Badanie lokalnego rynku leków

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Chciałbym pomóc, ale zakres jest tak duży, a same Stany Zjednoczone są tak duże i zróżnicowane. 50 stanów to praktycznie 50 krajów. Alaska sama w sobie byłaby 18 krajem pod względem wielkości. KALIFORNIA sama w sobie byłaby 5. największą gospodarką WSZYSTKICH KRAJÓW! Teksas ma większą gospodarkę niż Rosja, Kanada czy Francja. Dea jest postrachem świata, nie ma tam absolutnie żadnej reklamy nielegalnych narkotyków głównego nurtu. Mimo to wartość nielegalnego rynku narkotykowego w USA szacuje się na 750 miliardów dolarów rocznie. Kręgi narkotykowe są często etniczne, a także ciasne. Muszę namówić czarnoskórego mężczyznę, by kupił moją kokainę. Po metę wysyłam Meksykanina. Nie żartuję. Znam tych ludzi, ale istnieje absolutna zasada zabraniająca sprzedawania narkotyków białym. Ludzie rasy kaukaskiej, których znam, to drobnica. Nie mogę złamać rynku narkotykowego i zdobyć tych informacji. Nie mogę znaleźć grup, których nikt nie skomentuje. Następnie pomnóż to x 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nie wiem, zachodnie wybrzeże nie jest takie. To znaczy, pisałem tutaj wcześniej o tym, że różne regiony zdecydowanie różnią się kulturowo i mają różne poglądy lub stanowiska w sprawie różnych substancji. Twój opis wydaje się bardzo podobny do niektórych obszarów Środkowego Zachodu lub wschodniego wybrzeża. Zachodnie wybrzeże jest bardziej otwarte, do diabła, stan Waszyngton zdekryminalizował posiadanie wszystkich narkotyków kilka lat temu! Są dilerzy, którzy się reklamują i może nie połowa, ale i tak duża liczba, weźmie kryptowaluty bezpośrednio na ulicy.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Oczywiście zgadzam się z tym. Zachodnie Wybrzeże równie dobrze mogłoby być innym krajem niż reszta Stanów Zjednoczonych. Polityka dekryminalizacji i redukcji szkód jest znacznie bardziej praktyczna. Jestem na Środkowym Zachodzie, a polityka i taktyka organów ścigania są wręcz archaiczne. Na przykład, jeśli zostaniesz przyłapany na sprzedaży praktycznie dowolnej substancji aktywnej Cns, grozi ci dekada więzienia, nawet jeśli nie sprzedajesz nielegalnych narkotyków. Musisz tylko uwierzyć, że tak było i jesteś winny. Mówiąc dokładniej, wystarczy, że powiesz, że wierzyłeś, że sprzedajesz narkotyki. Jeśli sprzedawałeś L-metamfetaminę, która nie jest nielegalna, nie mają obowiązku ci o tym mówić. Wyślą cię do więzienia za sprzedaż leków bez recepty, jeśli nie wiesz, jak uargumentować tę kwestię
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Zgadzam się z fritem, wiele z wymaganych szczegółów nie ma zastosowania w moim kraju. Byłem naprawdę podekscytowany możliwością prowadzenia badań i pisania dla BB, dopóki nie przeczytałem wszystkich wymagań. W USA nie ma firm dostarczających narkotyki, tutejsi dealerzy narkotyków nie reklamują się, lokalni dealerzy nie przyjmują kryptowalut itp. Wyjaśnienie Fritsa jest dość wyczerpujące i wyjaśniające.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Czy to niestosowne, że pytam, jaki obszar hipotetycznie opisujesz (wiesz, w wymyślonej historii, w której wszystkie imiona zostały zmienione, aby chronić nikczemnego lola i nie są oparte na prawdziwych incydentach lub czasach, które można ścigać). Pytam tylko dlatego, że zastanawiam się, jak różni ludzie w tych samych obszarach mogą również doświadczać różnych rzeczy. Zobacz mój komentarz do powyższej wiadomości Frita.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Jeśli czytasz uważnie, badania obejmują tylko kraje UE i Wielką Brytanię. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudności, jakie pojawią się podczas pisania takich badań w USA. Będziemy również przeprowadzać duże badania w USA, być może w różnych stanach.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornia naprawdę działa jak inny kraj. Prawdopodobnie uczciwie byłoby nazwać zachodnie wybrzeże własną jednostką. KALIFORNIA, OREGON i Waszyngton od dziesięcioleci mają dekryminalizację marihuany i politykę narkotykową redukcji szkód, w której po prostu biorą narkotyki i nie aresztują cię. Rutynowo łamią prawo federalne. Równie dobrze mogłaby to być inna planeta
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornia
Teksas
Floryda
Są to tak naprawdę jedyne stany, przez które można przejść. Północ w Kanadzie jest bardzo trudna na granicach, więc trzeba szukać na południu. Meksyk jest łatwy do wwiezienia i w tym konkretnym czasie nikt nie powstrzymuje ich przed wwiezieniem. To złoty wiek przemytu.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
W porządku Heisenberg, w związku z tym chciałbym spróbować w USA. Przy założeniu, że w przyszłości będzie to wymagało bardziej dogłębnego, specyficznego dla stanu raportu, aby dać pełny obraz, a także fakt, że niektóre szczegóły, o które prosiłeś, nie będą miały zastosowania do mojego kraju lub nie zostaną uwzględnione w moim raporcie. Wierzę, że mógłbym wymyślić coś, co mógłbyś zaakceptować. Co o tym sądzisz? Czy mogę spróbować?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
W przypadku USA dobrym pomysłem może być zrobienie tego według regionu. Grupa 5, może 6, może więcej z nas mogłaby przedstawić ogólny obraz całego kraju. Północny wschód, południowy wschód, środkowy zachód, północny zachód, południowy zachód. Zasadniczo Boston/RI/CT, a także NY/NJ, Floryda/ATL, Chicago/detrioty/obszar jezior, granica TX/MX, Kalifornia/południowy zachód, stan Waszyngton/Oregon. Spora część handlu pochodzi również z Filadelfii/Baltimore/DC, a także z ogromnego, jeśli nie największego, węzła transportowego.

