Badanie lokalnego rynku leków

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

BB Forum angażuje aktywnych naukowców na zasadach komercyjnych do przeprowadzenia prac analitycznych w celu zbadania lokalnych rynków leków.

Badanie obejmuje następujące elementy:

1.Ramy prawne kraju (z odniesieniami do źródeł)
1.1 Listy nielegalnych narkotyków;
1.2 Listy kontrolowanych chemikaliów (prekursorów narkotyków);
1.3 Kary za reklamowanie sklepów internetowych sprzedających nielegalne narkotyki;

2Charakterystyka biznesu narkotykowego w Twoim kraju
2.1 Zestawienie lokalnych sprzedawców internetowych i ruchu na ich stronach internetowych;
2.2 Popularne rynki w Twoim kraju i analiza ich witryn/ruchu;
2.3 Kampanie reklamowe prowadzone przez dilerów narkotyków w Twoim kraju (co najmniej 3 przykłady z odniesieniami do mediów);
2.4 Zbieranie otwartych danych źródłowych na oficjalnych stronach internetowych dotyczących przestępczości w dziedzinie handlu narkotykami (liczba aresztowań/zajęć w ciągu ostatnich 3 lat). Wskazanie minimalnych i maksymalnych wyroków za sprzedaż, kupno i posiadanie nielegalnych narkotyków;
2.5 Nielegalne popularne narkotyki w twoim kraju (jakie nielegalne narkotyki są popularne w twoim kraju i gdzie można je kupić online/offline)+Ceny hurtowe i detaliczne substancji;
2.6 Legalne popularne narkotyki w twoim kraju (jakie popularne narkotyki są legalne w twoim kraju i gdzie można je legalnie kupić online/offline)+Ceny hurtowe i detaliczne substancji;

3 Charakterystyka handlu narkotykami offline w twoim kraju.Lista wszystkich znanych geograficznych punktów przyciągających użytkowników narkotyków oraz wyjaśnienie, dlaczego stały się one takimi punktami.

4. Wyczerpująca lista tematycznych i zbliżonych tematycznie stron internetowych/grup na Telegramie lub kanałów/społeczności na Discordzie lub innych portalach społecznościowych zawierających wiadomości związane z zażywaniem narkotyków i narkobiznesem w danym kraju.

5. Lista najbardziej znanych anonimowych sposobów zakupu kryptowalut w Twoim kraju. Lista popularnych systemów płatności używanych przez oszustów i handlarzy narkotyków. Ogólne szacunki dotyczące kryptowalut wykorzystywanych do zakupu narkotyków. Dane dotyczące możliwości zakupu narkotyków offline od ulicznych dealerów za kryptowaluty?

6. Obecność jakichkolwiek nielegalnych usług dostawy narkotyków do drzwi w Twoim kraju; Jeśli tak, podaj linki do takich usług.

7. Opisz portret przeciętnego użytkownika narkotyków i przeciętnego dilera narkotyków.
8. Podaj informacje na temat sklepów online i offline, które sprzedają sprzęt i chemikalia osobom prywatnym (nawet proste chemikalia).
9. W jaki sposób nielegalne narkotyki syntetyczne trafiają do kraju? Import gotowych produktów z innych krajów lub produkcja krajowa.
Należyprzedstawić dowody na poparcie wniosków wyciągniętych z odpowiedzi na to pytanie.


Pozycje badania nie są wyczerpujące, ale są obowiązkowe. Wykonawca może je uzupełnić o własne sekcje. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszelkie dane wymienione w badaniu muszą być potwierdzone przez inne źródła informacji. Na przykład nie można napisać, że "w kraju A 60% narkomanów jest uzależnionych od narkotyków, ponieważ jest to tylko moje założenie".


Kraje zainteresowania:
Wielka Brytania i wszystkie kraje UE

Wynagrodzenie za kompletne i wyczerpujące badanie nie może być niższe niż 1000 USD, użytkownicy, których badania zostaną uznane za najbardziej dokładne i kompletne, mogą otrzymać stałą pracę w personelu BB Forum z miesięczną pensją w wysokości 1000 USD. Kilku użytkowników może współpracować w celu napisania badania. Jeśli zdecydujesz się przeprowadzić to badanie, pamiętaj, że limit czasu nie może być dłuższy niż 7 dni. Jeśli nie dotrzymasz tego terminu, zaangażujemy innych wykonawców.

