SCAM Piață străină Anunț

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Dragă familie în Breaking bad forum. am lunched piața extraterestră cea mai bună piață întunecată net pentru platforma de afaceri, ne place să invitat la piața noastră pentru afaceri, și mulțumiri pentru Breaking bad forum pentru această oportunitate de a posta anunț de piață extraterestră.

Anunț.

Alien Market admin :


Vânzătorul stabilit poate avea scutire de vânzător gratuit de la- Jan-15-2022 la Feb 7- conform fermei de timp acceptate numai după aceea va respinge scutirea de vânzător gratuit, scutirea de vânzător nou 125 $ trebuie să plătească.

Gestionarea riscurilor
cumpărător vânzător conversație criptată cu cheie PGP, conversația dvs. va șterge automat atunci când replay, nu aveți nici un risc de conversie pe piața extraterestră numai au PGP criptat sigur.

nu încercați niciodată acest lucru
Toate acestea sunt înșelătorie nu încercați niciodată acest lucru: Software binar, software Forex, software Bitcoin multiple, semnal FOREX,

FE
până când cumpărătorul nu primește niciun produs de la dvs., moneda și totul vor ține, iar administratorul va rezolva disputa. Trebuie să dovediți dovezi puternice că ați expediat produsul către client, piața nu a fost niciodată finalizată în 14 zile sau 7 zile, Prioritatea noastră este de a oferi încrederea noastră clienților.

Furnizor
nu acordăm nicio valoare feedback-ului sau scorului de pe piață; trebuie doar să vedem dovezile dvs. pure de expediere și dovada puternică a produsului pe care trebuie să îl vindeți.

Ce este Escrow?
Țineți moneda dvs. terță parte până când vă finalizați comanda și eliberați moneda în contul vânzătorului

Nume alien market
Renunțare furnizor 125$
Vânzător stabilit gratuit
Comision- 3$
Limba- engleză chineză spaniolă franceză coreeană japoneză arabă
Amprenta digitală: 60625456C542617DDEBD3756140FA76B1F93869E


piață url
http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/


Mesaj de la admin
Romios
 

Attachments

  • wGeCYaNX1R.png
    wGeCYaNX1R.png
    35.2 KB · Views: 478
Last edited:

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
dacă cineva a comandat vreodată de aici, vă rugăm să comentați dacă acest lucru este real Marketplace
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
analiză de piață dark Eye

http://darkeyepxw7cuu2cppnjlgqaav6j42gyt43clcn4vjjf7llfyly5cxid.onion/hs/alien-market.html
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Da, văd că este legal. Doar că nu este piața pe care sunt obișnuit să o văd.

Dacă sunteți administrator, vreau să verific dacă unul dintre vânzători este real sau înșelător. și dacă da, cum pot vedea recenziile pentru câțiva dintre vânzătorii dvs. Caut un vânzător de încredere al unui produs de care am nevoie, dar nu pot vedea multe lucruri pe site-ul dvs.
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
puteți verifica și întâmpina mulți furnizori, dar la listă nu puteți obține înșelătorie din cauza escrow
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
deci fiecare tranzacție este asigurată cu escrow????

cum scriu administratorului pe piață din profilul meu?

fiecare tranzacție este asigurată?
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
de asemenea, am încercat să introduc cheia mea pgp și piața dvs. nu îmi permite să introduc pgp
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Practic, dacă sunteți administrator. mă puteți ajuta cu un vânzător de pe site-ul dvs. cu o mică comandă de ceva? vă voi plăti un comision pentru că mă ajutați să cumpăr de la un vânzător. el are ceva de care am nevoie, dar am nevoie de carfen pur și brut de înaltă calitate.

mă puteți ajuta să cumpăr de la el?
 

alienmarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2021
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
puteți verifica numele furnizorului digital john09389 sper că vă puteți bucura
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
puteți să faceți clic pe suport și să scrieți administratorului eu sunt doar cumpărător
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
alien market admin este atât de helpfully am deschis disputa ei rambursa banii mei în 24 de ore mulțumesc dude
 

jalamazhi

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
în conformitate cu opinia mea, piața extraterestră este cea mai bună și bate apoi alte piețe, deoarece escrow puternic și nimeni nu poate scam admin sunt într-adevăr super rapid, ei răspuns bilet la mai repede,
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
mulțumesc pentru contribuția dvs. dar, din anumite motive, toate caracteristicile nu sunt disponibile pentru PC-ul meu.
Nu am opțiunea de a scrie admin sau de a introduce cheia mea pgp pe profilul meu.

Văd opțiunile, dar funcțiile nu funcționează. nu văd nicio recenzie pentru vânzători.
este doar un site de calitate scăzută și arată ca un site de înșelătorie pentru mine.
 

dhmragud

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Am primit comanda înainte de ieri site-ul nu este înșelătorie milionmind22 piața este foarte stick astfel încât pentru tine este înșelătorie pentru că nu puteți scana alte
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
alien market este cea mai bună piață dark net am primit comanda și suportul sunt foarte utile
 

bolamaji5

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Îmi place funcția alien market go și ușor de utilizat
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
cercetătorul meu puternic piața extraterestră este pură și reală, cei care au spus înșelătorie ei sunt escroci
 
Top