Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
pozdrawiam!

byłbym bardzo zainteresowany aplikacją RC'S area, czy jest to możliwe?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Warunki uzyskania dostępu do RC zostały wielokrotnie opisane powyżej.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Przeczytałem wskazówki dotyczące uzyskiwania dostępu do sekcji rc, ale chciałem zapytać o stwierdzenie dotyczące pozostawienia aplikacji tutaj (aplikacji?) I muszę się tutaj zgiąć, aby uzyskać dostęp? Jestem sprzedawcą, ale dopiero zaczynam sprzedawać członkom, którzy są nowi.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Nie jesteś jeszcze sprzedawcą na naszym forum. Ale bądź na bieżąco, jesteś blisko uzyskania dostępu za darmo.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Chcę tylko powiedzieć, że kiedy znalazłem to forum, zapaliłem się, ponieważ od lat szukałem forum opartego na chemii na temat substancji czynnych. Od ula do roda była ogromna luka aż do teraz. Oprócz uczenia się wszystkiego, co mogę na temat syntezy substancji czynnych i wnoszenia wkładu gdziekolwiek i kiedykolwiek mogę, chemia badawcza jest moim prawdziwym obszarem zainteresowań. Mam doświadczenie z wieloma chemikaliami badawczymi i codziennie spędzam trochę czasu na przeglądaniu dostępnych sklepów i zauważaniu, którym sprzedawcom nadal można ufać, a którzy zaczęli oszukiwać. Powiem tak, w ciągu ostatnich dwóch lat cała scena mocno ucierpiała. Wydaje się, że stosunek oszustów do prawdziwych sprzedawców rośnie z dnia na dzień, a wraz ze stosunkowo niedawnym usunięciem niektórych z najbardziej znaczących pozostałych chińskich sprzedawców, sytuacja się zmienia. Dodając do tego, że reddit zakazał wielu sub-redditów z powodu sourcingu lub rarechems zostało przejęte przez hakerów, jestem po prostu szczęśliwy, że znalazłem nowy dom dla mojego hobby.
Chętnie nauczę się wszystkiego, co potrafię, zarobię na swoje utrzymanie i wniosę swój wkład.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich, chciałbym zostać zaproszony do sekcji RC, jestem nowy, ale postaram się być aktywny i dużo się uczyć! Jestem bardzo zainteresowany nauką chemii i sposobami wytwarzania prekursorów do prekursorów, dziękuję za to forum i cenne informacje.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Do niedawna uważałem, że wiedza nie ma już nawet solidnej definicji w dzisiejszych czasach, biorąc pod uwagę, że można uzyskać prawie każdą informację z Internetu. Ale odkąd zainteresowałem się narkotykami, zauważyłem, że istnieje wiele ukrytych syntez i metod produkcji leków (nie tylko na tym forum), których nie można znaleźć w Internecie. Na początku nie byłem z tego zadowolony, ponieważ oznaczało to, że nie mogłem po prostu wyszukać dowolnego narkotyku i uzyskać najlepszej metody jego produkcji. Ale potem zdałem sobie sprawę, że może to być dobra rzecz. Poza tym, że wiele osób produkuje potencjalnie niebezpieczne narkotyki niskiej jakości, ponieważ każdy może być najlepiej poinformowany o wszystkim, społeczeństwo często staje się bardzo spolaryzowane i było to dla mnie dość demoralizujące, gdy chciałem zbadać jakiś temat, wiedząc, że wszystkie informacje już tam są. Fakt, że istnieją informacje o narkotykach, przeznaczone tylko dla najbardziej błyskotliwych chemików, daje mi nadzieję. Dodaje też chemii bardzo mistycznego aspektu, który moim zdaniem jest całkiem zabawny.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Gdzie jest ta sekcja RC, szukałem jej wszędzie. czy jest ukryta dla członków, którzy nie są zaproszeni?
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Znajduje się on na stronie forum pod nazwą "Research Chemicals".
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Co znajduje się w sekcji RC? Chciałbym zobaczyć.
Widziałem prawie każdą strukturę leku od czasu pojawienia się research chemicals, myślę, że zobaczę coś, co widziałem wcześniej.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Cześć, HEISENBERG
Czy mogę już uzyskać dostęp do sekcji RC?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pozdrowienia. Nie, jeszcze nie możesz, nie widzę, abyś wniósł wystarczający wkład w forum, aby to zrobić.
 
Top