Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Czy nadal możliwe jest uzyskanie dostępu do sekcji RC poprzez uczestnictwo i udzielanie się na forach/grupach? Nie mam dużej wiedzy na temat chemii, ale wiem dużo o lekach i trochę o farmakologii.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tak, to jest zawsze istotne. Około 20 osób ma dostęp do tej sekcji i tylko 2 lub 3 osoby wykupiły ten dostęp.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości otrzymam zaproszenie do sekcji rc. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł wnieść tutaj więcej informacji na temat syntetycznych noidów
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Wiele się już nauczyłem i uważam, że chemia jest niesamowita. Jestem nowy w chemii poza klasą w liceum, więc oglądałem you tube.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jest to swego rodzaju repost tutaj, nie mogę uzyskać dostępu do mojego starego konta. Jestem bardzo zainteresowany dołączeniem do sekcji rc. Mam wieloletnie doświadczenie w hurtowej dostawie kannabinoidów i innych substancji chemicznych, szukam nowych źródeł odczynników i nowych metod syntezy i mam nadzieję, że przyczynię się do rozwoju tej niesamowitej społeczności.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Dzień dobry,
Chciałbym zgłosić swoją kandydaturę do sekcji RC.
Wykonałem wiele różnych rodzajów syntez, również syntez z RC, takich jak na przykład 3cmc.
Dzielę się wiedzą, pomagam ludziom z ich syntezami i jestem tutaj aktywny.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Wiem, że jestem nowy i nie piszę postów, chyba że mam coś ważnego do powiedzenia. Miałem chemię w szkole średniej, ale jestem prawie samoukiem i ciągle się uczę. Zrobiłem wiele rp / i dd dobrze, a teraz uczę się, jak wiele innych sposobów jest możliwych. Proszę o dopuszczenie do r / c, aby kontynuować moją naukę, jeśli jest to dozwolone, i będę bardziej aktywny, gdy poczuję się tu bardziej komfortowo. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Szczerze mówiąc, dosłownie potrzebuję prawdziwego, uczciwego źródła najsilniejszych możliwych kannabinoidów do wysyłki do Wielkiej Brytanii...
Nie jestem najbardziej kompetentny w tej dziedzinie, ale bardzo chcę się uczyć...
z góry dzięki
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Od początku mojej współpracy z Państwem jestem bardzo zainteresowany dostępem do sekcji rc. Uprzejmie proszę o pozwolenie na dostęp do niej. Do tej pory zdobyłem sporo wiedzy na tym forum. Bardzo chciałem ją poszerzyć. Dopóki to forum jest aktywne z chęcią zostanę jego członkiem.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Tak, jeśli mogę uzyskać poradę, jak często trzeba publikować, aby mieć prawo dostępu (czy chodzi o jakość?).
Czy płatność jest sposobem na uzyskanie dostępu bez pracy, czy jest konieczna, ale niewystarczająca? Wydaje mi się, że to pierwsze.
Dziękuję
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Nie liczy się częstotliwość publikowania, ale jakość. Tak, płatność daje natychmiastowy dostęp na zawsze.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Czy kwalifikuję się do udziału? Chcę dołączyć do RC
Bardzo dziękujemy za wspaniałą platformę i wiedzę.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC me boys! Proszę! Nie martw się, nie jestem tu po to, by kraść "przepisy" (lol), jestem zainteresowany nauką o nowych syntetycznych ścieżkach do związków psychoaktywnych. Jestem taki fajny! Naprawdę!

.... Dlaczego miałbym płacić, skoro mogę wnieść swój wkład? Czy to nie jest bardziej wartościowe?
 
Top