Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Mazerakam

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Mam nadzieję, że wkrótce uzyskam dostęp do strefy RC.
Naprawdę chcę tworzyć własne laboratoria, syntezować noidy. to zbyt obiecująca substancja, aby nie być tak zainteresowanym.
Dzięki, jeśli mnie zaprosisz, chcę być częścią twojej rodziny RC <3.
Ponieważ nigdy nie będę miał 1000 dolarów na zakup dostępu... Nie mogę, naprawdę..
Chcę tylko zsyntetyzować stare rzeczy, niezależnie od tego, czy jest to legalne, czy nie
 
Last edited:

goodrc9

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witaj heisenberg, chciałbym uzyskać dostęp. Dziękuję bardzo
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Płatny dostęp kosztuje 1000 USD

Aby uzyskać bezpłatny dostęp, należy udzielać się na forum.
 

nomad

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2022
Messages
13
Reaction score
23
Points
3
Ubieganie się o dostęp. Prowadzę listę sprzedawców RC z 80 tysiącami wyświetleń (od dwóch lat), której celem jest identyfikacja nieuczciwych sprzedawców i zapewnienie bezpieczeństwa społeczności. Wielu naszych członków jest chemikami i jestem pewien, że chętnie by tu zaglądali.

Staram się być aktywny i udzielać się, gdy tylko mogę, ale zazwyczaj tylko czaję się, gdy nie jestem zalogowany. W każdym razie, ta sekcja interesuje mnie najbardziej i z chęcią tu zajrzę.

Aby uzyskać więcej informacji na temat listy (myślę, że rozmawiałem z tobą o tym wcześniej?), Nie krępuj się PM.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tak, prawdopodobnie rozmawialiśmy już o tym wcześniej. Chętnie nawiążemy współpracę i zaprosimy na nasze forum dostawców z Twojej listy. Byłby to bardzo znaczący wkład w rozwój forum.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Witam wszystkich. Znalazłem to wspaniałe forum kilka dni temu. I będę tu spędzał czas codziennie. Ponieważ jest bardzo pouczające. Proszę o dostęp do sekcji RC po pewnym czasie.
 

Microogata

Don't buy from me
Resident
Joined
May 2, 2022
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Cześć, chciałbym uzyskać dostęp do sekcji, jeśli to możliwe, chcę syntetyzować. Wielkie dzięki
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Cześć, ubiegam się o dostęp do sekcji rc. Mam nadzieję, że wkrótce otrzymam zaproszenie. Dołożę wszelkich starań, aby być aktywnym na tym forum. Pozdrawiam
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Witaj HEISENBERG
Czy mogę już dołączyć do sekcji rc?
pozdrawiam
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Jeśli pewnego dnia będę miał do niego dostęp, chciałbym, aby otworzył przede mną drzwi ;)
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Chciałbym się przywitać i docenić możliwość zdobycia doświadczenia w sekcji RC. Chcę nauczyć się tego, co mogę od bardziej doświadczonych facetów i wrócić do rzeczy w znacznie czystszej i większej skali. Jeszcze raz dzięki.
 

SweetStoner420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 19, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Wiem, że jestem nowy i nie jestem jeszcze zbyt aktywny, ale chciałbym uzyskać dostęp do RC, chciałbym zacząć uczyć się o nich więcej ❤️❤️
 

boeing

Don't buy from me
Resident
Joined
May 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Cześć, jak mogę uzyskać dostęp do sekcji RC, jestem bardzo zainteresowany.
 
Top