Synteza metamfetaminy z P2P poprzez redukcję NaBH4. Średnia skala.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Po wielu testach z użyciem metyloaminy HCL opartej na tej metodzie podzielę się najlepszym sposobem, jaki znalazłem, aby uzyskać wolną bazę metamfetaminy na dużą skalę:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrów metanolu
  • 1183 gr metyloaminy HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezwodny siarczan sodu
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l wody destylowanej
  • 7 litrów DCM

- Napełnić reaktor 14 litrami metanolu.
- Mieszając rozpuścić metyloaminę HCL
- Ustaw temperaturę reaktora na 0C (nie temperaturę mieszaniny) i dodaj NaOH, temperatura wzrośnie.
- Gdy temperatura powróci do 20 ° C, dodaj P2P, temperatura wzrośnie, mieszaj przez 45 minut - 1 godzinę.
- Dodaj 252gr bezwodnego siarczanu sodu.
- Gdy temperatura mieszaniny osiągnie 8C, zacznij dodawać porcjami NaBH4, nie przekraczając 20C.
- Po dodaniu całego NaBH4 pozostaw mieszanie w temperaturze poniżej 20C przez około 2 godziny, aż mieszanina przestanie bulgotać.
- Dodać wodę i kontynuować mieszanie przez 5 minut
- Dodać DCM i mieszać przez 10 minut.
- Przestać mieszać i oddzielić warstwy
- Zachowaj dolną warstwę i odrzuć górną (nie opłaca się ekstrahować tej fazy wodnej).
- Dodaj 200 g bezwodnego siarczanu sodu do zachowanej warstwy i wymieszaj.
- Przefiltrować przez lejek Buchnera
- Odparować DCM
- Uzyskano czystą i śmierdzącą bazę wolną od metamfetaminy

;-)
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Cześć! Czy jest jakiś powód, dla którego używasz 17,6 mola metyloaminy.hcl w porównaniu do 15,9 mola NaOH? Kolejne pytanie brzmi: czy nie uważasz, że taka ilość środka suszącego jest trochę za mała? W tym układzie powstaje dużo wody. Tak się zastanawiam
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking to be quiet honest and Frank here have any if you tried the product this makes strength wise iits fucken shit yrs you make a product but it does nothing not only me 4 other people said the same thing after producing product for the last 20 years I'm going to tell you all chyba że twoja reakcja ma w sobie metal, nie przejmuj się, to metale nadają produktowi siłę noga litowa suka jod hipofos / rp p2p aluminium amalgamat twoja reakcja musi być jedną z nich, w przeciwnym razie po prostu marnujesz czas, wysiłek i pieniądze na produkcję gówna.
Nie mam zamiaru nikogo atakować, po prostu stwierdzam fakty dzięki btc bioss, kontynuuj dobrą robotę, spróbuję znaleźć inną twoją metodę, która zawiera metal, więc nie wyrzucę tego p2p do toalety wszystkie te metody bez metalu w nich są do ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Do syntezy MDMA wydarzyło się coś podobnego?
Zaczynając od glicynianu PMK i redukując za pomocą NaBH4, można uzyskać mniej silne MDMA?
Czy lepiej zacząć od piperonalu i zredukować amalgamatem, czy zacząć od glicynianu PMK i zredukować amalgamatem?
proszę, chcę zrobić najlepszy produkt dla siebie... jestem zmęczony kupowaniem gówna do konsumpcji. lata temu... był naprawdę fajny materiał MD... teraz jest gówniany gówniany
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Dziękuję za odpowiedź i poparcie mnie w fakcie, że borohydryd sodu sprawia, że gówno staje się tak proste, jak to, że jest to środek redukujący, chyba że reakcja ma jakąś formę metalu, zapomnij o uzyskaniu silnego produktu, a ja stoję za tym, w co wierzę z ponad 30-letnim doświadczeniem w grze.
I b
Kolejna rzecz, którą przysięgam kupić i wszyscy ludzie tutaj muszą zacząć stawiać czoła p2p poverty pack meta nie może i nie będzie porównywać się z metą wykonaną, ale pseudo lub efedryną brzozową trasą i trasą hipo, tak po prostu.
Testuję wszystko, co mam, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów i kontroli jakości Robię tylko najlepszy produkt i upewniam się, że jest to najlepszy produkt, zanim mnie opuści Nie chcę słyszeć bzdur o moim produkcie, dlatego musi być przetestowany, zanim zostanie wysłany, aby ludzie nie mogli wyciągać tam bzdurnych skanów, mówiąc, że produkt był gównem i mam reputację, aby zachować i być dumnym z tego, co produkuję.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
O dziwo z MDMA jest zupełnie odwrotnie, ze wszystkich syntez MDMA, które zrobiłem, redukcja NaBH4 daje silniejszy produkt.
Nie potrafię wyjaśnić dlaczego, bo nie wiem dokładnie, ale jestem praktycznie pewien, że chodzi o rozdzielczość enancjomerów, w tym przypadku MDMA jest całkowicie racemiczne bez zastosowanej rozdzielczości. Wydaje się (nie jestem pewien tylko na podstawie doświadczenia), że NaBH4 jest dobry do uzyskania dobrych produktów racemicznych, ale nie jest dobrą drogą, jeśli później trzeba dokonać rozdzielczości, jak na przykład meta.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie da się dyskutować o czymś, gdy najważniejsze są "fakty" oparte na osobistych odczuciach bez żadnych argumentów chemicznych lub naukowych.
Bardzo łatwo jest zrozumieć, że czyste MDMA to czyste MDMA, a czysty D-Meth to czysty D-Meth, jeśli uzyskasz czysty produkt, jest to unikalny związek o unikalnej strukturze cząsteczki.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Jeśli masz te czyste i wyizolowane cząsteczki, bez względu na zastosowaną metodę z metalem, bez metalu, nawet z magicznymi technikami... nie będzie żadnej różnicy, powinny być dokładnie takie same.
O sile mogą zmienić się tylko zanieczyszczenia (stężenie czystego produktu nie jest wystarczająco wyizolowane) lub separacja enancjomerów (w takim przypadku nie będzie to dokładna cząsteczka ze zdjęcia).
Mogę włożyć w twoje ręce 10 próbek czystego produktu uzyskanego różnymi drogami i nigdy nie będziesz wiedział, jaką drogę zastosowano w każdym z nich, nie będzie można ich odróżnić.

