Synteza metamfetaminy z P2P poprzez redukcję NaBH4. Średnia skala.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Po wielu testach z użyciem metyloaminy HCL opartej na tej metodzie podzielę się najlepszym sposobem, jaki znalazłem, aby uzyskać wolną bazę metamfetaminy na dużą skalę:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrów metanolu
  • 1183 gr metyloaminy HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezwodny siarczan sodu
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l wody destylowanej
  • 7 litrów DCM

- Napełnić reaktor 14 litrami metanolu.
- Mieszając rozpuścić metyloaminę HCL
- Ustaw temperaturę reaktora na 0C (nie temperaturę mieszaniny) i dodaj NaOH, temperatura wzrośnie.
- Gdy temperatura powróci do 20 ° C, dodaj P2P, temperatura wzrośnie, mieszaj przez 45 minut - 1 godzinę.
- Dodaj 252gr bezwodnego siarczanu sodu.
- Gdy temperatura mieszaniny osiągnie 8C, zacznij dodawać porcjami NaBH4, nie przekraczając 20C.
- Po dodaniu całego NaBH4 pozostaw mieszanie w temperaturze poniżej 20C przez około 2 godziny, aż mieszanina przestanie bulgotać.
- Dodać wodę i kontynuować mieszanie przez 5 minut
- Dodać DCM i mieszać przez 10 minut.
- Przestać mieszać i oddzielić warstwy
- Zachowaj dolną warstwę i odrzuć górną (nie opłaca się ekstrahować tej fazy wodnej).
- Dodaj 200 g bezwodnego siarczanu sodu do zachowanej warstwy i wymieszaj.
- Przefiltrować przez lejek Buchnera
- Odparować DCM
- Uzyskano czystą i śmierdzącą bazę wolną od metamfetaminy

;-)
 
View previous replies…

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Mam roztwór metyloaminy z wodą. Jak usunąć wodę? Myślę, że woda jest niebezpieczna w tej reakcji
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Z chemicznego punktu widzenia metamfetamina to metamfetamina. Bez względu na to, jaką metodą jest otrzymywana, borohydryd czy uwodornienie itp.
Ale szczerze mówiąc, metamfetamina NaBH4 jest bardzo gorsza pod względem czasu działania i jakości.
Być może minimalne zanieczyszczenia, które pozostają w innych metodach produkcji i nadają produktowi specyficzny efekt.
W przypadku borowodorku czas działania to nawet 16-18 godzin i duże dawki produktu racemicznego.
Myślę, że zgodziliby się ze mną ludzie, którzy syntetyzowali metamfetaminę borohydrydową.
Przykładowo metamfetamina otrzymana metodą leukartową i podzielona na izomery działa prawie 2 dni.
Metamfetamina otrzymana metodą borohydryku sodu i rozdzielona na izomery działa tylko 16 godzin i to przy większych dawkach.
Brak zanieczyszczeń w bazie gwarantuje destylacja frakcyjna i podział na izomery.
Oczywiście brzmi to bardzo dziwnie, bo z chemicznego punktu widzenia metamfetamina to metamfetamina, ale jak pokazuje praktyka, tak nie jest.
Na przykładzie Viagry mogę powiedzieć, że fizer jest unikalny w produkcji sildenefilu i jeśli porównasz go z generykami, które mają podobną ilość składnika aktywnego, poczujesz różnicę.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
A w sprawie MDMA? Czy mogę do ciebie zadzwonić?
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Drodzy Koledzy i Koleżanki.
Czytałem, że niektórzy z was oczyszczają wolną bazę metylową poprzez destylację z parą wodną.
Nie mam wystarczająco wydajnej pompy próżniowej, aby utrzymać temperaturę wrzenia wody poniżej 60 stopni C, więc pomyślałem, że mogę zamiast tego przemyć ją kilka razy wodą destylowaną.
Ku mojemu zaskoczeniu... pierwsza próba płukania stworzyła emulsję, która nie chciała pęknąć.
W końcu dodałem wystarczającą ilość NaCl, aby utworzyć nasycony roztwór i wymusić separację i byłem w stanie odzyskać wolną bazę...
w każdym razie...
Czy ktoś może mi wyjaśnić, w jaki sposób destylacja z parą wodną może pozwolić na uzyskanie oddzielonych warstw wolnej bazy i wody, a zmieszanie jej z wodą daje po prostu nierozerwalną emulsję?
Po prostu nie rozumiem. Co za różnica?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Przykładem może być rozpuszczalnik do ekstrakcji, dichlorometan.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Widzę, że zrobiłem złe założenie myśląc, że destylowana z parą wodną wolna baza oddzieli się od samej wody :-/.
Połączyłem solankę, która mi została, z NaOH z ekstraktu z szlamu reakcyjnego i ekstrahowałem go IPA, uzyskując trochę więcej wolnej bazy.
Myślę, że to niewielka ilość, ale jak powiedział Albert Hoffman (rozpoczynając swoją pracę w Sandoz), musimy nauczyć się pracować z niewielkimi ilościami chemikaliów ;-)