Jeśli chcesz wykonać dla nas to badanie, napisz do mnie prywatną wiadomość. Płatność za badania następuje w ciągu 5 dni od sporządzenia raportu, ponieważ potrzebujemy czasu na sprawdzenie wszystkich danych. Administracja forum zastrzega sobie prawo do publicznego opublikowania badań w swoim imieniu, jeśli zostanie to uznane za konieczne.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kraje, dla których badanie jest już w toku:

Kraje zainteresowaniaRozpoczęte badaniaOdpowiedzialny za badaniaBadania opublikowane
Zjednoczone Królestwo28 marca 2024 r.@LazZzZz
Hiszpania27 marca 2024 r.@craris100
SłowacjaW poszukiwaniu badacza
Rumunia28 marca 2024 r.@Huey Freeman
Francja28 marca 2024 r.@Francja @MagicshroomBadanie rynku narkotyków
Polska29 marca 2024 r.@mescalito10 Analiza rynku leków [Polska]
NiemcyW poszukiwaniu badacza
Bułgaria2 kwietnia 2024 r.@Dr. X
Litwa11 kwietnia 2024@magnesium_sulphate Badanie rynku leków [LITWA]
ŁotwaW poszukiwaniu badacza
DaniaW poszukiwaniu badacza
WęgryW poszukiwaniu pracownika naukowego
BelgiaW poszukiwaniu pracownika naukowego
EstoniaW poszukiwaniu pracownika naukowego
Republika Czeska26 kwietnia 2024 r.@mescalito10
Finlandia13 kwietnia 2024 r.@pap.pine
HolandiaW poszukiwaniu badacza
WłochyW poszukiwaniu pracownika naukowego
GrecjaW poszukiwaniu pracownika naukowego
PortugaliaW poszukiwaniu pracownika naukowego
SzwecjaW poszukiwaniu pracownika naukowego
SłoweniaW poszukiwaniu pracownika naukowego
ChorwacjaW poszukiwaniu pracownika naukowego
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Musisz zebrać wiele informacji, pozwól mi robić notatki i postaram się wnieść jak najwięcej
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Chciałbym pomóc, ale zakres jest tak duży, a same Stany Zjednoczone są tak duże i zróżnicowane. 50 stanów to praktycznie 50 krajów. Alaska sama w sobie byłaby 18 krajem pod względem wielkości. KALIFORNIA sama w sobie byłaby 5. największą gospodarką WSZYSTKICH KRAJÓW! Teksas ma większą gospodarkę niż Rosja, Kanada czy Francja. Dea jest postrachem świata, nie ma tam absolutnie żadnej reklamy nielegalnych narkotyków głównego nurtu. Mimo to wartość nielegalnego rynku narkotykowego w USA szacuje się na 750 miliardów dolarów rocznie. Kręgi narkotykowe są często etniczne, a także ciasne. Muszę namówić czarnoskórego mężczyznę, by kupił moją kokainę. Po metę wysyłam Meksykanina. Nie żartuję. Znam tych ludzi, ale istnieje absolutna zasada zabraniająca sprzedawania narkotyków białym. Ludzie rasy kaukaskiej, których znam, to drobnica. Nie mogę złamać rynku narkotykowego i zdobyć tych informacji. Nie mogę znaleźć grup, których nikt nie skomentuje. Następnie pomnóż to x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nie wiem, zachodnie wybrzeże nie jest takie. To znaczy, pisałem tutaj wcześniej o tym, że różne regiony zdecydowanie różnią się kulturowo i mają różne poglądy lub stanowiska w sprawie różnych substancji. Twój opis wydaje się bardzo podobny do niektórych obszarów Środkowego Zachodu lub wschodniego wybrzeża. Zachodnie wybrzeże jest bardziej otwarte, do diabła, stan Waszyngton zdekryminalizował posiadanie wszystkich narkotyków kilka lat temu! Są dilerzy, którzy się reklamują i może nie połowa, ale i tak duża liczba, weźmie kryptowaluty bezpośrednio na ulicy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Oczywiście zgadzam się z tym. Zachodnie Wybrzeże równie dobrze mogłoby być innym krajem niż reszta Stanów Zjednoczonych. Polityka dekryminalizacji i redukcji szkód jest znacznie bardziej praktyczna. Jestem na Środkowym Zachodzie, a polityka i taktyka organów ścigania są wręcz archaiczne. Na przykład, jeśli zostaniesz przyłapany na sprzedaży praktycznie dowolnej substancji aktywnej Cns, grozi ci dekada więzienia, nawet jeśli nie sprzedajesz nielegalnych narkotyków. Musisz tylko uwierzyć, że tak było i jesteś winny. Mówiąc dokładniej, wystarczy, że powiesz, że wierzyłeś, że sprzedajesz narkotyki. Jeśli sprzedawałeś L-metamfetaminę, która nie jest nielegalna, nie mają obowiązku ci o tym mówić. Wyślą cię do więzienia za sprzedaż leków bez recepty, jeśli nie wiesz, jak uargumentować tę kwestię
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Na razie zacznij od pierwszego stanu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Od czegoś trzeba zacząć! Czy mogę zasugerować Wschodnie Wybrzeże? Weźmy Stany!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Do dzieła! Jeśli chcesz, wyślę ci moje 20 stron badań. Ile dolarów wydaje się rocznie na narkotyki z ciemnego rynku w USA? Odpowiedz kiedykolwiek. Kiedy znajdziesz wiarygodne źródło 😁. Zaakceptuję nawet wątpliwe źródło, jeśli możesz je zacytować i nie jest to szacunek z przedziałem 100 milionów dolarów. To tak blisko, jak DEA chce zgadywać. Pamiętaj, że bez względu na to, czy poniesiesz porażkę, czy odniesiesz sukces, prawdopodobnie nie otrzymasz żadnych korzyści za swój wysiłek.