Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Możemy również dać dostęp do sekcji RC użytkownikom, którzy są producentami/chemikami/dostawcami odczynników/influencerami grupy docelowej (jesteśmy również gotowi zapłacić za reklamę naszego forum dla nich).
Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy otwarci na współpracę i szukamy ruchu, aby przyciągnąć docelowych odbiorców.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Witaj przyjacielu, mam zaszczyt poprosić Cię o zaproszenie do zapoznania się ze wspaniałą sekcją tego wspaniałego forum
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Witam wszystkich, jestem tu od dłuższego czasu, jestem dobrym czytelnikiem, ale jeszcze nie udzielałem się na tym forum... przepraszam.
Ale chciałbym zobaczyć sekcję RC, jeśli to ma sens. Również będę ciężko pracował, aby wnieść swój wkład.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Czy mogę mieć dostęp do sekcji rc, byłem dość aktywny na forach. Jestem w trakcie gotowania i chciałbym uzyskać pomoc. Uwielbiam 😍 kannabinoidy
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Cześć, mimo że mój użytkownik jest nowy, czytałem tutaj dużo dobrej chemii i jestem przekonany, że mój poziom i doświadczenie w praktycznej chemii organicznej jest tutaj pożądane, a także fakt, że jestem biologiem / biochemikiem z tytułem licencjata. Prowadzę eksperymentalne badania nad środkami psychoaktywnymi od co najmniej półtorej dekady i wymyśliłem kilka nowych związków, a także interesujących metod. Moja gotowość do dzielenia się potencjalnie niebezpieczną wiedzą jest dla mnie najlepsza w obszarze o ograniczonym dostępie. Chodzi o to, że inwestowanie w utracone i odbudowane laboratoria pozostawia mnie w sytuacji, w której finanse nie są najlepiej inwestowane w dostęp do sekcji RC (bez względu na to, jak bardzo tego pragnę)... Wolałbym zainwestować w chemikalia, o których marzę lub sprzęt, taki jak naprawa mojej wyparki obrotowej i zbudowanie stojaka na moje duże reaktory, które są żałosne z powodu ich posiadania i nigdy nie były używane. Pozostaje pytanie, jak mogę najlepiej udowodnić swoją wartość dostępu?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Wydaje się trochę głupie, że trzeba zapłacić 1000 dolarów, aby uzyskać dostęp do czegoś, czego nie mogę nawet zrozumieć.
Może gdybym mógł przeglądać tytuły/opisy wątków lub coś w tym stylu. Ale w tej chwili wydaje się, że jest to tylko przygotowanie do rozczarowania.

Gdyby można było zareklamować to, co jest w sekcji RC (tj. przynajmniej pokazać tytuły wątków), to może warto byłoby się zarejestrować. Ale 1000 dolarów za dosłownie nic o tym nie wiedząc to trochę zdzierstwo (z całym szacunkiem)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sekcja Research Chemicals jest dla nas dość kosztowna.
Wiele formuł zostało zsyntetyzowanych i przetestowanych eksperymentalnie.
Aby zidentyfikować nowe potencjalnie aktywne substancje, spędzamy dużo czasu na poszukiwaniach.
Naukowcy, którzy są gotowi podzielić się swoim doświadczeniem, mogą uzyskać bezpłatny dostęp do sekcji, a koszt 1000 dolarów to nic dla dealerów. Jednocześnie jedna formuła może przynieść miliony dolarów w przypadku udanego użycia tej substancji.
Obawiamy się również umieszczania nagłówków, aby nie doszło do powszechnego wycieku danych z sekcji, eksperci z wielu krajów analizują rynek RC w celu zakazania takich substancji w pierwszej kolejności.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jestem takim badaczem z nowymi związkami, które nigdy nie zostały przetestowane i ogromną liczbą projektów, które nawet nie zostały jeszcze zsyntetyzowane... Poświęcę niezbędny czas i aktywność, aby przetestować moją wartość.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Więc ta sekcja byłaby bardziej dla prawdziwych chemików i producentów? Jeśli którakolwiek z tych substancji miałaby być produkowana masowo, znalazłaby się na tym rynku lub na zwykłym rynku clearnet RC, prawda?