Dziękuję za szybką poradę :)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
alkohol pobiera wodę, lepiej użyć dcm i użyć MgSO4 lub Na2SO4 jako suchego rozpuszczalnika przed destylacją
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Potrzebuję pomocy reakcję przeprowadziłem w kąpieli od samego początku temperatura nie przekroczyła.5Celsjusza tylko wtedy, gdy jeden dodatek nabr podniósł temperaturę do 40 stopni Celsjusza na 40 sekund, a następnie spadł do 3 stopni, a kolejny dodatek nigdy nie podniósł temperatury ponownie, ponieważ upewniłem się, że nie dodałem tak dużo, jak pierwszy dodatek, kiedy nie zrobiłem tego pierwszego dodatku, miał prawdziwy koci zapach. Po tym drugim dodaniu bez zapachu Postępowałem zgodnie ze wszystkim w książce Zrobiłem coś, ponieważ miałem warstwę w DCM, ale kiedy poszedłem kontynuować z winianem, l-met był zapasem do winianu, kup płyn, który miał mieć g-met, nie miał nic.
Również z P2P zrobiłem 20 płukań solanką, aby podnieść oh, co nic nie dało m do pH nasyconego na 2,5
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
w zależności od skali ładna kąpiel może nie być wymagana od samego początku, przygotuj ją i używaj w razie potrzeby (jeśli), ale dopóki piana znajduje się w kolbie, pozwól reakcji przebiegać bez dodatkowego chłodzenia
Jeśli chodzi o kwaśny p2p, możesz spróbować roztworu wodorowęglanu. umyć lub destylować keton z parą wodną.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Zrobiłem oba, nic nie zmieniło pH ketonu, zrobiłem zewnętrzną destylację z parą wodną, jeśli sposób, w jaki robię teraz metę, dowiedziałem się, że musisz dodać wodę do kolb, fistill nad tym, ile wody dodałem do kolb w ciągu 100 g p2p.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Myślę, że jest to reakcja dwuetapowa, tworzenie iminy, a następnie tworzenie aminy. Czy istnieje dobre wskazanie dla tworzenia iminy, aby wiedzieć, że reakcja działa w celu rozwiązywania problemów? Czy istnieje również wskaźnik dla aminy?
 
  • Like
Reactions: T 3

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Przeprowadziłem wewnętrzną destylację z parą wodną, produkt zmienił kolor z pomarańczowo-brązowego na ładny żółty, a pH wzrosło do pH 5, czy mogę użyć tego produktu, czy muszę podnieść pH do 7, ponieważ chcę ponownie przeprowadzić reakcję, aby uzyskać produkt?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Czy reakcja przebiegła pomyślnie? Okazało się, że w pierwszej próbie pomyliłem proporcje dla borohydryku sodu i usmażyłem wszystko na pieprz.
Tym razem koty wkurzyły FB, nie trzeba też używać tyle wody, ile podano, masowe zabijanie, zmniejszyłem ilość wody, kupiłem jedną czwartą i nadal. Produkt wyszedł dobrze, właśnie robię rozdzielczość UE, teraz zobaczę, jak to działa btc dzięki za twoją wiedzę i dzielenie się przy użyciu pseudo do produkcji mety lub ppa do produkcji 4 metyloaminoreksu w mojej przeszłości ten bmk p2p to dla mnie zupełnie nowy świat i twoje informacje, które działają, jestem bardzo wdzięczny.
Wszyscy członkowie, jeśli potrzebujesz źródła, aby nabyć całą metyloaminę bmk i borohydryd sodu od 1 kg do 1 tony, w 100% otrzymasz swój produkt, bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, skontaktuj się ze mną.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking to be quiet honest and Frank here have any if you tried the product this makes strength wise iits fucken shit yrs you make a product but it does nothing not only me 4 other people said the same thing after producing product for the last 20 years I'm going to tell you all chyba że twoja reakcja ma w sobie metal, nie przejmuj się, to metale nadają produktowi siłę noga litowa suka jod hipofos / rp p2p aluminium amalgamat twoja reakcja musi być jedną z nich, w przeciwnym razie po prostu marnujesz czas, wysiłek i pieniądze na produkcję gówna.
Nie mam zamiaru nikogo atakować, po prostu stwierdzam fakty dzięki btc bioss, kontynuuj dobrą robotę, spróbuję znaleźć inną twoją metodę, która zawiera metal, więc nie wyrzucę tego p2p do toalety wszystkie te metody bez metalu w nich są do ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
TO JEST TO SAMO DLA mdma UŻYWAJĄCEGO NaBH4? mniej silny? dlaczego do kurwy nędzy?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie da się dyskutować o czymś, gdy najważniejsze są "fakty" oparte na osobistych odczuciach bez żadnych argumentów chemicznych lub naukowych.
Bardzo łatwo jest zrozumieć, że czyste MDMA to czyste MDMA, a czysty D-Meth to czysty D-Meth, jeśli uzyskasz czysty produkt, jest to unikalny związek o unikalnej strukturze cząsteczki.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Jeśli masz te czyste i wyizolowane cząsteczki, bez względu na zastosowaną metodę z metalem, bez metalu, nawet z magicznymi technikami... nie będzie żadnej różnicy, powinny być dokładnie takie same.
O sile mogą zmienić się tylko zanieczyszczenia (stężenie czystego produktu nie jest wystarczająco wyizolowane) lub separacja enancjomerów (w takim przypadku nie będzie to dokładna cząsteczka ze zdjęcia).
Mogę włożyć w twoje ręce 10 próbek czystego produktu uzyskanego różnymi drogami i nigdy nie będziesz wiedział, jaką drogę zastosowano w każdym z nich, nie będzie można ich odróżnić.