Łatwy przykład: czysta destylowana technicznie H2O to czysta H2O, nie poznasz techniki użytej do jej uzyskania, po prostu masz H2O.

W ten sposób nie chcę zmieniać twojego zdania ani odczuć podczas korzystania z produktu, po prostu wyjaśniam kontrastujące i rzeczywiste fakty, które można pokazać każdemu w dowolnym miejscu z tymi samymi wynikami.

Dzięki.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dlaczego nie przeprowadzisz TLC dla dwóch produktów (pseudo i NaBH4 - meth)? Jeśli jest to ta sama cząsteczka, być może rozdzielczość nie jest właściwa. Pseudo daje 100% D-met, z P2P trudno jest zbliżyć się do tej czystości (i niemożliwe jest jej osiągnięcie).

Byłoby wspaniale dotrzeć do sedna tego pytania. Z jednej strony, jeśli jest to ta sama cząsteczka (jak powiedział btcboss), powinna być równie skuteczna, z drugiej strony jestem pewien, że doniesienia o braku efektu są również prawdziwe, więc mamy ważne pytanie do rozwiązania. Nie mam dostępu do pseudo niestety (i nie mogę się męczyć z wyciąganiem z leków na kaszel), ale gdybym miał, spróbowałbym to rozgryźć.

Czy ktoś próbował skuteczności produktu Al/Hg? Czy Al/Hg lepiej redukuje P2P, ponieważ jest w to zaangażowany metal?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Unikalne rzeczywiste wyjaśnienie może być związane tylko z rozdzielczością, nigdy z ostatecznymi uzyskanymi materiałami, zrobię Al/Hg i sprawdzę.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Znam już odpowiedź, że p2p nie może zakończyć się syntezą pseudo lub efedryny Jedna czystość optyczna 90% dla pseudo i efedryny, gdzie najwyższa p2p wynosi 74%, a następnie współczynnik izomeru dmeth bez rozdzielczości bzdury, że pseudo i efedryna sprawiają, że p2p nie może się połączyć, to tak, jakby iść do walki z jedną ręką związaną za plecami.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lordoftheshard, czystość optyczna pseudo/efedryny pochodzącej z metamfetaminy wynosi 100% D-metamfetaminy (efedryna i pseudoefedryna są swoimi izomerami. Cząsteczka ma 2 stereocentra, a efedryna i pseudoefedryna różnią się jednym ze stereocentrów, drugi jest taki sam, a ten drugi jest nadal obecny w D-met.

