Synteza fentanylu w jednym garnku

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Synteza i wstępna ocena farmakologiczna racemicznych analogów cis i trans 3-alkilofentanylu
Journal of the Serbian Chemical Society. 69 (7): 511-26. (2004) doi:10.2298/JSC0407511

https://doiserbia.nb.rs/img/doi/0352-5139/2004/0352-51390407511I.pdf

Świetny artykuł, wiele przydatnych informacji. Prosto z Wikipedii.

Chciałbym dodać zastrzeżenie (bądź ostrożny) dotyczące syntezatorów F w szczególności i ogólnie syntezatorów narkotyków, ponieważ można je znaleźć w artykułach naukowych. Ludzie, ci ludzie nie są całkowicie głupi, jeśli nie są wydawcami czasopism. Nie znajdziesz tam dobrze działającej, łatwej syntezy narkotyków, nawet jeśli na taką wygląda. Wszystkie te artykuły (z wyjątkiem tych, w których potrzebny jest specjalny sprzęt lub odczynniki) są najeżone błędnymi informacjami, które powinny być oczywiste dla innych naukowców, ale nie dla osoby, która po prostu chce przepisu na gotowanie leków. Cóż, w rzeczywistości większość innych naukowców nie widzi tych pułapek, ale cóż, to prawdopodobnie drugi cel.
Kilka przykładów:
Leuckart i wytwarzanie z niego amfetaminy jest stare, bardzo stare, ale już w 1944 roku po prostu to pominięto lub po prostu skłamano, że to naprawdę działa, w szczególności na etapie hydrolizy.
Wszystkie syntezy F zaczynają się od piperydonu, który reaguje z NPP w taki czy inny sposób, wszystkie mówią o wydajności 90% i więcej, a każdy, kto tego spróbuje, otrzymuje zamiast tego twardą żywicę? To jest celowe, oczywiste jest, że piperydon, jeśli nie jest chroniony, po prostu zareaguje ze sobą, ponieważ ma grupę ketonową i aminową. Jedyne syntezy, o których wspominają z zabezpieczonym piperydonem, to rodzaj benzylowany, który wymaga Pd/C do deprotekcji. Należy również pamiętać, że wiele indyjskich artykułów to tylko wymyślone rzeczy, aby dać im powód do udawania, że mają własną syntetyczną ścieżkę do niektórych leków, ponieważ w ten sposób muszą je skopiować zgodnie z indyjskim prawem patentowym.
Super łatwe syntezy ketaminy z Chin. Po pierwsze, Chińczycy przesadzają z wydajnością jak nikt inny, z jakiegoś powodu po prostu MUSZĄ to robić. I często publikują metody upscale, co byłoby miłe, gdyby nie brakowało im trochę do prawdziwego działania. Ponieważ te syntezatory są warte prawdziwe pieniądze w produkcji, jest to bardziej reklama, w której mówią "mamy coś świetnego - skontaktuj się z nami, aby zawrzeć umowę na prawdziwą zoptymalizowaną metodę". Często. Nie zawsze.
Ephedrine Biosynth z Sydney University w Australii. Ci faceci przyznali nawet w wywiadzie, że zaprojektowali swoje publikacje i patenty w taki sposób, że nikt bez specjalnej wiedzy nie może z nich zrobić efedryny. Chwalili się nawet w wywiadzie, jak oszukali kogoś, kto skontaktował się z nimi o pomoc w tej sprawie i ostatecznie zgłosili go na policję, ale nie wcześniej niż sprawili, że zaczął i zaszedł wystarczająco daleko, by dostać naprawdę poważny wyrok. Byli naprawdę dumni z tych dupków.

I tak w kółko.

Dla przypomnienia.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Wprowadzające w błąd dokumenty mające na celu ochronę produktów są bardzo powszechne, znają wszystkie sposoby na niepowodzenie, a nawet katastrofę, której nie są na tyle uprzejmi, aby zapewnić nerwy
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Pamiętasz, jak spieczono Davida Nicholsa, gdy wyszło na jaw, że jest zmuszony do zaprzestania publikacji?
 

