Synteza LSD z kwasu lizergowego za pomocą PyBOP

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Czy uwodniona forma LA będzie działać tak samo, czy musi zostać wysuszona?
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Musi zostać wysuszony. Suszenie LA jest jednak dość proste. Wystarczy ciepło i silna próżnia.
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Zgłaszam, że stan bezwodny nie jest potrzebny
 

Molecula25

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć chłopaki, czy ktoś wie o hydrolizie ergotaminy za pomocą ditionitu sodu i KOH?
Ci4CKfQpFG
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Dlaczego miałbyś używać ditionitu? Próbujesz go hydrolizować, a nie redukować. Masz 2 podwójne wiązania, które z pewnością mogą zostać zredukowane, a jak masz uzyskać pH 5 z KOH?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
W niektórych patentach jako przeciwutleniacz stosuje się kilka mg ditionitu.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Temat ten wydaje się mocno niedoceniany. Wydaje się wręcz rewolucyjny w porównaniu do tego, jak ja nauczyłem się go tworzyć.

Czytałem wymianę zdań, w której ktoś zasugerował, że ester metylowy może ulegać racemizacji podczas hydrolizy. Czy dotyczy to izomeru entiopure d? Zauważyłem, że TLC nie jest uwzględniona w pracy.

Czy rotowap jest naprawdę opcjonalny? Bez niej ta metoda zbliża się do syntezy w wannie. Bez ciepła? To brzmi prościej niż mdma lub amfetamina.

Czego mi tu brakuje? Czy pracujemy przy żółtym czy czerwonym świetle? Jakie są główne komplikacje? Czy produkt końcowy w ogóle wytwarza izole?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Uzyskanie w miarę czystego LA jest trudne, ponieważ prawie wszystkie procesy hydrolizy prowadzą do powstania brązowego/czarnego produktu, który musi zostać oczyszczony.
Nawet w przypadku dobrej jakości LA mieszanina po reakcji sprzęgania staje się brązowo-czarna, a jej przygotowanie nie jest tak proste, jak się mówi (może jeśli zaczniesz od 100% czystych prekursorów, odgazowanych rozpuszczalników i profesjonalnego sprzętu, masz niewielką szansę, że tak się nie stanie, ale dla domowego chemika ciemny roztwór musi być oczekiwany).
Oczyszczanie produktu to nie żarty, jeśli nie masz dostępu do chromatografii kolumnowej lub nie chcesz usuwać litrów rozpuszczalnika pod próżnią.
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
To było również moje doświadczenie, wielokrotne rekrystalizacje kwasu lizergowego z hydrolizy skutkujące proszkiem, który za każdym razem staje się jaśniejszy, ale nadal nie jest tak jasny / czysty, jak można by się spodziewać. Czy zalecasz chromatografię kolumnową LA, czy tylko chromatografię kolumnową końcowej wolnej bazy LSD?
 

Nicoino

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 21, 2022
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Nie sądzę, by było to opłacalne w przypadku LA, prawdopodobnie przy dobrym opracowaniu i wystarczającej liczbie eksperymentów nie jest to nawet potrzebne w przypadku produktu końcowego.
Wielcy chemicy kwasowi, tacy jak Pichard, syntetyzowali kilogramy miesięcznie i naprawdę wątpię, czy byli w stanie chromatografować taką ilość produktu, prawie niemożliwe w fabryce.
 

dd^YrVmgVfy#8nL4GN^J

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
@G.Patton @William Dampier, czy zamiast tego można użyć wodorotlenku sodu lub wodorotlenku potasu?

Czy wodorotlenek amonu służy do osiągnięcia określonego pH, czy też oddaje jon?

Czy jakikolwiek sprzedawca oferuje: "wodorotlenek amonu (NH4OH)"?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Warto stosować NH4OH, jest to łagodniejszy środek zasadowy. Oczywiście jest on powszechnie sprzedawany.
Zmiana pH oznacza ogólnie zmianę stężenia jonów. Nie rozumiem co masz na myśli.
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Cześć @William Dampier dziękuję za ścieżkę syntezy.

