SCAM Piață străină Anunț

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Mai exact, au eșuat atât de greu să se prefacă, încât ar fi fost mai ușor să o facă pe bune :ROFLMAO:
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
NU ESTE LEGIT NU CUMPĂRAȚI.
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3


bine mulțumesc frate! am merge tthe sentiment că rahatul ăla a fost fals, înșelătorie sau poate LE!
 

GrumpyPenis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2022
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Da, aproape toate conturile care spun că este real au fost create la o oră după ce a fost publicat acel mesaj despre alien market și singurele lor mesaje sunt despre alien market, dacă vedeți pe cineva care încearcă să cumpere de pe acel site, vă rugăm să îl informați.
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nu credeți GrumpyPenis el este un lier el posta feedback negativ despre multe piață și în cele din urmă a cerut bani pentru a elimina vedere negativă atât de oameni cu grijă cu acest escroci (GrumpyPenis) el nu au nici un penis el este un lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nu credeți GrumpyPenis el este un lier el posta feedback negativ despre multe piață și în cele din urmă a cerut bani pentru a elimina vedere negativă atât de oameni cu grijă cu acest escroci (GrumpyPenis) el nu au nici un penis el este un lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nu credeți utilizatorul GrumpyPenis el este un lair el posta feedback negativ despre multe piață și în cele din urmă a cerut bani pentru a elimina vedere negativă astfel încât oamenii cu atenție cu acest escroci (GrumpyPenis) el nu au nici un penis el este o doamnă-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nu credeți GrumpyPenis el este un lier el posta feedback negativ despre multe piață și în cele din urmă a cerut bani pentru a elimina vedere negativă atât de oameni cu grijă cu acest escroci (GrumpyPenis) el nu au nici un penis el este un lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
am făcut-o și a funcționat
 

noman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
nu credeți GrumpyPenis el este un lier el posta feedback negativ despre multe piață și în cele din urmă a cerut bani pentru a elimina vedere negativă atât de oameni cu grijă cu acest escroci (GrumpyPenis) el nu au nici un penis el este un lady-boy hehehehe
GrumpyPenis
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Utilizatorul GrumpyPenis este fals am văzut că a postat despre mai multe piețe în revizuire
 

hogameraper

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Am comandat o identitate falsă pe piața extraterestră și am reușit să o obțin.
 

nima854

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
suport de piață străin este frumos am primit insistent replay de la admin
 
Top