4en-pinaca aka 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 i adb-butanica. Doceniam społeczność i chętnie podzielę się swoją wiedzą z każdym, kto chce założyć własne laboratorium. Pokój ✌️ ☮️ i dobrobyt ✨️. Miłego dnia.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Chciałbym uzyskać dostęp do wersji rc.
Lubię projektować i testować nowe leki i chętnie przedyskutowałbym kilka pomysłów.
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Wciąż mam nadzieję, że uda mi się tam dostać, jestem w rcs od 15 lat +
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Hej, jestem daleko od profi. Jestem początkujący i chcę dowiedzieć się więcej o chemii.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Witam. Prawdopodobnie jestem nowy pod względem czasu rejestracji, ale najprawdopodobniej wiesz już, w jakich kategoriach przyczyniam się do rozwoju forum. Byłbym wdzięczny, gdybyś otworzył te drzwi również dla mnie.
Dzięki 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC. Często się czaję, często piszę i staram się tworzyć dobre treści na forum
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hej, czy mogę prosić o dostęp do sekcji RC? Jestem asystentem technicznym w dziedzinie chemii z doświadczeniem zarówno w organicznej, jak i nieorganicznej chemii analitycznej. Moją pasją jest majsterkowanie przy cząsteczkach i zastanawianie się nad potencjalnymi nowymi substancjami, odkrywanie sposobów ich modyfikacji, tak aby nie podlegały już obecnym regulacjom prawnym, lub znajdowanie analogów, które mogłyby być potencjalnie skuteczne zarówno w istniejących, jak i zupełnie nowych grupach chemicznych. Jestem autystą i często spędzam cały dzień zanurzony w tych "specjalnych zainteresowaniach", ponieważ są one istotną częścią mojego życia. Mam wiele pomysłów, które chciałbym omówić z wami wszystkimi i prawie codziennie wymyślam nowe i ekscytujące koncepcje. Niestety, nie mogę ich wszystkich zrealizować, ale nadal budzą moje zainteresowanie (które wolałbym zachować w tajemnicy). Nie mam funduszy niezbędnych do wykupienia dostępu do tego obszaru, ponieważ wciąż się szkolę, ale wierzę, że moje pomysły mogą być prawdziwym atutem dla tej społeczności. Proszę o umożliwienie mi wymiany pomysłów na temat tych substancji. Jestem naprawdę zainteresowany wysłuchaniem waszych przemyśleń na temat moich pomysłów i tego, czy mogą być wśród nich prawdziwe perełki.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hej, chciałbym dołączyć do sekcji rc!

Jestem tutaj, aby się uczyć i w końcu znalazłem forum ze wszystkimi informacjami, których szukałem.

Byłoby wspaniale móc dołączyć!
Jestem zainteresowany poznawaniem ludzi o podobnych poglądach i zdobywaniem wiedzy!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Witam, chcę uzyskać dostęp do sekcji RC, jak widać bardzo ActiveX i więcej
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, jestem zainteresowany sekcją RC. Rozważam opcję płatną, ale lista z podpowiedzią co możemy znaleźć będzie bardzo mile widziana. Pozdrawiam,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Witam. Sekcja projektu dotyczy nowych substancji psychoaktywnych. Nowe legalne substancje z klas kannabinoidów, opiatów i dysocjantów z możliwymi pozytywnymi efektami psychoaktywnymi są publikowane tutaj przez zespół forum BB. Można tu również znaleźć informacje o potencjalnych substancjach, które zostały już przetestowane.
 
Top