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Zgadzam się z fritem, wiele z wymaganych szczegółów nie ma zastosowania w moim kraju. Byłem naprawdę podekscytowany możliwością prowadzenia badań i pisania dla BB, dopóki nie przeczytałem wszystkich wymagań. W USA nie ma firm dostarczających narkotyki, tutejsi dealerzy narkotyków nie reklamują się, lokalni dealerzy nie przyjmują kryptowalut itp. Wyjaśnienie Fritsa jest dość wyczerpujące i wyjaśniające.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Czy to niestosowne, że pytam, jaki obszar hipotetycznie opisujesz (wiesz, w wymyślonej historii, w której wszystkie imiona zostały zmienione, aby chronić nikczemnego lola i nie są oparte na prawdziwych incydentach lub czasach, które można ścigać). Pytam tylko dlatego, że zastanawiam się, jak różni ludzie w tych samych obszarach mogą również doświadczać różnych rzeczy. Zobacz mój komentarz do powyższej wiadomości Frita.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Trudno będzie podać wszystkie nazwy narkotyków, na przykład we Francji jest ich ponad 200 i nie znalazłem żadnej konkretnej listy z ich nazwami, w kilku listach, które znalazłem, są to główne narkotyki, takie jak metaamfetamina, GHB, MDMA,... i ich pochodne (czasami).
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Jak mogę nazywać siebie ekspertem? Tak, byłem na ulicy, byłem uzależniony od mety i doświadczyłem wielu narkotyków, takich jak heroina, morfina, tabletki na receptę 4mmc i wiele innych. Naprawdę chciałbym pomóc, ale nie wiem, czy moje doświadczenia mogą być dla ciebie przydatne.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG to byłoby wyróżnienie, aby zrobić to💪, ale czy jest jakiś okres czasu, aby spróbować zebrać wszystkie te informacje o moim kraju?
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu dla niemiec
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Czy ktoś z USA chciałby się ze mną dogadać? Jest to cichy projekt, ale mogę być w stanie zrobić kilka
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Podejmę się tej próby. Jest to zniechęcająca ilość pracy i nie mogę zagwarantować, że ją ukończę, ale szyjąc, ponieważ ma tygodniową datę ważności, planuję spieprzyć tyłek przez 1 dzień i zobaczyć, czy uda mi się ukończyć 1/7. Jeśli nie, mogę współpracować z tobą! A jeśli nic innego, może oboje będziemy mogli wnieść naszą pracę do czyjegoś ostatecznego projektu? To ogromne przedsięwzięcie!!! Odezwę się po tym, jak będę miał okazję zatopić w tym zęby i uzyskać lepszy pomysł na to, czy jest to coś, co mogę przełknąć w całości, czy nie. Brzmi dobrze, przyjacielu?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Jeśli czytasz uważnie, badania obejmują tylko kraje UE i Wielką Brytanię. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie pojawią się podczas pisania takich badań w USA. Będziemy również przeprowadzać duże badania w USA, być może w różnych stanach.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornia naprawdę działa jak inny kraj. Prawdopodobnie uczciwie byłoby nazwać zachodnie wybrzeże własną jednostką. KALIFORNIA, OREGON i Waszyngton od dziesięcioleci mają dekryminalizację marihuany i politykę narkotykową redukcji szkód, w której po prostu biorą narkotyki i nie aresztują cię. Rutynowo łamią prawo federalne. Równie dobrze mogłaby to być inna planeta
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Stany USA są rzeczywiście bardzo zróżnicowane. Nas jednak interesują przede wszystkim te stany, w których silnie rozwinięty jest handel międzynarodowy (w szczególności porty handlowe), stany położone na granicach z innymi krajami. Takie stany są szczególnie interesujące dla społeczności, ponieważ powinno być możliwe importowanie niezbędnych chemikaliów do kraju za ich pośrednictwem.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornia
Teksas
Floryda
Są to tak naprawdę jedyne stany, przez które można przejść. Północ w Kanadzie jest bardzo trudna na granicach, więc trzeba szukać na południu. Meksyk jest łatwy do wwiezienia i w tym konkretnym czasie nikt nie powstrzymuje ich przed wwiezieniem. To złoty wiek przemytu.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
W porządku Heisenberg, w związku z tym chciałbym spróbować w USA. Przy założeniu, że w przyszłości będzie to wymagało bardziej dogłębnego, specyficznego dla stanu raportu, aby dać pełny obraz, a także fakt, że niektóre szczegóły, o które prosiłeś, nie będą miały zastosowania do mojego kraju lub nie zostaną uwzględnione w moim raporcie. Wierzę, że mógłbym wymyślić coś, co mógłbyś zaakceptować. Co o tym sądzisz? Czy mogę spróbować?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
W przypadku USA dobrym pomysłem może być zrobienie tego według regionu. Grupa 5, może 6, może więcej z nas mogłaby przedstawić ogólny obraz całego kraju. Północny wschód, południowy wschód, środkowy zachód, północny zachód, południowy zachód. Zasadniczo Boston/RI/CT, a także NY/NJ, Floryda/ATL, Chicago/detrioty/obszar jezior, granica TX/MX, Kalifornia/południowy zachód, stan Waszyngton/Oregon. Spora część handlu pochodzi również z Filadelfii/Baltimore/DC, a także z ogromnego, jeśli nie największego, węzła transportowego.