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Do czego służy azot? Dlaczego jest niezbędny? Czy można to zrobić bez gazu?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Dzięki stworzeniu obojętnej atmosfery i zapobieganiu niektórym reakcjom ubocznym prawdopodobnie uzyskasz czysty produkt i wysoką wydajność.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ta reakcja nigdy nie przyniesie czystego produktu lub wysokiej wydajności, jest to niemożliwe. 10%, może 20%, jeśli masz dużo szczęścia lub umiejętności w zakresie wysoce zanieczyszczonego produktu, który musi zostać pocięty jakimś środkiem uspokajającym dla zwierząt, aby nadawał się do sprzedaży. Albo gdzie i dlaczego tranq powstał?
Ogólnie rzecz biorąc, zabijanie swoich klientów jest uważane za bardzo złą praktykę biznesową, coś, co robią tylko ludzie tak przepełnieni kokainowym machismo i brakiem jutra, że stracili wszelką perspektywę lub pomysł na coś takiego jak "przyszłość". Jest to obłąkane do punktu, w którym oczywiście tylko środki takie jak to, co zrobiono w Salwadorze, zapewniają zbawienie. Wkrótce pojawią się inne implementacje, a wkrótce po prostu pominą hiper-więzienia na rzecz tańszych pocisków. Każdy powinien być w stanie zrozumieć, co to oznacza dla zaprzyjaźnionego dilera - nie będzie dyskryminacji, jeśli ktoś myślał, że wojna z narkotykami była zła, przygotuj się na wojnę z gangami*.

*Jeśli teraz myślicie: och, nie mamy tu takich gangów!, nie martwcie się, wkrótce będziecie mieli coś, co wygląda tak, jak we Włoszech, kiedy Brigado Rosso nie udało się sterroryzować ludności, wystarczyło, że ktoś zrobił to w ich imieniu bez pytania. (Zamach bombowy na dworcu kolejowym w Bolonii). Takie proste. Takie stare. Tak skuteczne. Wtedy kosztowało nas to w Europie większą część swobód obywatelskich, teraz może kosztować życie.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
kolego, przekierowujesz tę rozmowę w niewłaściwy sposób, po pierwsze nie jestem dealerem, jestem wykwalifikowanym chemikiem i zrobiłem to w celu i zrobiłem to 97-98% czystości i tak, było mniej czyste około 60-70% w syntezie, ale po oczyszczeniu raz lub dwa razy mieliśmy 98% czystości Załączam raport hplc z korektą daty, jeśli jesteś odpowiednio wykwalifikowany i wyposażony, możesz to zrobić pod nadzorem doświadczonego chemika.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
W Internecie każdy może być kimkolwiek chce, nie mówiąc, że nie jesteś wykwalifikowanym chemikiem, jak na przykład wykwalifikowanym na Uniwersytecie w Sydney, co jest możliwe. Nie oznacza to, że masz pojęcie o czym mówisz, najwyraźniej nie. W przeciwnym razie odniósłbyś się przynajmniej do łatwych do naprawienia problemów tej syntezy, które są oczywiste po spojrzeniu na zaangażowane cząsteczki i przeczytaniu powiązanych artykułów w Wikipedii.
Następnie mówisz o czystości. Wysoką czystość zawsze można osiągnąć, o ile istnieje jakikolwiek produkt, który można wyizolować. Głównie za pomocą chromatografii kolumnowej. Ale ci, którzy robią to dla pieniędzy, w ogóle niczego nie oczyszczają. Ponieważ trudno jest cokolwiek wyizolować z tej reakcji, ponieważ jest to absurdalny schemat reakcji, który MUSI produkować dużo bzdur. Złego, polimerowego gówna. Od 1% do 10% fentanylu znajduje się w tym gównie. Ekstrakcja jest trudna. Rozwiązanie: Nie ekstrahować w ogóle, ale dodać trochę środka uspokajającego dla zwierząt, aby zrekompensować różne nieznane ilości być może F i sprzedawać to jako Tranq. I to właśnie robią ludzie. I dlatego użytkownicy tracą palce u rąk i nóg lub umierają. Ale spójrz, to już nie jest produkcja i handel narkotykami, to próba lub faktyczne zabójstwo.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
kolego, jeśli widziałeś, że nie omawiałem żadnej metody, mówię tylko o czystości, jeśli nie możesz uzyskać czystego produktu, nie oznacza to, że nie może być, jeśli przeczytasz tę syntezę jednego garnka, wspomnieli również o czystym produkcie, co oznacza, że powinien on być zbliżony do 70%, nie wspomniałem o żadnym roztworze oczyszczającym, ponieważ ta synteza nie powinna być podejmowana przez tych, którzy są laikami lub myślą, że poradzą sobie z tym diabłem, jakąkolwiek czystość uzyskali, jest dla nich w porządku, ponieważ niebezpieczeństwo i ryzyko wzrasta wraz ze wzrostem czystości, ale tak, jeśli ktoś chce i może mnie przekonać, nie jest laikiem i jest świadomy wszelkiego ryzyka i niebezpieczeństwa i bezpiecznie sobie z tym poradzi, być może poprowadzę go do zrobienia czystszych rzeczy, i tak, ta reakcja nigdy nie osiągnie nawet 10% czystości, jeśli ktoś uzyska 5-7%, będzie miał szczęście.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Hej, ludzie.
Czy ktoś może jasno wyjaśnić ten proces?
Jaka jest lista sprzętu potrzebnego do syntezy?