Spójrz na to zdjęcie:

SAw5heyCLp


Nic dziwnego, że tylko cząsteczki po lewej stronie mają działanie farmakologiczne, - efedryna i +pseudoefedryna, to te sprzedawane w aptekach jako efedryna/pseudoefedryna. Te po prawej nie mają żadnego działania.
Te dwa różnią się tylko pozycją grupy hydroksylowej, która jest redukowana do H podczas konwersji do metamfetaminy, więc stają się takie same, tj. D-met (100% izomer D).

Istnieją techniki rozdzielczości, które pozwalają osiągnąć czystość znacznie powyżej 90+, rozwiązując racemiczną mieszaninę metamfetaminy D/L, pochodzącej z P2P, ale nie jest to takie proste.

Oryginalne pytanie odnosi się do rzekomego braku skuteczności metamfetaminy po redukcji przez NaBH4.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Sprawdziłem trasę Leuckarta dla Meth, a później D-Meth z winowym i mogę potwierdzić, że trasa NaBH4 ma szczególną cechę (jeszcze nie wiem co), ta trasa daje Meth, która jest trudniejsza do wyizolowania D-Meth Nie znam powodu, ale z tego powodu "D-Meth" z trasy NaBH4 wydaje się mniej skuteczny.
Nadal nie ma to dla mnie żadnego sensu, ale to fakt sprawdzony przeze mnie.
Muszę teraz spróbować na zimno z metanolem i metyloaminą, ale zamiast tego użyję NaBH4 jako środka redukującego, użyję amalgamatu aluminium i zaktualizuję cię.
Mam nadzieję, że te informacje pomogą.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Robiłem metę na borohydryku sodu, nie było żadnych problemów przy rozdzielaniu z kwasem d-winowym w alkoholu etylowym. Izomer D wykrystalizował, izomer L pozostał w postaci gęstego oleju po oddestylowaniu alkoholu. Niestety nie zmierzyłem kąta rotacji.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Przepraszam, jeśli mój post nie był wystarczająco jasny, nie odnosiłem się do problemów z rozdzielczością czy krystalizacją.
W zeszłym roku robiłem duże ilości mety metodą NaBH4 bez żadnych problemów, to kwestia efektu.
Wiem, że meta to meta, w rzeczywistości wiele razy pisałem, że to niemożliwe, że powinna być kwestia zanieczyszczeń lub podobna, ale tak nie jest.
Postanowiłem to sprawdzić i z tej samej partii P2P zrobiłem D-Meth z trasy NaBH4 jak zawsze i zrobiłem też D-Meth z trasy Leuckarta, oba przy użyciu tego samego procesu rozdzielczości, oczyszczania, krystalizacji... oba wydają się identyczne raport laboratoryjny z każdego daje 96-97%, ale efekt nie jest taki sam.
Efekt z trasy NaBH4 jest krótszy i słabszy niż z trasy Leuckarta, unikalnym chemicznym wyjaśnieniem jest rozdzielczość izomeru z powodu, którego wciąż nie znam (ale się dowiem hahah) wydaje się być mniej skuteczna w metodzie z trasy NaBH4.
Jest to dla mnie dziwna sytuacja, ponieważ Meth to Meth, ale nie mogę zaprzeczyć faktowi sprawdzonemu przeze mnie.
Dzięki.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nie przyszedłbym tutaj i nie wyszedłbym na idiotę, gdyby to, co twierdzę, nie było prawdą, nawet Hank powiedział to wcześniej w wątku, że metamfetamina ma być metamfetaminą, ale tak nie jest, sposób, w jaki jest wytwarzana, ma wszystko wspólnego z wynikiem na końcu Nie jestem naukowcem, lubię używać podstaw i upraszczać rzeczy, więc pomyślałem, jak w ciągu moich ostatnich 30 lat tego gówna, jaki był najlepszy produkt, jaki miałem, jak został wykonany, syntetyk ma w sobie metal.