Łatwy przykład: czysta destylowana technicznie H2O to czysta H2O, nie poznasz techniki użytej do jej uzyskania, po prostu masz H2O.

W ten sposób nie chcę zmieniać twojego zdania ani odczuć podczas korzystania z produktu, po prostu wyjaśniam kontrastujące i rzeczywiste fakty, które można pokazać każdemu w dowolnym miejscu z tymi samymi wynikami.

Dzięki.
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Dziękuję, ale jak powiedział Hank, produkt wytworzony w ten sposób jest słabszy.
I
Zawsze robiłem produkt z pseudo lub efedryny i zawsze był on wysokiej jakości. Nikogo nie poniżam i szanuję to, co robisz dla nas wszystkich dzięki swoim syntezatorom i informacjom.
Zrobiliśmy ten syntetyk 4 razy, aby upewnić się, że nie ma błędu i za każdym razem otrzymywaliśmy ten sam wynik, co sprawia, że produkt jest znacznie słabszy, nie tylko ja. 5 osób przetestowało produkt i powiedziało to samo.
Tak, to tworzy produkt bez wątpienia, jeśli chodzi o siłę i jakość, nie było go tam.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Gdybym sprzedawał ten produkt w moim kraju, ktoś by mnie zastrzelił, ponieważ jest on dobry tylko do cięcia zamiast używania n-iso, przeprowadziliśmy już testy. meta zrobiona z pseudo i tego produktu zmieszanego i rexaled jest o 700 dolarów tańsza za kilogram niż kupowanie n-iso.
Nie tnę mojego produktu, ale dałem mojemu przyjacielowi trochę tego produktu, który zmieszał go ze swoim pseudo produktem i zrekrystalizował go.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Robiłem metę na borohydryku sodu, nie było żadnych problemów przy rozdzielaniu z kwasem d-winowym w alkoholu etylowym. Izomer D wykrystalizował, izomer L pozostał w postaci gęstego oleju po oddestylowaniu alkoholu. Niestety nie zmierzyłem kąta rotacji.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Czy mógłbyś podać mi etapy powstawania kwasu jodowodorowego w efedrynie?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Do syntezy MDMA wydarzyło się coś podobnego?
Zaczynając od glicynianu PMK i redukując za pomocą NaBH4, można uzyskać mniej silne MDMA?
Czy lepiej zacząć od piperonalu i zredukować amalgamatem, czy zacząć od glicynianu PMK i zredukować amalgamatem?
proszę, chcę zrobić najlepszy produkt dla siebie... jestem zmęczony kupowaniem gówna do konsumpcji. lata temu... był naprawdę fajny materiał MD... teraz jest gówniany gówniany
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
O dziwo z MDMA jest zupełnie odwrotnie, ze wszystkich syntez MDMA, które zrobiłem, redukcja NaBH4 daje silniejszy produkt.
Nie potrafię wyjaśnić dlaczego, bo nie wiem dokładnie, ale jestem praktycznie pewien, że chodzi o rozdzielczość enancjomerów, w tym przypadku MDMA jest całkowicie racemiczne bez zastosowanej rozdzielczości. Wydaje się (nie jestem pewien tylko na podstawie doświadczenia), że NaBH4 jest dobry do uzyskania dobrych produktów racemicznych, ale nie jest dobrą drogą, jeśli później trzeba dokonać rozdzielczości, jak na przykład meta.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Można wykonać dokładnie ten sam proces, zastępując NaBH4 amalgamatem glinu jako reduktorem, ale reszta jest taka sama.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Czego można użyć zamiast DCM?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
xylene, toluene, whitespirt, pether, diethyl ether, freon, propane, benzene, petrol from the pump, zippo lighter fluid get creative ni-
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Czy jest jakiś szczególny powód, dla którego DCM został podany jako rozpuszczalnik do użycia? Czy uzyskam mniejszą wydajność, jeśli użyję alternatywy?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nie, najprawdopodobniej nie, DCM paruje piekielnie szybko, dlatego niektórzy chemicy preferują go jako rozpuszczalnik do ekstrakcji.
 
Top