Nie jestem ekspertem, mam tylko doświadczenie w izomeryzacji CBD do d8.
Teraz próbuję dowiedzieć się, czy mogę zrobić LSD.

Moje obecne cele to:
  1. Znalezienie szczegółowej trasy z estru metylowego kwasu D-lizergowego.
  2. Zdobycie wszystkich odczynników
  3. Nauka bezpiecznego obchodzenia się z odczynnikami
  4. Nauka chromatografii cienkowarstwowej
  5. Nauka chromatografii kolumnowej (Flash)
  6. Produkcja LSD 😊
  7. Recykling i bezpieczna utylizacja odczynników
Mam nadzieję, że możesz mi pomóc z moimi pytaniami:
  • Piszesz, że potrzebujemy 0,84 g dietyloaminy (cas 109-89-7), czy to prawda?
  • Pytam, ponieważ według https://www.sigmaaldrich.com/ jest to ciecz, a widziałem ją u chińskich sprzedawców sprzedawaną w kg.
  • Które płytki TLC najlepiej nadają się do tej syntezy?
    • TypH nie zawiera kalcynowanego spoiwa gipsowego ani środka fluorescencyjnego.
    • Typ G nie zawiera środka fluorescencyjnego, zawiera kalcynowane spoiwo gipsowe.
    • TypHF254 zawiera środek fluorescencyjny, nie zawiera kalcynowanego spoiwa gipsowego.
    • TypGF254 zawiera zarówno kalcynowane spoiwo gipsowe, jak i środek fluorescencyjny.
  • Czy możesz mi pomóc z trasą z estru metylowego kwasu D-lizergowego?
Dzięki
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tak się składa, że dietyloamina nie jest regulowana w niektórych krajach i mam do niej dostęp, więc podgramowe ilości można uznać za możliwe do wysłania, zwłaszcza w chronionej formie. W tej konkretnej syntezie myślę, że można ją eluować przez GF254.
 
View previous replies…

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Kupno wody nie jest problemem, zastanawia mnie tylko, że ilość nie jest podana w ml, ale w g. To ciecz
 

nutella

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Przepraszam, miałem na myśli dietyloaminę
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
W tej konkretnej sytuacji ciecz jest ważona w celu uzyskania precyzji... objętościowo potrzebna jest mikropipeta, aby uzyskać dokładne ilości. Czasami precyzja ma decydujące znaczenie w syntezie, również metylo-dietyloamina NMe(Et)2 musi być precyzyjna. Duże objętości rzadko są ważone...., ponieważ objętość jest łatwiejsza w zależności od lepkości i reaktywności. Substancje podobne do miodu są wyraźnie łatwiejsze do zważenia, a do reaktywnych cieczy można podejść za pomocą strzykawki w zależności od objętości, ale czasami, jeśli ilość jest niewielka, pipetuje się ją w kolbie na wadze kropla po kropli do wymaganej masy. W atmosferze obojętnej jest to trudne i wymaga linii schlenka i sprzętu, najlepiej komory rękawicowej (linii schlenka i wszystkich parafrenalii, takich jak pułapki argonu i ciekłego azotu), komory rękawicowej, o której fantazjowałem (faktycznie zbudowałem działający mikroskop, gdy miałem siedem lat).
 

verstappen

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jakie warunki obojętne są wymagane dla tej reakcji?
 

S1NTH3T1C

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 3, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Czy istnieje alternatywa dla maszyny rotowap?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,018
Points
93
Ustawienia tego typu jako przykład. Z pompą próżniową.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Wyobraź sobie, że robisz to w pieprzonym autobusie szkolnym, to byłoby niesamowite!
 

mountainmomma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, po hydrolizie la, jak oczyścić la. Jedyną metodą, jaką mogę znaleźć, jest amoniak z bezwodnym etanolem. Nie mogę dostać tych odczynników. Czy istnieje inny sposób oczyszczania la dla pybop rxn?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Moje pytanie brzmi, czy inna amina może zastąpić dietylometyloaminę? Powiedzmy diizopropyloaminą lub diizopropyloetyloaminą? Czymkolwiek?
 

alex12112

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Czy można użyć toluenu zamiast chlorku metylenu jako dcm?
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
avesome !
 
Top