Jestem ciekaw tej sekcji. Nie miałbym nic przeciwko zapłaceniu 1000 dolarów, by mieć wyłączny dostęp do producentów wypuszczających nowe/legalne RC, ale nie wydaje się, by tym właśnie była ta sekcja.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Z bólem stwierdzam, że nie mam pieniędzy i straciłem moje ostatnie laboratorium badawcze, ale mam duże nadzieje na założenie nowego w tym roku. Napisałem wiele zeszytów z projektami molekularnymi, a moje zaangażowanie w chemię preparatywną w połączeniu z ponadprzeciętną wiedzą z zakresu neurobiologii chemicznej i psychofarmakologii (wszystko z zapleczem akademickim) może być bardzo przydatne, ale ponieważ nic nie produkuję i nic nie sprzedaję, mogę tylko twierdzić i w każdej chwili udowodnić, że jestem wart dostępu do tej sekcji, ponieważ jest to mój główny interes tutaj, oprócz głoszenia nauki chemii przed próbą beztroskiej praktyki mrocznych sztuk z myślą o pieniądzach. Kiedy byłem aktywnym tajnym chemikiem, większość rzeczy rozdawałem za darmo, a moją filozofią było robienie z nich narkotyków, aby były narkotykami i pokazywanie ludziom, co oznacza rzeczywista czystość materiałów (co wpędziło mnie w kłopoty, ale także zyskało szacunek i pewien stopień milczącej i uwarunkowanej tolerancji wobec moich psychoaktywnych badań ze strony władz).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Chciałbym wejść do sekcji RC, jestem tu od niedawna, ale chciałbym wejść, jeśli nie teraz to w przyszłości.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Witam, chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC, ale szczerze mówiąc dla mnie to tylko dobra lektura. Nie byłem zbyt aktywny w ciągu ostatnich ~ 2 tygodni, ponieważ byłem zajęty, ale kiedy tylko mam czas, zawsze staram się sprawdzać fora i publikować odpowiedzi, a może próbować pomóc w tym, co mogę, ale to prawdopodobnie jeszcze niewiele.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Naprawdę szukam dostępu do sekcji RC, będę aktywnym uczestnikiem i zapewnię najlepsze surowce i prekursory dla światowego bezpieczeństwa
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Zgłaszam swoją kandydaturę.
Witam, mam nadzieję, że mogę wnieść trochę wiedzy na to forum, uwielbiam czytać i uczyć się wszystkiego, co to forum ma do zaoferowania!
Dziękuję!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Wiem, że nie będę jeszcze w stanie uzyskać dostępu, ponieważ jestem nowy, ale chciałbym po prostu zostawić komentarz, dając znać, że jestem zainteresowany.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Heisenberg... rzeczywiście coś jest przeznaczone tylko dla wiedzących.
Proszę o dostęp do działu RC. Kopałem, szukałem i szukałem wiedzy o tym, co, dlaczego i jak, a moja potajemna ciekawość sięga daleko wstecz do rodów, potem do ula, potem do vespary, a teraz tutaj. Życie staje się nudne, a potem staje się zajęte, a badania są moim sposobem na przetrwanie każdego dnia. Moja karta czasu się sprawdza. Tak czy inaczej, wszystko jest w porządku, jestem tutaj, aby pozostać członkiem na całe życie.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Wiem, że jestem nowy, ale mam ogromne doświadczenie z rc, wiem, co ma jakie efekty i jak zmiany w cząsteczce mogą zmienić efekty. Mam wiele pomysłów na nowe leki (jak już wspomniano, na przykład 2-metylo,3,4-metyloendioksy-pirovaleron).
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Jeśli chcesz uzyskać dostęp do sekcji RC, musisz za nią zapłacić lub spędzić wystarczająco dużo czasu na forum i wnieść trochę swojej wiedzy lub usług.
 
Top