Będę wdzięczny za pomoc.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
naprawdę chcesz spróbować tej syntezy.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Tak، Chcę syntetyzować w sposób Gupty. Ale nie wiem o tym zbyt wiele.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
kolego, nie polecam robić tego, jeśli nie jesteś wykwalifikowany i świadomy obsługi sprzętu laboratoryjnego, metoda Gupty wydaje się wyglądać obiecująco i łatwo, ale aldehyd tworzy cząsteczki wody, gdy reaguje z aminą, a to uniemożliwi dodanie, potrzebujesz reaktora i odpowiedniego obojętnego środowiska, aby przeprowadzić tę reakcję, zalecam użycie sita molekularnego w pierwszym kroku ....... powodzenia
 

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Niektóre rzeczy lepiej zostawić w spokoju
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Absolutnie
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
to jest to, co otrzymaliśmy po kilku próbach ...
 

Attachments

  • tQPpx51yUo.png
    tQPpx51yUo.png
    1.3 MB · Views: 59
  • 6MZzKqTdtS.png
    6MZzKqTdtS.png
    391.1 KB · Views: 57

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
To jest obecna wymówka, by pieprzyć twoje prawa w dupę drucianą szczotką za wszelką cenę, prawa są przeklęte, nie opublikowałbyś metod uwodzenia dzieci, więc po co publikować boogie man z aktualnej daty, gówno zostało zniszczone za mniej, pomyśl skurwielu
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
chill mate to nie dla ciebie.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
to, co ważne w tym raporcie, już tam jest, kogo obchodzi, jaka była data i tak, to gówno dla tych, którzy nie mogą zrozumieć raportu HPLC, rozumiem ich ból w dupie, więc proszę, ludzie trzymajcie poduszkę z lodem w pobliżu.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
To strona mnie zaciekawiła, a nie same informacje. Dokumenty do produkcji sarinu są dostępne, ale czy zamieszczenie ich na forum takim jak to byłoby pomocne? Zakładamy czyjeś motywy? Obrażamy czyjeś intencje?
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
ok kolego przepraszam jeśli uraziłem twoje uczucia, ale nie zamieściłem żadnej sprawdzonej metody wiem, że to diabeł i trzeba się z nim obchodzić odpowiedzialnie.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Zamknęli laboratorium jaszczurki, ponieważ myśleli, że coś robi, ale prawdziwym powodem była jego wielka, stara gęba, to ostatni raz, kiedy to mówię, ponieważ ludzie nie traktują tego poważnie, nawet ja czasami nie traktuję tego wystarczająco poważnie, kontynuuj mój bracie.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Brudne, ale prawdopodobnie zdatne do użytku
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
korekta

AmNj10g3BF
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ten artykuł to świetna lektura scihub był / jest darem niebios
 
Top