Badanie lokalnego rynku leków

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Chciałbym pomóc, ale zakres jest tak duży, a same Stany Zjednoczone są tak duże i zróżnicowane. 50 stanów to praktycznie 50 krajów. Alaska sama w sobie byłaby 18 krajem pod względem wielkości. KALIFORNIA sama w sobie byłaby 5. największą gospodarką WSZYSTKICH KRAJÓW! Teksas ma większą gospodarkę niż Rosja, Kanada czy Francja. Dea jest postrachem świata, nie ma tam absolutnie żadnej reklamy nielegalnych narkotyków głównego nurtu. Mimo to wartość nielegalnego rynku narkotykowego w USA szacuje się na 750 miliardów dolarów rocznie. Kręgi narkotykowe są często etniczne, a także ciasne. Muszę namówić czarnoskórego mężczyznę, by kupił moją kokainę. Po metę wysyłam Meksykanina. Nie żartuję. Znam tych ludzi, ale istnieje absolutna zasada zabraniająca sprzedawania narkotyków białym. Ludzie rasy kaukaskiej, których znam, to drobnica. Nie mogę złamać rynku narkotykowego i zdobyć tych informacji. Nie mogę znaleźć grup, których nikt nie skomentuje. Następnie pomnóż to x 50.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Na razie zacznij od pierwszego stanu
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Od czegoś trzeba zacząć! Czy mogę zasugerować Wschodnie Wybrzeże? Weźmy Stany!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Do dzieła! Jeśli chcesz, wyślę ci moje 20 stron badań. Ile dolarów wydaje się rocznie na narkotyki z ciemnego rynku w USA? Odpowiedz kiedykolwiek. Kiedy znajdziesz wiarygodne źródło 😁. Zaakceptuję nawet wątpliwe źródło, jeśli możesz je zacytować i nie jest to szacunek z przedziałem 100 milionów dolarów. To tak blisko, jak DEA chce zgadywać. Pamiętaj, że bez względu na to, czy poniesiesz porażkę, czy odniesiesz sukces, prawdopodobnie nie otrzymasz żadnych korzyści za swój wysiłek.
 

sm0ker

Don't buy from me
Resident
Joined
May 12, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Czy potrzebujesz badań dotyczących kraju w Europie, ale nie UE? Na przykład Serbii?
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
10
Points
3
Deals
2
Cześć! Czy istnieje możliwość, że Azja Południowo-Wschodnia zostanie uwzględniona?
 
Top