Synteza MDMA rozpoczynająca się od ekstrakcji piperyny (linki)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pozwól, że wstępnie powiem, że tak, wiem, że @WillD stworzył piękny wątek, ale te linki sięgają "dalej wstecz" i rozpoczynają proces wcześniej. jego syntezator zaczyna się od MDP2P, który znajduje się w przedostatnim / ostatnim linku na tej liście. chciałem to tylko ujawnić, aby nie zostało to uznane za zbędne informacje :s


miłego słuchania!!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dziękuję, synteza jest zlokalizowana tą drogą, ile kosztuje wyprodukowanie grama MDMA?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Cześć, używam Tłumacza Google, ponieważ nie mówię po niemiecku. Cieszę się, że mój wątek może pomóc. Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, jaki jest koszt produkcji 1 grama MDMA, a także prawdopodobnie skończyłbyś z więcej niż gramem, gdybyś postępował zgodnie z syntezą Willa. Nie znam dokładnej wydajności... W odpowiedziach Will mówi, że będzie to około lub nieco mniej niż ilość PMK wynosząca 9 gramów. Jestem prawie pewien, że większość chemikaliów i sprzętu można kupić w samym BBgate. Sprzęt laboratoryjny i chemikalia mogą być drogie, ale jeśli planujesz sprzedać MDMA, możesz łatwo odzyskać pieniądze. Jeśli możesz zwiększyć rozmiar syntezy, aby uzyskać więcej MDMA, skontaktuj się z PM Will, aby uzyskać więcej informacji. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nie musisz korzystać z tłumacza Google, aby czytać forum. Możesz teraz wybrać język, w którym chcesz, aby zawartość forum była automatycznie wyświetlana.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Dzięki za Twój post!
 
Top