Byłbym skłonny dołożyć się do tego z moimi kolegami z BBgaters. Wygląda na dość zniechęcający projekt... albo może być. Dżentelmen o imieniu @magnesium_sulphate w LT naprawdę wybił to z parku, czapki z głów. Ačiū, broliukas.

(Przepraszam Pseudo - nie chciałem odpowiadać konkretnie tobie).
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Czy rozsądne jest przyczynianie się do tych badań (nie dla pieniędzy), jeśli nie można uwzględnić wszystkich szczegółów? W Finlandii nie ma też zbyt wielu sklepów internetowych, ale prawdopodobnie mógłbym dostarczyć informacje, które są możliwe do uzyskania.
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Cześć BB's,

Bardzo doceniam tę ofertę, ale nie jestem tu żadnym ekspertem. Jestem tylko osobą, która ostatnio zafascynowała się metamfetaminą.

Okazało się, że metamfetamina ma moc obudzenia drogiej mi osoby z bezustannej hipersomnii i paraliżu sennego.

To cudowne działanie metamfetaminy, którego byłem świadkiem, sprawia, że chcę teraz wiedzieć o niej wszystko. Jestem szczególnie wdzięczny BB Forums za wasze artykuły. Ten ostatni artykuł o "najprostszej syntezie metamfetaminy z efedryny lub pseudoefedryny" jest najlepszą, najbardziej zrozumiałą informacją dla osoby takiej jak ja, bez zaplecza naukowego, jakie znalazłem, Dziękuję !!!

Szczerze Wdzięczny
MM.
 
Top