Z prawdziwego punktu widzenia ludzie mogą twierdzić, że to nauka i tak dalej, ale mówię wszystkim, że meta z p2p nie może się równać z metą zrobioną z pseudo efedryny. Rozpowszechniam metę zrobioną z p2p i nazywam ją metą ubóstwa i byłem tam od początku w latach 90-tych do dziś, więc widziałem ewolucję mety i nikt nie może mi powiedzieć inaczej.
Dlaczego uważasz, że meta jest obecnie gównem, ponieważ wszystko jest zrobione z p2p, tak po prostu, odkąd dea nałożyła zacisk na pseudo i efedrynę, meta poszła w gówno.
Widzę wszystkie importowane produkty przybywające do Australii, skąd pochodzę, to albo azjatycka herbata marki meta, np. złota herbata, zielona herbata itp. lub produkt meksykański, niektóre partie z Europy do wspólnego mianownika, wszystko jest zrobione z p2p i jak przytyć i zasnąć na meta.chyba że mam produkt z pseudo to jedyny raz kiedy jestem na haju i to samo z importowanego produktu nie kupuję od razu patrząc na produkt sampking.when it's made from pseudo nazywam metę P2P drogimi papierosami bo nic nie robi możesz wypalić 5 gram. Kiedyś paliłem pół grama prawdziwego produktu w piątkowy wieczór i krzyczałem całe słowo abs, a w poniedziałek wracałem do domu z 2 punktami w kieszeni, tak jak mówię, jak można przytyć i iść spać na sprzęcie, jeśli jest to prawdziwy produkt, to się nie stanie, ponieważ produkt, który jest tam obecnie wypuszczany, to mikstura bez tlc lub jakości, wszystko polega na maksymalizacji dolarów, azjatyccy i meksykańscy producenci to chciwe szumowiny, które nic nie robią i nadal muszą ciąć produkt za pomocą n-iso.
Ostatni raz prawdziwa meta pojawiła się w 2007 roku, od tego czasu zaczęto grać w różne gry z różnymi nożami i tak dalej, a najlepszy produkt do mety i trans 4nethylamunirex pochodził z Korei Północnej, a potem zaczęli podrabiać banknoty 100-dolarowe zamiast produkować metę na potrzeby programu nuklearnego.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Poprawię trochę pseudo i też sprawdzę, dzięki za info.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hypo route dla pseduo, ale porównam z metodą na zimno jak zawsze, ale zamiast NaBH4 użyję amalgamatu glinu jako środka redukującego.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Z chlorkiem rtęci miałem zamiar zrobić metodę gorącą, wszystko w jednej kolbie równe części p2p i amalgamatu aluminium i refluks przez 2 godziny, ale zamiast ekstrakcji wolnej bazy zamierzałem dodać suchy naoh do rx destylacja z parą wodną na fb oszczędza konieczność wykonywania destylacji próżniowej oddzielanie fb od wody naoh w lejku sep rozdzielanie fb z l winowym Zastanawiam się nad zakupem d winowego i zrobieniem tego na oba sposoby, aby zobaczyć, który z nich wyjdzie lepiej.
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich,

Mam wszystkie rzeczy potrzebne do redukcji NaBHr4 p2p. Chciałem tylko zadać to pytanie. Pod koniec syntezy pozostaje dcm + wolna baza, czy mogę po prostu pozbyć się dcm przez odparowanie (destylację), a następnie wymieszać wolną bazę z acetonem i dodać kwas solny?aż do ph 7 i odparować, aby uzyskać sól hcl? Mam tylko hcl z wodą (kwas solny) i nie mam w tej chwili kwasu siarkowego do generatora gazu hcl. Czy mogę to zrobić tak, jak opisałem?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Dlaczego objętości wody i rozpuszczalnika wydają się tak duże? Reaktor o pojemności 100 l może wyprodukować tylko 1 kg? Przeprowadzam podobną reakcję z MDMA i jestem w stanie wyprodukować znacznie więcej.
 
Top