Kituri de sinteză 5cl china

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Poate

(2-Bromoetil)benzen CAS: 103-63-9 poate fi utilizat în locul 5-Bromo-1-pentenului?

 

zarathustra

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 3, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Vreți să spuneți că

2-Bromoetil)benzen CAS: 103-63-9

poate fi folosit de asemenea, dar ar fi un pic mai slab? Sau mult mai slab? Mulțumesc.
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8

Nimeni nu știe, eu cred că 10-50% din potența compusului părinte. Încercați să găsiți lucrarea originală privind derivații 5Cl, poate a fost testat derivatul feniletil.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
cineva confirmă că este principalul ingridient?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Da, dar veți avea o potență scăzută a substanței.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Deci, cu aceste 4 materiale/ingrediente.
această metodă ar funcționa pentru a face 5cladb?
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Cred că acesta este ingredientul principal cas# 946343-59-5 trebuie să fie verificat de experți.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Bună ziua, după un accident major, ne-am întors din nou. În timp ce mă gândeam să fac o achiziție pentru a încerca exact această cale / rețetă , mă întrebam dacă 5-bromo-1-fluoropentanul (cas nr 407-97-6) ar putea înlocui 5-bromo-1-pentena (cas 1119-51-3). Ty în avans pentru răspuns.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
aș spune ge
obținerea substanțelor chimice pentru fabricarea jwh18 și ur144 este mult mai ușor de obținut.
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Dar , aceste jwh18 și ur144 sunt mai puternice decât 6cl-adb-a sau chiar 5cl-adb-a ?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3

Exact, conform experienței mele de 7-8 ani, regele era 5F-SGT-151. Sinteză super dificilă. 5F-ADB și 5F-MDMB-2201 au fost un nivel ușor inferior, dar încă superpotent. Iar dintre noidele care au ajuns pe piață în ultimul an, 6cl-adb-a este cel mai puternic și apoi 5cl-adb-a. Totuși, ambele nu sunt ca regele 5F-SGT-151 (5F-CUMYL-PEGACLONE). Pentru un fumător tradițional de noid de 10 ani, această ADB-Butinaca pe care toată lumea o vinde acum este foarte, foarte blândă și slabă, și nu va reveni pentru ea, așa cum ar face-o pentru 6cl-adb-a. Trebuie să dublezi cantitatea de butinaca aplicată pe "mijloacele" tale pentru a obține jumătate din efectele 6cl-adb-a. În prezent încercăm să găsim acest precursor cas. 1971007-89-2 - IUPAC - Metil (S)-2-(1H-indazol-3-carboxamido)-3,3-dimetilbutanoat pentru a încerca rețeta actuală theread , fie cu 1-bromo-5-penten (probabil rezultă 5cl-adb-a), fie cu 1-bromo-5-fluoropentan (probabil rezultă ceva mai puternic). Găsim toate ingredientele pe piața internă (UE), dar din anumite motive, în timp ce chiar și fluoropentanul are un preț normal (scump ca moleculă, dar normal, cred că este un "lichid gras") pentena este super scumpă. Tocmai am fost escrocați din nou cu precursorul descris mai sus. Și în timp ce am comandat o parte din materiale pe piața internă, am început să căutăm din nou precursorul. Și îmi cer scuze dacă încalc regulile privind "aprovizionarea", dar sunt atât de frustrat...
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Am făcut o greșeală cu privire la cas, am vrut să spun numărul articolului 27248 în Cayman
 

Lordseeds

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 19, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
öncelikle bu hizmetlerden çok teșekkür ederim.
Am adunat toate articolele. Dar nu am putut găsi ingredientul principal. Este în regulă dacă folosesc acest ingredient anna ca indole? sau Am nevoie de mai multe informații despre articolul principal. Articolele principale au un număr de cas?
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Nu am găsit niciun număr CAS pentru niciunul dintre precursori. Chiar și unii chinezi care vând întregul kit, sau doar precursorul, par să fie comercianți cu amănuntul și nu vă vor da nici măcar IUPAC. Sau , nici ei nu îl cunosc. În clearnet caymanchem este produsul/articolul 27248
 
Top