Byłbym skłonny dołożyć się do tego z moimi kolegami z BBgaters. Wygląda na dość zniechęcający projekt... albo może być. Dżentelmen o imieniu @magnesium_sulphate w LT naprawdę wybił to z parku, czapki z głów. Ačiū, broliukas.

(Przepraszam Pseudo - nie chciałem odpowiadać konkretnie tobie).
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Zanim wyjedziesz do Malezji, zrób najpierw rozeznanie 😉
 

mandoel

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jestem ekspertem na rynku lokalnym, szczególnie w Indonezji
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Czy jest już gotowy kraj, aby przyjrzeć się ukończonemu opracowaniu, jako przykładowi?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Drodzy autorzy artykułów naukowych, spójrzcie na ten artykuł jako przykład tego, co chcielibyśmy od Was zobaczyć.
Analiza rynku leków [Polska
Myślę, że każdy, kto chce rozpocząć działalność w Polsce, powinien przeczytać ten artykuł.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Cóż, jestem w Kalifornii i mogę potwierdzić fakt, że chociaż wiele rzeczy zostało zdekryminalizowanych przez stan, nie miało to miejsca w przypadku rządu federalnego. Legalizacja w Kalifornii w szczególności znacznie utrudniła działanie, ponieważ ówczesny prezydent, Bush # 2, pozostawił DEA, aby sobie z tym poradził, a oni zdecydowali, że będą ścigać sprawy w szczególności hodowców.
Jeśli chodzi o granice na północy i południu od nas, wjazd do Meksyku jest prosty, ale powrót samochodem wiąże się z przeszukaniem w około jednej trzeciej przypadków, jeśli nie możesz udowodnić, że Twoja podróż była związana z biznesem. Północna granica jest szczelna jak bęben, z wyjątkiem jednego miejsca, które znalazłem. Jeśli próbujesz wędrować lub korzystać z pojazdów terenowych, mają kamery wykrywające ruch na całej długości granicy. Muszę powiedzieć, że uważam, że kanadyjskie służby celne są w rozrzedzonym powietrzu sudtrailias
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
To, co mamy w USA, to lokalny rząd faktycznie opodatkowujący handel stiluffem i rząd federalny ścigający to samo. Jesteśmy zdalną stroną trzecią dostarczającą narkotyki do Ameryki Północnej, jest tylko kilka opcji, najbezpieczniejsza jest łódź lub potajemna wysyłka. Wszystko inne jest zbyt skomplikowane. Ponadto Waszyngton i Oregon są o 2 kroki od dekryminalizacji twardych narkotyków.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@HEISENBERG
HMU, kiedy zaczniesz na wschodnim wybrzeżu USA, a ja założę czapkę z daszkiem.
 
  • Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Uważam, że w niektórych wiejskich częściach Stanów Zjednoczonych, z przecinającymi się autostradami, takimi jak obszary w pobliżu wielu miast uniwersyteckich w ciągu kilku godzin od wielu dużych miast, istnieje pewien potencjał dla prywatnych martwych kropli i / lub miejsc przechowywania. Lokalni mieszkańcy takich obszarów, którzy mogliby wprowadzić martwe punkty, mogliby przynieść korzyści całemu anonimowemu systemowi i połączyć obszary, które są nieznane i pomijane, ale mają ogromny potencjał. Używam martwych punktów na małą skalę w mojej okolicy, gdzie posiadam setki akrów wiejskiej posiadłości i jest to świetne rozwiązanie dla prywatności i zmniejsza ryzyko bycia obserwowanym, ponieważ w promieniu 10 mil nie ma nikogo, kto mógłby prowadzić jakąkolwiek obserwację.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Znajduję się w jednej z tych "magicznych stref" i jestem głodny rozpoczęcia pracy
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Z pewnością ułatwiłoby to pracę, zwłaszcza tam, gdzie się znajduję. Środkowy zachód to duży i lukratywny obszar z wieloma obszarami wiejskimi, które potrzebują niezawodnych dostawców, a także bezpiecznego i anonimowego systemu "zarządzania produktem". Duży popyt i brak dobrej podaży równa się wysokim cenom, a podaż, która tam jest, zwykle nie jest dobra
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Wyobrażam sobie, jakie to musi być trudne przy tak rozległych przestrzeniach. Zdecydowanie masz szczęście, że w zasadzie masz "związek" lol.
 
Top