Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Proszę o przesłanie dostępu do lektury, co pozwoliłoby mi zaoszczędzić lata. Proszę
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Dzień dobry, chciałbym uzyskać dostęp do sekcji RC. Mam nadzieję, że będę mógł wnieść swój wkład do bazy wiedzy z moim doświadczeniem.
 

krcs890

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Jestem het
Jestem tutaj w desperackiej próbie nauczenia się chemii, aby móc syntetyzować własne syntetyczne kannabanoidy. Zostałem oszukany na lewo, prawo i środek, próbując uzyskać przyzwoity, spójny produkt. Od jakiegoś czasu przeglądam całą zawartość z daleka, ale myślę, że nadszedł czas, abym zaczął angażować się w to szybko rozwijające się, niesamowite forum informacyjne!!!
 

$DirtyRed$

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Chciałbym uzyskać dostęp do sekcji rc, mam dużą wiedzę na temat kannaboidów, chciałbym dowiedzieć się więcej.
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ubiegam się o dostęp, naprawdę podoba mi się ta strona i mam nadzieję dowiedzieć się więcej, dzięki bardzo
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Chcę ubiegać się o pracę w RC.
Jestem chemikiem z dużym doświadczeniem, posiadam również autorskie opracowania dotyczące syntezy kannabinoidów, którymi chętnie się podzielę.
Posiadam umiejętności w syntezie różnych kannabinoidów.
Na przykład: FUB-JWH-018, 5F-MDMB-PINACA, 5F-CUMYL-PINAC, itp....
Doświadczenie to nie ogranicza się do kannabinoidów.
Opiaty, stymulanty i psychodeliki również były opracowywane przez lata.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć @HEISENBERG

Chciałbym ubiegać się o dostęp do sekcji RC.

Jestem aktywny na forum. Z powodzeniem zsyntetyzowałem amfetaminy na drodze NaBH4/CuCl2 i opublikowałem niektóre z moich postępów oraz odpowiedziałem na pytania.

Obecnie jestem w trakcie dyskusji z @G.Patton, który pomaga mi w syntezie ICE poprzez d-metamfetaminę.

Jestem również pierwszym zweryfikowanym dostawcą amfetaminy.

Pozdrawiam
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nie jestem tu zbyt pomocny ani zajęty, ale zamierzam poprosić o przyjęcie, ponieważ najgorsze jest to, że odmówisz!
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Cześć Heisenberg,
Dużo czytam na forum przez ostatnie 6 miesięcy
Kilka razy miałem inne pseudonimy.
Mam duże doświadczenie w produkcji wolnej bazy olejowej (sposób mrówkowy/forma).
I mam stałą produkcję z al / hg i oddzielaniem d i l.

Byłbym szczęśliwy, gdybyś miał dostęp do sekcji rc
Mogę zrobić fotoreportaż z mojej produkcji, oddzielając d i l oraz produkt końcowy, jeśli jest to konieczne.

Dziękuję za pomoc
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Cholera, przejrzałem historię twoich postów @Hank Schrader i musisz mieć iq 300.

Też chciałbym mieć do tego dostęp, ale jestem tutaj, ponieważ zachorowałem na raka we wczesnych latach 20-tych i uzależniłem się od opisów, a teraz mam 20 lat i heroina i ogólnie słabe opioidy UE gówno mi zrobią, więc niestety muszę szukać Rc lub innych. :(
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jak rozumiem, dostęp do sekcji RC jest tutaj utrudniony. Moja wiedza prawdopodobnie nie ma znaczenia.
W każdym razie dziękuję za wiarę w mój iq lvl ;)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
W celu produktywnego rozwoju zasobu i wymiany wiedzy, proszę o dostęp do sekcji RC.
Przygotuję autorskie syntezy z pełnym wyjaśnieniem, które zostaną zamieszczone w sekcji RC.

Moje doświadczenie zawodowe w przemyśle farmaceutycznym i produkcji leków wynosi ponad 18 lat.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Twoja produkcja jest naprawdę imponująca. Dam ci dostęp do RC wraz z pierwszą pomyślnie zakończoną sprzedażą na forum.
 

leonQuez

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2022
Messages
8
Reaction score
16
Points
3
Witam pana, uprawiam marihuanę, ale o niskiej zawartości THC.... Mieszkam w indyku i nie mogę znaleźć cannabioidu, chcę sobie zrobić, ale nie mam połączenia... nie mam pieniędzy proszę pomóż mi w rc acces room jestem licealistą chcę zarabiać pieniądze proszę
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Cześć, nie wiem, czy mogę wejść do sekcji RC, ale jestem aktywnym członkiem, opublikowałem 2 syntezy i mam wiele syntez do udostępnienia!
 
Top