Synteza metamfetaminy z P2P poprzez redukcję NaBH4. Średnia skala.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Witam,

Po wielu testach z użyciem metyloaminy HCL opartej na tej metodzie podzielę się najlepszym sposobem, jaki znalazłem, aby uzyskać wolną bazę metamfetaminy na dużą skalę:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrów metanolu
  • 1183 gr metyloaminy HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezwodny siarczan sodu
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l wody destylowanej
  • 7 litrów DCM

- Napełnić reaktor 14 litrami metanolu.
- Mieszając rozpuścić metyloaminę HCL
- Ustaw temperaturę reaktora na 0C (nie temperaturę mieszaniny) i dodaj NaOH, temperatura wzrośnie.
- Gdy temperatura powróci do 20 ° C, dodaj P2P, temperatura wzrośnie, mieszaj przez 45 minut - 1 godzinę.
- Dodaj 252gr bezwodnego siarczanu sodu.
- Gdy temperatura mieszaniny osiągnie 8C, zacznij dodawać porcjami NaBH4, nie przekraczając 20C.
- Po dodaniu całego NaBH4 pozostaw mieszanie w temperaturze poniżej 20C przez około 2 godziny, aż mieszanina przestanie bulgotać.
- Dodać wodę i kontynuować mieszanie przez 5 minut
- Dodać DCM i mieszać przez 10 minut.
- Przestać mieszać i oddzielić warstwy
- Zachowaj dolną warstwę i odrzuć górną (nie opłaca się ekstrahować tej fazy wodnej).
- Dodaj 200 g bezwodnego siarczanu sodu do zachowanej warstwy i wymieszaj.
- Przefiltrować przez lejek Buchnera
- Odparować DCM
- Uzyskano czystą i śmierdzącą bazę wolną od metamfetaminy

;-)
 
View previous replies…

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Czy mogę zastąpić siarczan sodu siarczanem magnezu w przypadku 2-krotnego użycia?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Witam btc, po oddzieleniu izomeru od oleju, ile gramów uzyskuje się z izomeru D i izomeru L, niezależnie od tego, czy się go wyrzuca, czy też używa.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
500gr od L i 300gr od D mniej więcej zależy od drogi uzyskania wolnej bazy itp. itd.
 

johnny.b

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 30, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Ile metyloaminy muszę użyć do tej reakcji, jeśli mam 33% roztwór w metanolu?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Myślę, że btcboss również używa freebase, ponieważ po dodaniu metyloaminy HCl dodaje NaOH do roztworu, więc zasadniczo tworzy freebase z soli HCl.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tak, metyloamina HCL + NaOH = wolna baza metyloaminy w moim przypadku metyloamina HCL jest tańsza i otrzymuję więcej wolnej bazy przy mniejszej inwestycji.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Cześć
Jestem trochę zdezorientowany. Więc jeśli kupię metyloaminę HCL i dodam ją do metanolu z wodorotlenkiem sodu, stanie się ona roztworem?
 
View previous replies…

hunter12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 18, 2023
Messages
37
Reaction score
4
Points
8
Tak, do suszenia używa się MgSO4, żelu krzemionkowego, sit molekularnych 3A lub siarczanu sodu.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Zrobiłem to, ale coś dziwnego dzieje się po tym, jak zbyt dużo ciała stałego pozostaje po reakcji i jest bardzo gęste, tj. próbuję zrobić około 33% roztwór metyloaminy w metanolu.
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Chcę sproszkować olej metamfetaminowy i pachnieć jak kokaina. Jak mogę to zrobić, czy mogę zrobić ph 6 i umieścić go w zamrażarce? powinien być użyteczny jak kokaina.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Witam Czy metoda BTCboss2022 wykorzystuje bezwodny sulfat sodu jako środek osuszający, czy też stosowane są dodatkowe środki osuszające?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nie, to zostało rozdzielone wcześniej.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Oddzielanie izomerów w celu ich późniejszej krystalizacji nie ma sensu, można to zrobić bezpośrednio z racemicznego i mniej pracy.
Zdjęcie pochodzi z krystalizacji izomeru D.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Właśnie o to chodziło w moim pierwszym pytaniu, czy izomer d występuje samodzielnie.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Cześć, jeśli żel krzemionkowy ma niebieski kolor, czy to w porządku, czy musi być przezroczysty?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Z chemicznego punktu widzenia metamfetamina to metamfetamina. Bez względu na to, jaką metodą jest otrzymywana, borohydryd czy uwodornienie itp.
Ale szczerze mówiąc, metamfetamina NaBH4 jest bardzo gorsza pod względem czasu działania i jakości.
Być może minimalne zanieczyszczenia, które pozostają w innych metodach produkcji i nadają produktowi specyficzny efekt.
W przypadku borowodorku czas działania to nawet 16-18 godzin i duże dawki produktu racemicznego.
Myślę, że zgodziliby się ze mną ludzie, którzy syntetyzowali metamfetaminę borohydrydową.
Przykładowo metamfetamina otrzymana metodą leukartową i podzielona na izomery działa prawie 2 dni.
Metamfetamina otrzymana metodą borohydryku sodu i rozdzielona na izomery działa tylko 16 godzin i to przy większych dawkach.
Brak zanieczyszczeń w bazie gwarantuje destylacja frakcyjna i podział na izomery.
Oczywiście brzmi to bardzo dziwnie, bo z chemicznego punktu widzenia metamfetamina to metamfetamina, ale jak pokazuje praktyka, tak nie jest.
Na przykładzie Viagry mogę powiedzieć, że fizer jest unikalny w produkcji sildenefilu i jeśli porównasz go z generykami, które mają podobną ilość składnika aktywnego, poczujesz różnicę.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Dlaczego metamfetamina NaBH4 jest gorsza i czy istnieje sposób, aby była równie wysokiej jakości jak inne metody syntezy?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
A w sprawie MDMA? Czy mogę do ciebie zadzwonić?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Witam @btcboss2022 @G.Patton Postępuję zgodnie z tym, zastępując mdp2p i obliczając stosunki molowe i stało się coś dziwnego, zamiast rozpuszczać się w DCM, warstwa organiczna utworzyła w niej gęsty szlam przypominający sos jabłkowy, utrudniając jego spuszczenie (testy szlamu ciemnofioletowe / czarne na odczynniku marquie jak MDMA). Postępowaliśmy dokładnie według Twojej metody, z wyjątkiem tego, że użyliśmy bezwodnego siarczanu magnezu zamiast podanego przez Ciebie środka osuszającego i użyliśmy 30% więcej środka osuszającego niż Ty, aby upewnić się, że jest całkowicie suchy. (końcowe ph 11 w warstwie wody).

Czy masz jakieś rady dotyczące rozpuszczania osadu wolnej bazy w dcm? Nie możemy dodać środka osuszającego i ponownie przefiltrować, ponieważ produkt pozostanie na ciałach stałych.

Jeszcze raz dziękuję, nie potrafię wyrazić, jak bardzo doceniam waszą wiedzę!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Cześć, proszę, pisz w odpowiednim temacie. Tam odpowiem.
 
Top