SCAM Piață străină Anunț

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
cercetătorul meu puternic piața extraterestră este pură și reală, cei care au spus înșelătorie ei sunt escroci
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
fiecare piață are un vânzător fals, dar știu bine că piața extraterestră este reală, deoarece am depus și am retras deja.
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mulțumesc noua piață alien comanda mea a primit-o cu succes
 

HOGAMERADIMO

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
sunteți un escroc mare (millionmind22 ) am mai multe ordine de formular de piață străin funcționează perfect
 

komadfer

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
I love alien market this market system every physical product most need to write market name so it can safety that people know the vendor is genuine
 

dhrag4536

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
admin este să cinstit ei răspund mai repede și foarte util
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
ai dreptate, se derulează mai repede
 

6584jgh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Am comandat cocaină acum 14 zile astăzi am primit livrarea în mâna mea +++++ feedback
 

ma4785aaad

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ideea mea este că piața extraterestră are un escrow foarte bun, plus că nu au finalizat niciodată fondul până când nu ați primit comanda.
 

slamankhan45

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
top și cea mai bună piață extraterestră dark web conform gândului meu , deoarece au o cheie PGP foarte puternică pentru conversia mesajului vânzător cumpărător, mesajul dvs. va fi șters automat după reluare.
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Trăiască piața extraterestră Am primit comanda mea astăzi, mulțumesc
 

lol23

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
mult noroc, tipule
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
top dark net market with higher security message will deleted after replay that's good i really like alien market.
 

gutuimkj

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Știu pentru că după reluare îmi caut mesajul hahahahaha
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Aceasta este o escrocherie
toate aceste note de "piață extraterestră" pe care le puneți lângă medicamentele "dvs." de exemplu.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/r5y1g6sY6wwQP93WCtaVn8xhIF0BRbs8mL4U7AOjpTAzffMPHqmr4HTXSpEDZ0BJuuJ1ZGoN2jclOGSWyvtdoLUa5EqieMxdI2kY.jpeg
această imagine are o notă clar photoshopată pe ea.

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/LOTUMDmR4a0kzp8qss7uKz26UP7LQReY0X6CgwtBhycXHBCO2QjaNjqE5GIwgVxln9fNrxe3AZYIhoiAP4vuGHlyWp8SKfikr3V9.jpeg
pașaport real, notă de la piața extraterestră photoshopată

http://alienzpnta4ac76sfk2kxoi4ak3u42mdkwofw5cukntee4nqpyla6aqd.onion/uploads/th07i8bdYhjz2MSLcFsr4bHdRTFTAV3P4atRKGiGwmUNJvOe09uYzNcCEyWKuqoWUmX6LxH8eXrfvq1C5nZP9sgp6DQZOnIEAgy2.jpeg
fotografie de stoc

și toți criticii tăi uimitori sunt membri noi? care au postat vreodată doar pentru a vorbi despre cât de bun este magazinul tău? și toți vorbesc la fel ca tine în mesajul tău publicitar? YO MR WHITE DELETE THIS SCAM!!! și toți criticii tăi nenorociți s-au alăturat la câteva minute după ce ai postat acest anunț despre piața ta de rahat.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nu am văzut niciodată aprobări atât de flagrant false. Serios, aveți puțină creativitate. Acest lucru este mai mult decât stupid.
Și totuși... dacă vă lăsați păcăliți, meritați să fiți înșelați. Deci, cred că este un fel de Darwinian.
 
Top