Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Zgłaszam swoją kandydaturę.
Witam, mam nadzieję, że mogę wnieść trochę wiedzy na to forum, uwielbiam czytać i uczyć się wszystkiego, co to forum ma do zaoferowania!
Dziękuję!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do sekcji RC, musisz za nią zapłacić lub spędzić wystarczająco dużo czasu na forum i wnieść trochę swojej wiedzy lub usług.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Chciałbym poprosić o dostęp do zakresu rc. Aby rozszerzyć moje badania. Dziękuję bardzo
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Szukając różnych przepisów, zrobiłem DMT z mimozy hostilis i metamfetaminy metodą jednogarnkową. Były użytkownik heroiny i fentanylu, mam 2 miesiące bez opioidów i uzależnienie od opioidów od 20 lat. Obecnie używam tylko speeda, trawki i okazjonalnie benzoesu. Jeśli byłeś wcześniej uzależniony od fentanylu, to wiesz, że speed jest jak wino, a fentanyl to pieprzony bimber z absyntem. Jeśli nigdy nie używałeś opiatów, proszę, nie rób tego. WCIĄGNIE CIĘ ZA PIERWSZYM RAZEM, JEŚLI LUBISZ DOWNERS!!!!! NIE MYŚL O OPIATACH. Wszystko inne, pieprzony alkohol jest moim zdaniem najgorszym narkotykiem, prawdopodobnie w połączeniu z fentanylem / heroiną. Wszystko inne z umiarem jest w porządku. Byłem 19 razy pijany w miejscach publicznych, 0 razy przedawkowałem heroinę i ponad 10 razy przedawkowałem fentanyl. Jeśli używasz fentanylu i mówisz, że jesteś taki jak ja, ponieważ próbowałem rzucić palenie przez około rok. Mniej więcej raz w miesiącu rzucałem na około półtora dnia i nie mogłem sobie z tym poradzić, a potem brałem jedno uderzenie i przedawkowywałem. Mam 6,0 230 funtów i palę fentanyl przez cały dzień codziennie przez 3 lata z rzędu. Rzecz w tym, że to nie jest jak heroina, ponieważ twoja tolerancja na fent dramatycznie spada nawet po nieużywaniu przez 1 dzień i jak powiedziałem, szczerze mówiąc przedawkowałem dokładnie w ten sposób około 5 lub 6 razy. Na co dzień używałem bonga i kolektora nektaru speed i fentanylu, mieszałem je razem na folii, która zmienia kolor na fioletowy. Ale jestem żonaty i nadal pracuję (co nazywają funkcjonującym uzależnionym), jedynym powodem, dla którego funkcjonowałem, było wspieranie mojego nałogu narkotykowego. W każdym razie chciałbym być włączony do czegokolwiek, moi kolesie, mam 37 lat i mieszkam w Orange County CA, Garden Grove i tak, stamtąd pochodzi najwspanialszy zespół wszechczasów. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Dzień dobry, chciałbym mieć dostęp do sekcji RC. Mam nadzieję, że będę mógł wnieść swój wkład,

Dzięki!

@HEISENBERG
 

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Siemanko! Ja również chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC. Myślę, że mam kilka dobrych pomysłów, które mogę wnieść do sekcji. Życzę wszystkim miłego dnia
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym zaprosić i być aktywnym uczestnikiem tego forum i wnieść jak najwięcej.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Drogi administratorze BB, przekazałem swoją wiedzę na temat konwersji CBD do wysokiej D8 dla wszystkich zainteresowanych i chciałbym ubiegać się o dostęp do sekcji RC.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Przede wszystkim, czy to dlatego nie mogę oglądać filmów?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Możesz oglądać filmy wideo
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Heisenberg, nie mogę uruchomić żadnego z nich. Nie jestem jednak do końca pewien dlaczego.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
online 0-01
101010 BBF
WORLD WIDE WEB,

Blanco Heaven, Present

Odnośnie: Wniosek o dostęp do RC

Drogi panie Heisenberg,

Chciałbym ubiegać się o stanowisko członka RC Access.

Otwarte dzielenie się tutaj moimi motywacjami nie byłoby na razie najmądrzejszym posunięciem, ale w razie potrzeby chciałbym osobiście wyjaśnić moją motywację i intencje, więc w razie potrzeby jestem na to otwarty.

Jestem przekonany, że jestem silnym kandydatem do oferowanych opcji i jestem przekonany, że mogę być wartością dodaną.

Zakładając, że udało mi się dostarczyć wystarczających informacji, czekam na odpowiedź.

Z poważaniem,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
jego szeroki zakres... mądrze wydając.... wiesz co, zostaw to za to, czym jest, nie potrzebujesz tego. dzięki
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Mam nadzieję, że uzyskam dostęp do RC, to była długa podróż, zanim tu dotarłem.
 
Top